ایمپلنت سوئیسی و کره‌ای در بهترین کلینیک ایمپلنت دندان در کرج

ایمپلنت دندان در کرج

ایمپلنت دندان در کرج

ایمپلنت دندان کرج مانند هر شهر دیگر ایران در خدمت کسانی است که دندان‌های خود را از دست داده باشند. در دنیای امروز، کسی نیست که از اهمیت سلامت و زیبایی دندان‌ها بی‌خبر باشد. متاسفانه دوام دندان‌های بسیاری از ما به‌اندازه عمر ما نیست. همین نکته و پیامد آن که از دست دادن دندان‌ها است، باعث می‌شود تا نیاز به دندان‌های مصنوعی پیدا کنیم. خوشبختانه ایمپلنت دندان تفاوتی با دندان‌های طبیعی ما ندارد. پس به هر دلیلی که دندان‌های خود را از دست داده باشیم، با این ایمپلنت‌ها، زیبایی چهره ما حالت طبیعی خود را بازمی‌یابد.

با کلینیک دکتر قادری همراه باشید تا نگاهی به مراحل و انواع ایمپلنت در کرج داشته باشیم.

مرحل ایمپلنت دندان کرج:

اگر شما تاکنون مجبور به کاشت دندان نشده باشید، شاید از مراحل این نوع درمان باخبر نباشید. روند کلی ایمپلنت در کرج یا هر شهر دیگری به این صورت است:

 • آماده‌سازی فک بیمار برای کاشت دندان نخستین مرحله ایمپلنت کرج است. کشیدن باقیمانده دندان پیشین، رادیولوژی، جراحی فک، پیوند استخوان، لیفت سینوس و درمان‌های دیگر در این مرحله انجام می‌شود. البته ممکن است فک شما نیازی به بسیاری از این مراحل درمانی نداشته باشد.
 • در مرحله بعدی ایمپلنت کرج، پایه ایمپلنت در فک شما قرار داده می‌شود. جایگزین شدن و جوش خوردن پایه ایمپلنت در فک شما نیاز به زمان دارد.
 • مرحله بعدی زمان قرار دادن اباتمنت (پیونددهنده پایه و تاج دندان) و تاج موقت در فک شما است.
 • پس از اطمینان از جوش خوردن ایمپلنت در فک شما، تاج دائمی روی آن کار گذاشته می‌شود. اکنون شما دارای دندانی شبیه به دندان طبیعی هستید و باید از آن همانند یک دندان طبیعی مراقبت کنید.

انواع ایمپلنت دندان کرج با توجه به کشور سازنده ایمپلنت:

ایمپلنت کرج هم مانند شهرهای دیگر ایران، ساخته کشورهای مختلف دنیا مانند سوئیس و کره جنوبی است. پیش از انتخاب هریک از این ایمپلنت‌ها، بهتر است با آنها آشنا شوید.

* ایمپلنت کره ای در کرج:

پزشکان ایمپلنت دندان کرج ممکن است ایمپلنت‌های کره‌ای را به شما پیشنهاد دهند. کشور کره جنوبی در سال‌های اخیر، در بسیاری از صنایع و تکنولوژی‌ها پیشرفت‌های بسیاری داشته است. ساخت ایمپلنت‌های دندان نیز یکی از همین موارد است. شرکت‌های مختلفی در کره جنوبی سازنده ایمپلنت‌های دندانی هستند که کیفیت تولیدات برخی از آنها بالاتر از دیگران است. خوشبختانه برندهای مختلف کره‌ای در بازار پزشکی ایران و در بین پزشکان نیز شناخته شده‌اند. به این ترتیب، متخصصان ایمپلنت کرج بهترین آنها را به شما پیشنهاد می‌کنند.

از بهترین ایمپلنت‌های کره‌ای می‌توانیم به برندهای Osstem، Dentium که درکشور ما به ایمپلنتیوم معروف است، Megagen، Dio، Neo Biotech، Dentis و Ufit اشاره کنیم.

ویژگی‌های ایمپلنت کره‌ای:

بهتر است مهم‌ترین ویژگی‌های ایمپلنت کره‌ای را بشناسید:

 • ایمپلنت‌های کره‌ای کیفیت خوبی دارند و دوام آنها نیز بالا است. این ایمپلنت‌ها مورد تائید سازمان‌های استاندارد جهانی قرار گرفته‌اند.
 • از برتری‌های ایمپلنت در کرج، از نوع کره‌ای نسبت به انواع سوئیسی آن، باید به در دسترس بودن قطعه‌های این نوع ایمپلنت‌ها اشاره کنیم. با توجه به این گزینه، اگر ایمپلنت شما در ماه‌ها یا سال‌های آینده به مشکلی برخورد کند، عوض کردن قطعه آن آسان‌تر از تعویض قطعه در ایمپلنت‌های سوئیسی است.
 • ایمپلنت کرج از نوع کره‌ای، ارزان‌تر از ایمپلنت سوئیسی است. نکته‌ای که به‌دلایل اقتصادی، برای بسیاری از مردم ایران دارای اهمیت زیادی است
ایمپلنت دندان در گرج

* ایمپلنت سوئیسی در کرج:

کشور سوئیس یکی از باسابقه‌ترین و حرفه‌ای‌ترین کشورها در ساخت ایمپلنت‌های دندانی است. این کشور در رتبه‌بندی کشورهای جهان در ساخت ایمپلنت، در شمار پنج کشور برتر دنیا قرار دارد. شرکت‌های مختلفی در سوئیس به تولید ایمپلنت‌های دندان می‌پردازند که نام برخی از آنها برای دندان‌پزشکان سراسر دنیا شناخته شده است. ایمپلنت دندان کرج، بنا به صلاحدید پزشک یا خواسته شما ممکن است از نوع سوئیسی آن باشد.

طرفداران ایمپلنت‌های سوئیسی در دنیا بسیارند و دندان‌پزشکان نیز در سرتاسر دنیا این ایمپلنت‌ها را به بیماران خود پیشنهاد می‌کنند. دو نوع ایمپلنت دندان مستقیم و مخروطی در سوئیس ساخته می‌شود که هرکدام از آنها کاربرد ویژه خود را دارند. ما در کلینیک ایمپلنت دکتر قادری در کرج، از هر دو نوع آنها استفاده می‌کنیم.

برندهای سازنده ایمپلنت‌های سوئیسی متفاوتند، اما معروف‌ترین آنها در ایران عبارتند از: برندهای SPI، اشترومن ITI، ایده یا Ihdeh، بیودنتال و ایمپلنت TRI.

ویژگی‌های ایمپلنت سوئیسی:

از ویژگی‌های ایمپلنت کرج از نوع سوئیسی، باید به موارد مختلفی اشاره کنیم:

 • کیفیت عالی ویژگی شناخته شده و معمول ایمپلنت‌های سوئیسی است.
 • دوام طولانی ایمپلنت‌های سوئیسی نیز مورد تایید دنیای پزشکی قرار گرفته است.
 • از دیگر برتری‌های ایمپلنت در کرج از نوع سوئیسی آن، باید به شل نشدن و نشکستن این ایمپلنت‌ها اشاره کنیم. سال‌ها تجربۀ برندهای سوئیسی ایمپلنت‌هایی به مردم دنیا تقدیم کرده که محکم، بادام و بی‌نظیر هستند.
 • شاید بتوانیم بگوییم تنها ایراد ایمپلنت کرج از نوع سوئیسی آن، قیمت بالای آنها است. قیمت ایمپلنت‌های سوئیسی از قیمت انواع کره‌ای آن بالاتر است و این تفاوت قیمت دلایل گوناگونی دارد. البته قیمت ایمپلنت دندان کرج از نوع سوئیسی، با توجه به برند سازنده آن هم متفاوت است.

بهترین کلینیک ایمپلنت کرج کجا است؟

مرکز ایمپلنت در کرج باید ویژگی‌های مختلفی داشته باشد تا بتوانید با خیالی آسوده، درمان خود را در آن انجام دهید. از مهم‌ترین ویژگی‌های مرکز ایمپلنت کرج باید به چند نکته مهم اشاره کنیم:

ü داشتن تجهیزات مناسب یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های مورد نیاز برای کلینیک ایمپلنت دندان کرج است. هیچ کلینیک دندان‌پزشکی بدون داشتن تجهیزات مناسب نمی‌تواند بهترین خدمت را به شما ارائه دهد.

ü داشتن فضایی آرام، استاندارد و بهداشتی شرط دیگر بهترین مرکز ایمپلنت کرج است. البته پرسنل کاردان و شایسته نیز این فضا را به بهترین شکلی کامل می‌کنند.

ü یکی دیگر از ویژگی‌های بهترین کلینیک ایمپلنت در کرج، بهره بردن از پیشرفته‌ترین و به‌روزترین فناوری‌ها در کاشت دندان است. روش‌های ایمپلنت در دنیا در حال پیشرفت هستند و پزشکان کلینیک‌ها نیز باید نسبت به آنها آگاه، و در انجام آنها دارای تخصص باشند. تجهیزات پیشرفته و دانش بهره بردن از این تجهیزات از مهم‌ترین ویژگی‌های یک کلینیک موفق است.

ü حتی اگر همه شرایط بهترین مرکز ایمپلنت، از نظر مکانی و تجهیزات مهیا باشد، بدون وجود بهترین متخصص ایمپلنت ارزشی ندارد. تنها زمانی کاشت دندان بهترین نتیجه را برای شما به دنبال خواهد داشت که به‌وسیله متخصصان باتجربه و کاردان صورت گرفته باشد. شرایطی که در کلینیک دکتر قادری به بهترین شکل برای شما مهیا شده است.

مرکز ایمپلنت کرج

قیمت ایمپلنت در کرج چقدر است؟

هزینه ایمپلنت کرج از مهم‌ترین دغدغه‌های کسانی است که نیاز به کاشت دندان دارند. قیمت ایمپلنت دندان کرج هم مانند دیگر شهرهای ایران وابسته به گزینه‌های مختلفی است. از مهم‌ترین این گزینه‌ها باید به موارد مختلفی اشاره کنیم:

1- سلامت عمومی فک و دهان بیمار:

سلامت عمومی فک و دهان بیمار یکی از مهم‌ترین عوامل اثرگذار در محاسبه قیمت ایمپلنت کرج است. فردی که از سلامت دهان و دندان برخوردار است و تنها نیاز به کاشت یک یا چند دندان دارد، نیازی به درمان‌های اضافه ندارد. همین نکته بار درمان‌های مختلف، مانند جراحی فک، را از دوش شما برمی‌دارد و هزینه کاشت دندان را برایتان کاهش می‌دهد.

2- تعداد دندان‌های کاشته‌شده:

طبیعی است هزینه کاشت یک دندان با هزینه ایمپلنت تعداد بیشتری از دندان‌ها متفاوت است. به این ترتیب تعداد دندان‌های کاشته‌شده هم یکی از موارد موثر در هزینه نهایی ایمپلنت دندان کرج است.

3- کیفیت و برند ایمپلنت دندان کرج:

همان‌گونه که پیش از این اشاره شد، برندهای مختلف ایمپلنت کرج ساخته‌های کشورهای گوناگون و دارای قیمت‌های متفاوتی هستند. پس یکی دیگر از گزینه‌های اثرگذار در قیمت ایمپلنت در کرج را باید نام برند و کشور سازنده آن بدانیم. در کلینیک دکتر قادری، ایمپلنت‌هایی به کار برده می‌شوند که مورد تایید سازمان‌های استاندارد جهانی هستند. البته برخی از این برندها قیمت بالاتر و برخی نیز قیمت پایین‌تری دارند.

4- پروتز تاج استفاده شده برای ایمپلنت دندان کرج:

دو نوع تاج پیچی و چسبی در ایمپلنت دندان کرج و هر شهر دیگری مورد استفاده قرار می‌گیرد. عوض کردن تاج‌های پیچی آسان‌تر، و کیفیت آنها نیز بالاتر است. پروتزهای تاج پیچی قیمت بالاتری از تاج‌های چسبی دارند. البته یک نکته را باید در این زمینه در نظر بگیرید. در صورت نیاز به عوض کردن تاج دندان در آینده، جایگزین کردن تاج‌های چسبی ارزان‌تر از تاج‌های پیچی است.

5- نیاز به درمان‌های تکمیلی ایمپلنت در کرج:

گاهی فک و دندان شما نیاز به هیچ روند درمانی دیگر، غیر از کاشت دندان ندارد. اما گاهی نیز مشکلات فک و دندان‌های دیگر باعث می‌شود تا به درمان‌های تکمیلی نیاز داشته باشید. در صورت نیاز به درمان‌های تکمیلی، قیمت ایمپلنت کرج هم برای شما بیشتر خواهد شد.

6- دستمزد متخصص ایمپلنت دندان کرج:

پزشکان ایمپلنت در کرج دستمزدهای مختلفی، نسبت به نوع تخصص خود، دریافت می‌کنند. هرچند که در کلینیک دکتر قادری تلاش بر این است که منصفانه‌ترین قیمت برای این منظور تعیین شود.

7- بیمه ایمپلنت کرج:

برخی بیمه‌های تکمیلی بیمه‌ای را هم به‌عنوان بیمه ایمپلنت در نظر می‌گیرند. بیمه ایمپلنت گروهی یکی از این نوع بیمه‌ها است. اگر شما هم دارای چنین بیمه‌ای هستید، می‌توانید از این امکان استفاده کنید. به این ترتیب هزینه ایمپلنت کرج برای شما پایین‌تر خواهد شد.

8- موقعیت جغرافیایی کلینیک ایمپلنت دندان در کرج:

یکی دیگر از گزینه‌های موثر در هزینه ایمپلنت، شهر و منطقه قرارگیری کلینیک است. کلینیک‌هایی که در مناطق شیک و گران‌تر شهرها قرار گرفته‌اند، هزینه بالاتری را هم برای خدمات ایمپلنت از بیماران خود دریافت می‌کنند. ایمپلنت در کرج هم گاهی تابع این شرایط است.

ایمپلنت اقساطی در کرج

ایمپلنت اقساطی در کرج:

ایمپلنت دندان کرج جنبه درمانی دارد، اما در مورد دندان‌های جلوی فک، کارکرد زیبایی هم پیدا می‌کند. از دست دادن یک یا چند دندان مشکلات گوناگونی برای افراد پدید می‌آورد که ناتوانی در جویدن و خوردن یکی از مهم‌ترین آنها است. هنگامی که این مشکل جنبه زیبایی هم پیدا می‌کند، درمان آن ضرورت بیشتری پیدا می‌کند. متاسفانه هزینه‌های دندان‌پزشکی برای بسیاری از مردم در کشور ما بالا است و نیاز است تا راهکارهایی برای درمان این گروه از مردم اندیشیده شود. بهترین مرکز ایمپلنت در کرج راهکاری برای این گروه از مردم ارائه داده است.

یکی از بهترین راه‌ها برای همگانی کردن امکان کاشت دندان، اقساطی کردن هزینه ایمپلنت کرج است. در کلینیک دکتر قادری این امکان برای شما فراهم شده تا در صورت نیاز، هزینه ایمپلنت دندان کرج را به‌صورت اقساط بپردازید. برای آگاهی بیشتر از شرایط ایمپلنت کرج به‌صورت اقساطی با کلینیک دکتر قادری تماس بگیرید.

بهترین متخصص ایمپلنت در کرج کیست؟

برای بسیاری از مردم پرسشی مطرح است که کدام برند ایمپلنت را باید انتخاب کنیم. قیمت بالای ایمپلنت‌های سوئیسی برخی از مردم را نگران می‌کند. اما درباره این موضوع توجه شما را به یک نکته مهم جلب می‌کنیم و آن اینکه مهارت دندان‌پزشک شما و تخصص او مهم‌تر از کیفیت انواع ایمپلنت در کرج است.

متخصص ایمپلنت دندان کرج ابتدا به شرایط فک شما توجه می‌کند و سپس بهترین ایمپلنت‌های متناسب با آن را به شما پیشنهاد می‌دهد. هرکدام از این ایمپلنت‌ها، در شرایط درست، بهترین کارایی و دوام را برای شما به همراه خواهند داشت. البته همه این موارد در صورتی رخ خواهند داد که درمان خود را به پزشکی ماهر و کارآزموده بسپارید.

چه کسانی بهترین داوطلبان ایمپلنت دندان کرج هستند؟

ü کسانی که یک یا چند دندان خود را از دست داده‌اند، معمول‌ترین داوطلبان ایمپلنت در کرج هستند.

ü افرادی که ریشه یا تاج دندان‌های آنها آسیب جدی دیده است.

ü کسانی که فک آنها از نظر تراکم استخوان و کیفیت آمادگی لازم برای کاشت دندان را دارد.

ü افرادی که دارای سلامت عمومی هستند و سیستم ایمنی بدن آنها درست عمل کند.

پرسش‌های متداول:

1- مهم‌ترین تفاوت ایمپلنت سوئیسی با ایمپلنت کره‌ای در چیست؟

مهم‌ترین تفاوت این دو نوع ایمپلنت در کرج، در کیفیت آنها است. سوئیس از پیشگامان ساخت ایمپلنت‌های دندان در دنیا است و سال‌ها تجربه باعث شده بهترین ایمپلنت‌ها را به دنیای پزشکی تقدیم کند. البته تفاوت قیمت این دو ایمپلنت را هم نمی‌توان نادیده گرفت.

2- بهترین برند ایمپلنت سوئیسی کدام است؟

ایمپلنت دندان کرج از بین بسیاری از برندهای سوئیسی صورت می‌گیرد. در واقع، بیشتر این برندها جزو بهترین‌ها در دنیا هستند. اما نام برندهای SIC و اشترومن در این بین، بیشتر به چشم می‌آید.

3- ایمپنت سوئیسی یا ایمپلنت کره‌ای، کدام‌یک را انتخاب کنم؟

انتخاب هریک از این دو نوع ایمپلنت در کرج، بستگی به شرایط فک، دندان‌ها و البته جیب شما دارد. بهترین کار پیش از انتخاب هریک از این ایمپلنت‌ها، مشاوره با دندان‌پزشک خود در کلینیک دکتر قادری است.

سخن پایانی:

فقط افراد میان‌سال و سال‌خورده دندان‌های خود را از دست نمی‌دهند. بسیاری از جوانان نیز در اثر حادثه‌های مختلف، نیاز به ایمپلنت دندان پیدا می‌کنند. پیدا کردن کلینیک دندان‌پزشکی و متخصص ماهر ایمپلنت یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های افرادی است که نیاز به ایمپلنت دندان پیدا کرده‌اند. اگر شما هم به دنبال بهترین کلینیک و بهترین متخصص ایمپلنت دندان کرج هستید، با ما در کلینیک دکتر قادری تماس بگیرید.