قیمت ایمپلنت سوئیسی

با قیمت و هزینه های ایمپلنت سوئیسی در سال 1402 آشنا شوید. همچنین عوامل تاثیرگذار بر هزینه ایمپلنت و قیمت ایمپلنت‌های ساخت کشورسوئیس را هم بدانید.

قیمت ایمپلنت سوئیسی

انواع ایمپلنت سوئیسی به قیمت بالا و کیفیت بی‌نظیر شناخته شده‌‌اند. اما آیا همه پروتزهای دندان سوئیسی دارای برترین کیفیت و بالاترین قیمت هستند؟ در واقع، در کشور سوئیس شرکت‌های گوناگونی به ساخت پروتزهای دندانی مشغولند. کیفیت همه این برندها یکسان نیست و قیمت ایمپلنت سوئیسی نیز در همه انواع آنها بالا نیست. یکی از شناخته‌شده‌ترین ایمپلنت‌های سوئیسی در دنیا، برند اشترومن است. شاید دلیل مترادف بودن نام ایمپلنت‌های سوئیسی با کیفیت و ماندگاری، وجود همین برند و شناخته شدن آن در دنیا است.

با ما در مرکز ایمپلنت دکتر مرتضی قادری همراه باشید تا به بررسی قیمت و ویژگی‌های انواع ایمپلنت سوئیسی بپردازیم.

آشنایی با انواع و قیمت ایمپلنت سوئیسی:

اگر صحبت درباره یکی از برندهای ایمپلنت سوئیسی باشد، تکلیف ما مشخص است. اما وقتی صحبت درباره طیف گسترده‌ای از ایمپلنت‌های سوئیسی است، باید کمی محتاط‌تر صحبت کنیم. نکته‌ای را درباره بهترین ایمپلنت‌های سوئیسی که در ایران هم مورد استفاده قرار می‌گیرند، به خاطر داشته باشید. کشور سوئیس یکی از برترین ایمپلنت‌های دنیا را تولید کرده است. درصد موفقیت کاشت این پروتزهای دندانی به بیش از 97 درصد رسیده است.

این ایمپلنت‌های بی‌نظیر و منحصربه‌فرد در دنیا معروفند و هرجا صحبت از اصلاح طرح لبخند باشد، نامی از این برندها به میان می‌آید. ماندگاری برخی از این برندها به بیش از 25 سال رسیده است و به همین دلیل است که ماندگاری آنها را همیشگی می‌دانیم. بزرگ‌ترین رقیب پروتزهای دندان سوئیسی برندهای برتر آمریکایی هستند.

آشنایی با قیمت ایمپلنت سوئیسی و ویژگی‌های برندهای گوناگون آنها:

با قیمت و ویژگی‌های برخی از ایمپلنت‌های سوئیسی مورد استفاده در کشور ما آشنا شوید:

1- قیمت ایمپلنت سوئیسی اشترومن و ویژگی‌های آن:

پژوهش‌های 50 ساله شرکت اشترومن نام این برند را در ردیف برترین‌های دنیای پزشکی قرار داده است. ایمپلنت‌های اشترومن از شناخته‌شده‌ترین پروتزهای دندانی در همه دنیا به شمار می‌روند. دندان‌های این برند در بیش از 100 کشور دنیا مورد استفاده قرار می‌گیرند و بالاترین درصد رضایت را به دست آورده‌اند. شرکت اشترومن با تیمی از برترین ایمپلنتولوژیست‌های دنیا به بررسی دندان‌های تولیدی خود می‌پردازد. همین نکته پیشرفت روزافزون پروتزهای دندانی این برند را به دنبال داشته است.

ساختار انواع ایمپلنت اشترومن:

از نظر ماده‌ به‌کاررفته در ساخت، ایمپلنت‌های برند اشترومن را می‌توانیم به چند گروه دسته‌بندی کنیم:

* ایمپلنت تیتانیومی اشترومن:

ارزان‌ترین ایمپلنت‌های اشترومن را در بین این گروه از ایمپلنت‌ها پیدا می‌کنید. تیتانیوم فلزی سازگار با بدن انسان است و در ترکیب با بافت بدن شما دچار خوردگی نمی‌شود. البته شرکت اشترومن ایمپلنت‌های باکیفیت‌تری نیز از پروتزهای تیتانیومی ساخته است. به همین دلیل است که قیمت ایمپلنت سوئیسی اشترومن از نوع تیتانیومی پایین‌تر از انواع پیشرفته‌تر آن است. توجه داشته باشید که قیمت ایمپلنت‌های اشترومن در انواع گوناگون آن متفاوت است.

* ایمپلنت اشترومن اکتیو:

ایمپلنت اشترومن اکتیو سطح بالاتری از هماهنگی پروتز با بدن انسان را ارائه داده است. سطح آب‌دوست بودن این نوع ایمپلنت سوئیسی بالاتر از نوع قبلی است. همین نکته جوش خوردن زودتر این نوع ایمپلنت را با استخوان فک شما به دنبال داشته است. فاصله زمانی بین کار گذاشتن پایه ایمپلنت تا قراردادن اباتمنت و تاج بر روی آن در ایمپلنت تیتانیومی به چند ماه می‌رسد.

جالب است بدانید این فاصله زمانی در ایمپلنت اشترومن اکتیو به دو هفته رسیده است. پس هرگاه صحبت از ایمپلنت فوری شنیدید، بدانید این کار تنها با مدد از برخی از انواع ایمپلنت‌ها امکان‌پذیر است. پروتزهایی که از فناوری ساخت بالاتری برخوردارند. البته قیمت ایمپلنت سوئیسی اکتیو نیز بالاتر از نوع تیتانیومی آن است.

* ایمپلنت اشترومن روکسالید:

تیتانیوم و زیرکونیوم در ساخت پایه فلزی این نوع ایمپلنت به کار رفته‌اند. ترکیب این دو فلز ماده‌ای ارائه کرده که استحکام بیشتری از پایه‌های تیتانیومی خالص دارد. هماهنگی زیستی این ماده نیز با بدن انسان بسیار بالا است و هیچ‌گونه آلرژی در افراد پدید نمی‌آورد. اندازه پایه این ایمپلنت‌ها کوچک‌تر از انواع قبلی است. کوچک‌تر بودن پایه ایمپلنت به‌معنای تخریب کمتر بافت لثه و فک، و بهبودی زودتر شما است. قیمت ایمپلنت سوئیسی اشترومن روکسالید نیز بالاتر از ایمپلنت‌های تیتانیومی است.

* برتری‌های ایمپلنت سوئیسی اشترومن:

 • بهره بردن از این ایمپلنت با رضایت بیش از 97 درصد از استفاده‌کنندگان آن همراه بوده است.
 • همه انواع این نوع ایمپلنت آب‌دوست و سازگار با بدن انسان هستند. اما این سازگاری در انواع اکتیو و روکسالید آن افزایش یافته و جوش خوردن سریع‌تر آنها را با استخوان فک شما به دنبال داشته است.
 • قیمت ایمپلنت سوئیسی اشترومن بالاتر از بسیاری از انواع ایمپلنت‌ها است. اما زیبایی و طبیعی بودن آنها را نباید از یاد ببریم که این دسته ایمپلنت‌ها را جزو برترین پروتزهای دندان دنیا قرار داده است.
 • سطح استریلیزاسیون ایمپلنت‌های اشترومن به‌اندازه‌ای بالا است که امکان عفونت پروتز را در فک شما در حد بسیار زیادی کاهش می‌دهد.
 • کمپانی اشترومن انواع گوناگونی از ایمپلنت‌ها را ساخته است. ایمپلنت‌هایی که قابلیت هماهنگی با فک‌های معمولی را دارند، ایمپلنت‌هایی که مناسب فک‌های باریک هستند و پروتزهایی که در ایمپلنت فوری کاربرد دارند.
ایمپلنت سوئیسی

2- قیمت ایمپلنت سوئیسی نئودنت و ویژگی‌های آن:

ایمپلنت نئودنت محصول همکاری مشترک کمپانی سوئیسی اشترومن و کشور برزیل است. این برند کیفیت برتر را با قیمت مناسب به شما ارائه می‌کند. سیستم‌های گوناگونی در ساخت دندان‌های این برند مورد استفاده قرار می‌گیرند تا کیفیت ایمپلنت‌ها را افزایش دهند و ماندگاری آنها را در فک شما طولانی‌تر کنند. آب‌دوست بودن پروتزهای نئودنت جوش خوردن سریع‌تر آنها را با بافت لثه و استخوان فک شما تضمین کرده‌اند. قیمت ایمپلنت نئودنت در حدود 15 میلیون تومان است.

* برتری‌های ایمپلنت نئودنت:

 • گوناگونی بسیار در انواع ایمپلنت‌های هماهنگ با فک و لثه‌های مختلف از برترین ویژگی‌های پروتزهای این برند است.
 • ماندگاری ایمپلنت‌های این برند بالا است و با مراقبت صحیح افزایش هم پیدا می‌کند.
 • ثبات بالای فیکسچر ایمپلنت‌های نئودنت در فک شما برتری دیگر آنها به شمار می‌رود.

3- قیمت ایمپلنت سوئیسی آیرس IRES و ویژگی‌های آن:

ایمپلنت سوئیسی آیرس نیز با تجربه‌ای 30ساله به فعالیت در ساخت ایمپلنت‌های دندان مشغول است. هماهنگی با پیشرفته‌ترین فناوری‌های روز دنیا ایمپلنت‌های این برند را تبدیل به یکی از بهترین‌ها ساخته است. کیفیت فیکسچرهای آیرس بالا است و انواع مختلف این فیکسچرها افرادی با ویژگی‌های گوناگون در استخوان فک را پوشش می‌دهد. قیمتی در حدود 14 میلیون تومان را برای این برند ایمپلنت در نظر داشته باشید.

* برتری‌های ایمپلنت آیرس:

 • فیکسچرهای باریک این برند افرادی که فک آنها دارای فضای محدودی برای کاشت دندان است را هم پوشش می‌دهد.
 • برخی از فیکسچرهای دندان‌های این برند از فناوری سرعت بخشیدن به ساخت استخوان در فک شما برخوردارند.
 • پایداری بالاتر و هماهنگی بیشتر با فک و لثه‌های افراد مختلف برتری دیگر فیکسچرهای تولیدی این برند به شمار می‌رود.

4- قیمت ایمپلنت سوئیسی  SGS و ویژگی‌های آن:

برند SGS نیز از پروتزهای دندان سوئیسی است که از قیمت مناسبی برخوردار است. هماهنگی مواد فیکسچر دندان‌های این برند با بدن شما جوش خوردن سریع‌تر آن را در پی داشته است. طراحی خاص فیکسچرهای دندان‌های برند SGS نیز سطح تماس آنها را با استخوان فک شما بیشتر کرده و جوش خوردن آن را سریع‌تر ساخته است.

* برتری‌های ایمپلنت SGS:

 • مواد سازنده پایه و بدنه ایمپلنت SGS با بدن شما سازگار است.
 • بالا بودن پایداری اولیه این ایمپلنت در فک شما موفقیت کاشت این دندان‌ها را افزایش می‌دهد.
 • قیمت ایمپلنت سوئیسی SGS پایین‌تر از قیمت ایمپلنت‌های برند اشترومن است.

5- قیمت ایمپلنت سوئیسی SPI و ویژگی‌های آن:

برند SPI یکی دیگر از برندهای خوب ایمپلنت سوئیسی است. کمپانی SPI بیش از 10 نوع مختلف از ایمپلنت‌ها را ساخته و به دنیا ارائه کرده است. این کمپانی در ساخت فیکسچرها، از فناوری و موادی استفاده می‌کند که جوش خوردن آنها به استخوان فک شما را سریع‌تر ساخته است. کوتاه‌تر بودن دوره بهبودی شما نیز نتیجه همین ویژگی پروتزهای SPI است. قیمت ایمپلنت‌های این برند حدود 15 میلیون تومان است.

* برتری‌های ایمپلنت SPI:

 • هماهنگی با برندهای دیگر ایمپلنت‌ها از برترین ویژگی‌های ایمپلنت SPI است.
 • زیبایی پروتزهای دندان این برند را نباید از قلم بیندازیم.

ماندگاری 20ساله ایمپلنت‌های SPI هم آنها را سال‌های طولانی با شما همراه ساخته است.

سوئیسی قیمت

6- قیمت ایمپلنت سوئیسی Sic و ویژگی‌های آن:

پایه‌گذاری برند ایمپلنت سوئیسی Sic در کشور شیلی بود، اما بعدها به سوئیس انتقال یافت. پروتزهای تیتانیومی این برند از عوامل سازگاری آنها با بدن شما است. پایه یا فیکسچر دندان‌های Sic به‌شکل مخروط ساخته شده‌اند تا بتوانند حرکت‌های ریز ایمپلنت را در فک شما مهار کنند. ذرات زیرکونیا به‌کاررفته در بافت این فیکسچرها نیز ادغام آنها را با استخوان فک شما سرعت بخشیده است. همچنین ارائه 9 نوع مختلف از ایمپلنت Sic هماهنگی آنها را با فک افراد مختلف به دنبال داشته است. قیمت هر واحد ایمپلنت این برند حدود 18 میلیون تومان است.

* برتری‌های ایمپلنت Sic:

 • کیفیت بالاتر از ایمپلنت‌های کره‌ای از مهم‌ترین برتری‌های ایمپلنت Sic است.
 • قیمت مناسب این نوع ایمپلنت را هم نباید فراموش کنید.
 • ماندگاری 10ساله ایمپلنت Sic نیز از برتری‌های آن به شمار می‌رود.

7- قیمت ایمپلنت سوئیسی دکتر ایده Ihde و ویژگی‌های آن:

ایمپلنت‌های دکتر ایده برای افرادی که بخش افقی استخوانشان از تراکم خوبی برخوردار است، اما بخش عمودی آن کافی نیست، بهترین انتخاب به شمار می‌روند. پایه یا فیکسچر ایمپلنت سوئیسی دکتر ایده به دو شکل مستقیم و مخروطی ساخته می‌شود. این نکته باعث سازگاری این ایمپلنت‌ها با فک‌های گوناگون شده است. کشورهای مختلفی از این دندان‌ها برای درمان بیمارانشان استفاده می‌کنند. قیمت هر واحد از ایمپلنت‌های این برند حدود 15میلیون تومان است.

* برتری‌های ایمپلنت سوئیسی دکتر ایده:

 • جوش خوردن زودهنگام ایمپلنت‌های این برند با استخوان فک شما آنها را مناسب ایمپلنت فوری ساخته است.
 • ماندگاری بالای ایمپلنت‌های دکتر ایده برتری دیگر آنها است.
 • کیفیت بالای تیتانیوم به‌کاررفته در ساخت انواع ایمپلنت سوئیسی دکتر ایده کیفیت آنها را افزایش داده و به جوش خوردن آنها سرعت بخشیده است.

8- قیمت ایمپلنت سوئیسی TRI و ویژگی‌های آن:

پیشینه 50ساله ساخت پروتز در شرکت TRI کیفیت این ایمپلنت‌ها را تا سطح حرفه‌ای افزایش داده است. 24 نکته کیفیتی در فرایند تولید پروتزهای دندانی شرکت TRI مورد بررسی قرار می‌گیرد. از برتری‌های پروتزهای TRI باید به نیاز نداشتن به اباتمنت یا قطعه میانی دندان اشاره کنیم. این نکته خطر شل شدن ایمپلنت را در فک شما کاهش می‌دهد. قیمت 11 تا 15 میلیون تومان را برای پروتزهای دندان این برند در نظر داشته باشید.

* برتری‌های ایمپلنت TRI:

 • برخی از فیکسچرهای پیشرفته ایمپلنت‌های برند TRI طول درمان شما را کاهش می‌دهند.
 • بعضی از فیکسچرهای این برند نیز عوارض کاشت دندان را کاهش می‌دهند.
 • به‌دلیل فناوری خاصی که در ساخت برخی از انواع دندان‌های این برند به کار رفته، پایداری اولیه فیکسچرها در فک شما افزایش پیدا می‌کند.
 • رنگ خاصی در بدنه این فیکسچرها به کار رفته که شبیه رنگ لثه‌های شما است. در صورتی که اندکی از سطح ایمپلنت سوئیسی TRI از بیرون لثه شما نمایان شود، رنگی همانند لثه شما دارد و دیده نمی‌شود.

9- قیمت ایمپلنت سوئیسی بایودنتا Biodenta و ویژگی‌های آن:

ایمپلنت بایودنتا یا بیودنتا یک برند نوپا است. هماهنگی زودهنگام دندان‌های این برند با پیشرفت‌های روز دنیا آنها را در مدت کوتاهی به جامعه پزشکی دنیا شناسانده است. البته این برند هنوز درحال تجربه کردن و پیشرفت است و طبیعی است آینده روشن‌تری هم در پیش دارد. پایداری پروتزهای بیودنتا بسیار بالا است و ادغام آن با استخوان فک شما در زمان کوتاهی صورت می‌گیرد. قیمت ایمپلنت‌های این برند حدود 20 تومان است.

* برتری‌های ایمپلنت بایودنتا:

 • شیارهای روی پایه پروتزهای بایودنتا سرعت ادغام آنها را با استخوان فک شما بیشتر ساخته است.
 • زیرکونیا به‌کاررفته در پایه این ایمپلنت نیز جوش خوردن آن را سرعت بخشیده است.
 • فناروی ساخت این ایمپلنت سوئیسی درصد موفقیت پروتزهای دندانی آن را بیشتر ساخته است.
قیمت ایمپلنت سوئیسی

جدول قیمت ایمپلنت سوئیسی در سال 1402:

قیمت انواع ایمپلنت سوئیسی در سال 1402

نام برند

قیمت به تومان

ماندگاری

اشترومن ITI (SLActive)

45,000,000

مادام العمر

اشترومن ITI تیتانیومی

34,900,000

20 سال

اشترومن ITI (Roxalid)

35,000,000

همیشگی

اشترومن

34,900,000

همیشگی

اشترومن SLActive

45,000,000

همیشگی

نئودنت (سوئیس-برزیل)

24,900,000

15 سال

آیرس IRES

19,000,000

20 سال

SGS

11,000,000

5 سال

SPI

15,000,000

20 سال

Sic

23,900,000

10 سال

دکتر ایده Ihde

6,000,000

10 سال

TRI

15,000,000

 10 سال

بایودنتا

 20,000,000 10 سال

قیمت ایمپلنت سوئیسی:

پیش‌تر اشاره کردیم کیفیت بسیاری از ایمپلنت‌های سوئیسی بالا است. برخی از این پروتزها از بهترین و پیشرفته‌ترین پروتزهای دندان دنیا به شمار می‌روند. سال‌ها پژوهش و دستیابی به فناوری ساخت دندان‌هایی با قابلیت جوش خوردن زودتر با استخوان فک افراد این ایمپلنت‌ها را خاص و منحصربه‌فرد کرده است. پروتزهای که در انواع گوناگون ساخته شده و با شرایط فک افراد مختلف هماهنگ می‌شوند.

همه این نکته‌ها قیمت بالاتر این ایمپلنت‌ها را به دنبال داشته است. قیمت هر واحد ایمپلنت سوئیسی در سال 1402در تهران، از 11 میلیون تا 26 میلیون تومان است. البته اگر فک و لثه شما نیاز به درمان‌های اضافه‌ای مانند پیوند استخوان و لیفت سینوس هم داشته باشد، این هزینه افزایش پیدا می‌کند. اما شاید شما هم دوست دارید از برترین برندهای ایمپلنت دنیا استفاده کنید، اما هزینه آن برایتان بالا است. در این صورت، از شرایط پرداخت اقساطی هزینه ایمپلنت در کلینیک دکتر مرتضی قادری بهره‌مند شوید.

شرایط اقساطی برای ایمپلنت های سوییسی *

ما در مرکز ایمپلنت دکتر قادری شرایط اقساطی برای ایمپلنت های دندان  سویسی به دلیل هزینه های بیشتر را فراهم کردیم و متعهد خواهیم بود که طبق قرارداد تمامی خدمات درمانی را طبق طرح درمان پیش خواهیم برد. با توجه به اهمیت و ضرورت ایمپلنت های دندان برای بهبود کیفیت زندگی و راحتی بیماران، ما این امکان را فراهم کرده‌ایم تا بتوانید هزینه‌های درمان خود را به صورت اقساطی پرداخت کنید.

شرایط اقساطی ما بسیار منعطف و شفاف است. با توجه به وضعیت مالی شما، ما به شما امکان می‌دهیم تا مبلغ درمان خود را به چند قسط ماهیانه پرداخت کنید. همچنین، نرخ سود ما بسیار مناسب و رقابتی است تا بتوانید به راحتی هزینه‌های درمان خود را تامین کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام شرایط اقساطی، می‌توانید با مشاوران ما تماس بگیرید. ما به شما تضمین می‌دهیم که تجربه‌ای آسان و رضایت‌بخش در خصوص پرداخت هزینه‌های درمان خود خواهید داشت. منافع و سلامت شما برای ما اولویت است و ما به شما کمک خواهیم کرد تا به بهترین شکل ممکن، از ایمپلنت های دندان سوییسی بهره‌مند شوید.

جهت دریافت قیمت ایمپلنت دندان در سال 1402 کلیک کنید.

هزینه‌های جانبی درمان با ایمپلنت‌های سوئیسی:

توجه داشته باشید که هزینه ایمپلنت سوئیسی با در نظر گرفتن درمان‌های جانبی افزایش پیدا می‌کند. اگر فک شما دارای بهترین شرایط باشد و نیازی به درمان‌های اضافه نداشته باشد، این هزینه ها شامل شما نمی‌شود. اما اگر فک شما نیاز به درمان‌هایی مانند لیفت سینوس و پیوند استخوان داشته باشد، باید هزینه بالاتری برای درمان خود در نظر بگیرید.

جدول هزینه‌های جانبی ایمپلنت دندان در سال 1402:

هزینه‌های جانبی ایمپلنت دندان در سال 1402

نام درمان

حدود هزینه به تومان

لیفت سینوس باز Open

10 میلیون

لیفت سینوس بسته Close

5 میلیون

کشیدن دندان جلویی فک

یک میلیون

کشیدن دندان عقبی فک

یک میلیون

کشیدن دندان عقل

3 میلیون

کشیدن دندان نیش نهفته

1 تا 2 میلیون

کشیدن دندان عقل نهفته

1 تا 2 میلیون

جراحی دندان عقل با بافت نرم

1 تا 3 میلیون

جراحی دندان عقل با بافت سخت

1 تا 3 میلیون

خارج کردن ریشه دندان باقی‌مانده

1 تا 3 میلیون

روکش PFM درجه یک مازاد بر ایمپلنت

4 میلیون

روکش PFM درجه دو مازاد بر ایمپلنت

2 میلیون

روکش زیرکونیا (سرامیکی) درجه یک مازاد بر ایمپلنت

5 میلیون

روکش زیرکونیا (سرامیکی) درجه دو مازاد بر ایمپلنت

2.5 میلیون

پیوند و بازسازی استخوان

2 تا 20 میلیون

اوردنچر هر فک

60 تا 75 میلیون

شرایط اقساطی پرداخت قیمت ایمپلنت سوئیسی:

روند درمانی ایمپلنت طولانی و وقت‌گیر است. به‌طور معمول، کسانی که برای درمان به کلینیک پزشکان متخصص ایمپلنت مراجعه می‌کنند، بخشی از هزینه را در ابتدای درمان می‌پردازند. بقیه هزینه را هم در یکی دو بار مراجعه بعدی به‌صورت کامل پرداخت می‌کنند. در این نوع پرداخت یا پرداخت نقدی، همه هزینه ایمپلنت در دو یا سه نوبت پرداخته می‌شود.

اما با توجه به بالا بودن قیمت ایمپلنت سوئیسی، ما در کلینیک دکتر مرتضی قادری چاره‌ای برای این کار اندیشیده‌ایم. با پرداخت اقساطی قیمت پروتز دندان سوئیسی، شما هم می‌توانید هزینه برترین ایمپلنت‌های دنیا را با کمترین فشار مالی پرداخت کنید.

در پرداخت قسطی هزینه ایمپلنت سوئیسی، شما در ابتدا بخشی از هزینه را به‌صورت نقدی می‌پردازید. باقیمانده مبلغ هزینه را نیز در 6 تا 12 چک صیادی و در ماه‌های آینده پرداخت خواهید کرد. به‌این‌ترتیب، بخشی از این هزینه را شما تا یک سال آینده و پس از پایان روند درمانی خود پرداخت می‌کنید.

پرسش‌های متداول:

1- چرا نام ایمپلنت‌های سوئیسی همواره به‌عنوان ایمپلنت‌های برتر دنیا مطرح می‌شود؟

چون برخی از ایمپلنت‌های ساخت این کشور، مانند برند اشترومن، جزو برترین ایمپلنت‌های دنیا به شمار می‌روند.

2- چرا قیمت ایمپلنت سوئیسی بالاتر از ایمپلنت‌های کره‌ای و حتی کشورهای دیگر اروپایی است؟

به این دلیل که برخی از ایمپلنت‌های سوئیسی، مانند اشترومن، جزو پیشرفته‌ترین ایمپلنت‌های ساخته‌شده در دنیا هستند و فناوری ساخت آنها منحصربه‌فرد است.

3- بهترین برند ایمپلنت سوئیسی کدام است؟

برند اشترومن برترین برند سوئیسی و یکی از بهترین برندهای ایمپلنت در سراسر دنیا است. پروتزهای دندان این برند در انواع گوناگونی ساخته می‌شود. همین نکته هماهنگی نوعی از آنها را برای فک و لثه‌های شما، با هر اندازه و کیفیتی، ممکن ساخته است.

4- چه تفاوتی بین ایمپلنت‌های معمول سوئیسی با ایمپلنت‌های مناسب ایمپلنت فوری است؟

فناوری بالاتر که جوش خوردن سریع‌تر ایمپلنت به استخوان فک شما را به دنبال دارد، مهم‌ترین ویژگی پروتزهای مناسب ایمپلنت فوری است. بالاتر بودن قیمت ایمپلنت سوئیسی مناسب کاشت فوری نیز به دلیل بهره‌مندی از همین فناوری است.

سخن پایانی:

ایمپلنت‌های سوئیسی جزو نخستین پیشنهادهای پزشکان متخصص ایمپلنت به شمار می‌روند. آوازه این ایمپلنت‌ها در دنیای پزشکی پیچیده و کیفیت آنها نیز گوی سبقت را از دیگر ایمپلنت‌ها ربوده است. البته همه پروتزهای دندان سوئیسی دارای کیفیت یکسان نیستند. برخی از آنها مانند ایمپلنت اشترومن مرزهای تجربه و پیشرفت را درنوردیده و همواره درحال به‌روزشدن هستند. قیمت ایمپلنت سوئیسی اشترومن نیز بالاتر از انواع دیگر ایمپلنت‌های ساخت این کشور است. البته برخی از انواع ایمپلنت‌های سوئیسی نیز در میانه راه هستند و بعضی دیگر هم تازه در مسیر پیشرفت قرار گرفته‌اند.

برای انتخاب بهترین برند ایمپلنت سوئیسی که هماهنگی خوبی با ساختار فک شما داشته باشد بهتر است از متخصص ایمپلنت خود مشاوره بگیرید. ما نیز در کلینیک کتر مرتضی قادری همواره آماده گفت‌وگو و مشاوره با شما درباره انتخاب بهترین برند مناسب شما هستیم.