قیمت ایمپلنت اشترومن در سال 1402، شرایط اقساط

اشترومن slactive

فهرست مطالب

آشنایی با ویژگی‌ها و قیمت ایمپلنت اشترومن در سال 1402، به همراه شرایط اقساط

ایمپلنت اشترومن یکی از برترین و پیشرفته‌ترین پروتزهای دندانی شرکت اشترومن سوئیس است. با مدد از این مدل از دندان‌های کمپانی اشترومن، شما درمان سریع‌تر و نتیجه زودتر و مطمئن‌تری را تجربه می‌کنید. همچنین اگر فک و لثه‌های شما با مشکلاتی روبه‌رو باشد، درمان شما با پروتز‌های اشترومن نتیجه بهتری خواهد داشت. هزینه ایمپلنت اشترومن SLACTIVE بالاتر از قیمت ایمپلنت ساخت کشورهای آسیایی، کشورهای دیگر اروپایی و حتی ایمپلنت‌های دیگر همین کمپانی است.

البته اگر دوست دارید از یکی از بهترین ایمپلنت‌های موجود در دنیا بهره ببرید، نگران پرداخت هزینه بالای آن نباشید. مرکز ایمپلنت دکتر قادری امکان پرداخت اقساطی قیمت ایمپلنت اشترومن را برای شما فراهم کرده است.

انواع ایمپلنت اشترومن:

پهنای لثه و اندازه فک افراد مختلف یکسان نیست. همین نکته کمپانی اشترومن را بر آن داشته تا پایه و فیکسچر دندان‌ها را در اندازه‌های گوناگون بسازد. به‌این‌ترتیب، انواع دندان‌های این برند با فیکسچرهایی با ضخامت متفاوت ساخته می‌شوند و هریک مناسب بافت استخوانی و فک خاصی هستند. البته نوع ایمپلنت مناسب شما تنها پس از معاینه فک و لثه‌های شما مشخص می‌شود. انتخاب فیکسچر مناسب برای فک و لثه‌های شما شانس موفقیت ایمپلنت را بالاتر می‌برد.

آشنایی با ایمپلنت شرکت اشترومن سوئیس:

ایمپلنت‌های SLACTIVE سطح جدیدی از فناوری در ساخت پروتزهای دندانی را نمایان ساخته است. شرکت اشترومن به ساخت بهترین ایمپلنت‌های دندانی در دنیا مشهور است. اما ایمپلنت‌های SLACTIVE فناوری جدیدی وارد ساخت دندان‌های شرکت اشترومن سوئیس کرده است. سازندگان ایمپلنت SLACTIVE پایه‌های این دسته از تولیدات شرکت را با مدد از روش اسیدشویی و سندبلاست در اندازه میکرونی خراش داده‌اند.

خراش‌های ریز طراحی‌شده بر روی پایه این دندان‌ها سازگاری و پیوند آنها را با استخوان فک شما سرعت بخشیده است. این تکنولوژی جدید پیوند آسان‌تر دندان با فک و رضایت بیشتر بیماران را به دنبال داشته است. قیمت ایمپلنت اشترومن SLACTIVE با توجه به فناوری برتر آن بالاتر از ایمپلنت‌های دیگر همین شرکت است. البته این ایمپلنت تا پایان عمر شما را همراهی خواهد کرد و پس از آن دیگر نیاز به درمان جدیدی برای همان دندان خود ندارید.

برتری‌های ایمپلنت اشترومن:

قیمت ایمپلنت اشترومن با توجه به کیفیت این محصول و بالا بودن قیمت ارز در کشور ما گران است. اما مزایای ایمپلنت‌های SLACTIVE ساخته شرکت اشترومن هم بسیار، و قابل‌توجه است:

  • زیبایی ایمپلنت‌های اشترومن سرآمد همه پروتزهای دندانی است. این پروتزها بیشترین شباهت را به دندان‌های طبیعی شما دارند.
  • درمان زودتر و مطمئن‌تر برتری قابل‌توجه ایمپلنت SLACTIVE است. 6 تا 8 هفته زمان نیاز بود تا پایه ایمپلنت‌های قدیمی‌تر برند اشترومن به استخوان فک جوش بخورد. جالب است بدانید این زمان در پروتزهای SLACTIVE به 3 تا 4 هفته رسیده است.
  • پس از کاشت ریشه دندان در فک شما، خون منطقه کاشت دندان باید زودتر لخته شود تا پیوند دندان و استخوان سریع‌تر صورت گیرد. یکی دیگر از مزایای این نوع ایمپلنت شرکت اشترومن سوئیس آب‌دوستی آن است. به‌این‌ترتیب، آب‌دوستی و تشکیل زودتر لخته در فک شما بهبودی‌تان را سرعت می‌بخشد.
  • ساخت استخوان هم با ایمپلنت‌های اشترومن سرعت پیدا می‌کند. شکل‌گیری زودتر استخوان باعث می‌شود کاشت دندان هرچه زودتر به مراحل پایانی خود نزدیک شود.
  • کاشت دندان درمانی به‌شدت تهاجمی است. اما کاشت دندان با دندان‌های SLACTIVE شرکت اشترومن کمتر از دیگر ایمپلنت‌ها تهاجمی است. این نکته درمان و بهبودی زودتر لثه و فک شما را به دنبال دارد.
  • نتیجه کاشت دندان با ایمپلنت اشترومن حتی برای افراد دارای بیماری‌های خاص، مانند افراد مبتلا به دیابت، پوکی استخوان و بیماری‌های دیگر نتیجه‌بخش بوده است.
اشترومن slactive

قیمت ایمپلنت اشترومن سوئیس:

همان‌گونه که اشاره کردیم، دندان‌های اشترومن سوئیس یکی از بهترین ایمپلنت‌ها در دنیا به شمار می‌روند. در سال 1402، قیمت ایمپلنت‌های اشترومن 28 میلیون تومان است. شاید شما تنها به یک ایمپلنت نیاز داشته باشید. شاید هم باید جای چند دندان خالی را در دهان خود پر کنید. تفاوتی نمی‌کند برای یک دندان یا برای یک دست کامل دندان به کلینیک دکتر قادری مراجعه می‌کنید. در هر صورت، می‌توانید از شرایط پرداخت اقساطی هزینه کاشت دندان بهره برید.

جهت دریافت قیمت ایمپلنت دندان کلیک کنید.

قیمت ایمپلنت اشترومن به‌صورت اقساطی:

درآمدهای نه‌چندان بالا و قیمت بالای ایمپلنت‌های سوئیسی شرایط پرداخت را برای بسیاری از مردم مشکل ساخته است. پزشکان نیز بخشی از جامعه، و آشنا با مشکلات شما هستند. درک شرایط زندگی مردم باعث شده تا ما در کلینیک دکتر مرتضی قادری شرایط پرداخت اقساطی هزینه کاشت دندان را پیش‌بینی کنیم.

در پرداخت اقساطی هزینه ایمپلنت، شما مبلغی را به‌صورت پیش‌پرداخت می‌پردازید. روند درمان ایمپلنت کمی زمان می‌برد. بخشی از هزینه را نیز در طول این زمان پرداخت می‌کنید و باقیمانده مبلغ درمان شما قسط‌بندی می‌شود. بسته به مبلغ کل باقیمانده، شما می‌توانید بقیه هزینه را در اقساط 6 تا 12 ماهه با چک‌های صیادی پرداخت ‌کنید.

پرسش‌های متداول:

1- چرا با توجه به قیمت بالای ایمپلنت اشترومن باید از دندان‌های این برند برای کاشت دندان بهره ببریم؟

برتری‌های این نوع ایمپلنت به‌اندازه‌ای زیاد است که قیمت بالای آن را پوشش می‌دهد. ازطرف دیگر، شما با بهره‌مندی از این نوع ایمپلنت‌های شرکت اشترومن تا پایان عمر، نیاز به درمان دوباره نخواهید داشت.

2- آیا دندان‌های برند اشترومن شبیه دندان‌های طبیعی است؟

شباهت این دندان‌ها به دندان‌های طبیعی شما بسیار زیاد است. با وجود این دندان‌ها در دهان شما، کسی متوجه مصنوعی بودن آنها نخواهد شد.

گفتار پایانی:

شرکت‌های بزرگ و معروفی در دنیا مشغول ساخت ایمپلنت‌های دندان هستند، اما برند اشترومن از پیشتازان آنها به شمار می‌رود. توسط متخصص ایمپلنت های دندانی شما می‌توانید با مدد از ایمپلنت‌های اشترومن دندانی همیشگی داشته باشید. البته تامین قیمت ایمپلنت اشترومن، به‌ویژه زمانی که برای بیشتر از یک دندان نیاز به ایمپلنت داشته باشید، سخت است. اما درصورتی‌که این هزینه به صورت قسطی پرداخت شود، شما هم می‌توانید از این پروتزهای دندانی بهره ببرید.

اطلاعات نویسنده

مقالات مرتبط

شاید مقالات زیر برای شما جذاب باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *