قیمت ایمپلنت دنتیس Dentis، به همراه شرایط اقساط

ایمپلنت دنتیس

آشنایی با ویژگی‌ها و قیمت ایمپلنت دنتیس Dentis در سال 1402، به همراه شرایط اقساط

ایمپلنت دنتیس را دندان‌پزشکان و بسیاری از داوطلبان ایمپلنت دندان می‌شناسند. اگر به دنبال یک برند میان‌رده کره‌ای می‌گردید، ایمپلنت‌های دنتیس انتخاب خوبی برای شما به شمار می‌روند. قیمت ایمپلنت دنتیس هم پایین‌تر از هزینه برخی ایمپلنت‌های دیگر کشور کره جنوبی است. البته اگر شما از امکان پرداخت اقساطی هزینه ایمپلنت در مرکز ایمپلنت دکتر قادری هم استفاده کنید، پرداخت این هزینه برایتان آسان‌تر هم خواهد شد.

آشنایی با ایمپلنت دنتیس:

نزدیک به 20 سال از فعالیت شرکت دنتیس می‌گذرد. در این مدت‌زمان، دندان‌های تولیدی این شرکت توانسته مجوزهای کیفیت را از سازمان‌های CE اروپا و سازمان غذا و داروی آمریکا یا FDA دریافت کند. 5 سال گارانتی دندان‌های این شرکت گویای میان‌رده بودن این پروتزهای دندانی است. در شرکت‌های برتر کره‌ای، مدت‌زمان گارانتی به ده سال و بیشتر می‌رسد. البته پایین‌تر بودن قیمت ایمپلنت دنتیس از برندهای دیگر کره‌ای هم گویای متوسط بودن کیفیت دندان‌های این برند است.

البته ماندگاری ایمپلنت‌های دندانی به یک عامل دیگر هم بستگی دارد. کم یا زیاد شدن مدت‌زمان دوام ایمپلنت‌ها وابسته به خود شما هم هست. در صورت مراقبت درست از دندان‌ها و نخوردن غذاهای سفت، این مدت‌زمان در برندهای گوناگون از چند ماه تا چند سال افزایش می‌یابد. پیشگیری از ضربه خوردن دندان هم از راه‌های افزایش ماندگاری دندان‌های کاشته‌شده است.

برتری‌های ایمپلنت دنتیس:

با برخی از برتری‌های ایمپلنت کره‌ای دنتیس آشنا شوید:

  • پروتزهای دندان دنتیس با ساختار بدن شما هماهنگ هستند و کاشت آنها در دهان شما عارضه‌ای به دنبال ندارد.
  • فرقی نمی‌کند نیاز به یک دندان داشته باشید، یا باید جای خالی تعداد بیشتری دندان در دهان شما پر شود. متخصص ایمپلنت می‌تواند تعداد دندان‌های مورد نیاز شما را با این برند برایتان تامین کند.
  • نمایندگی‌های مختلف برند دنتیس در ایران فعالیت دارند و فراهم کردن همه قطعه‌های مورد نیاز آن در کشور ما آسان است.
  • ایمپلنت کردن با پروتزهای دندانی دنتیس هزینه کاشت دندان را برای شما به‌صرفه‌تر می‌سازد.
  • قیمت ایمپلنت دنتیس از بهترین ویژگی‌های آن به شمار می‌رود. قیمت پروتزهای دندانی این شرکت حتی از هزینه ایمپلنت‌های دیگر کره‌ای ارزان‌تر است.

انواع فیکسچرهای ایمپلنت دنتیس:

شرکت دنتیس پروتزهای دندانی خود را با فیکسچرهای مختلف به بازار عرضه کرده است. برخی از این فیکسچرها به فیکسچرهای باحامل (Mount System) معروف هستند. این فیکسچرها بر روی ایمپلنت پیچ می‌شوند و فاصله بین دندان‌های بالا و پایین شما را کم می‌کنند. اما بیشتر فیکسچرهای دندانی ایمپلنت دنتیس جزو سری بدون حامل (No-mount System) به شمار می‌روند. این فیکسچرها فضای کافی بین دندان‌های بالا و پایین شما باقی می‌گذارند. دقت در جراحی با این فیکسچرها افزایش می‌یابد و زمان جراحی نیز با این گروه فیکسچرها کمتر می‌شود.

قیمت ایمپلنت دنتیس در سال 1402:

پروتزهای دندان دنتیس در رده ایمپلنت‌های میان‌رده کره‌ای قرار می‌گیرند. در سال 1402، قیمت ایمپلنت دنتیس 9 میلیون تومان در برابر هر واحد دندان است. البته این هزینه شامل روکش دندان از نوع پی اف ام هم می‌شود.

بیشتر افراد توانایی تامین هزینه کاشت یک دندان را دارند. اما زمانی که تعداد دندان‌های مورد نیاز به بیش از یک دندان می‌رسد، تامین هزینه آن برای بسیاری از مردم مشکل می‌شود. به‌ویژه که هزینه‌های جانبی هم به آن افزوده شود.

ایمپلنت دنتیس

تفاوتی نمی‌کند که نیاز به کاشت یک دندان داشته باشید، یا همه دندان‌های خود را از دست داده باشید. در هر صورت، کلینیک دکتر مرتضی قادری امکان پرداخت اقساطی هزینه ایمپلنت را برای شما فراهم کرده است.

قیمت ایمپلنت دنتیس به‌صورت اقساطی، در سال 1402:

در کلینیک دکتر مرتضی قادری، شما هزینه ایمپلنت کره‌ای دنتیس را هم می‌توانید به‌صورت قسطی بپردازید. با پرداخت قسطی هزینه ایمپلنت دنتیس، شما دارای دندان‌هایی بادوام می‌شوید و از نظر مالی هم زیر فشار قرار نمی‌گیرید. پرداخت هزینه کاشت دندان دنتیس با 6 تا 12 چک صیادی در این کلینیک، برای شما امکان‌پذیر است.

پرسش‌های متداول:

1- آیا انتخاب متخصص ایمپلنت هم بر موفقیت کاشت دندان اثرگذار است؟

تردیدی نیست یکی از مهم‌ترین عوامل موفقیت کاشت دندان، دانش و تجربه پزشک متخصص شما است. در واقع، بهترین ساخته برترین شرکت‌های سازنده ایمپلنت دنیا هم تنها با دست‌های یک جراح کارآزموده می‌توانند در دهان شما دوام بیاورد.

2- آیا انتخاب برند ایمپلنت در مدت‌زمان ماندگاری آن موثر است؟

بله، نوع برند مهم‌ترین عامل ماندگاری دندان کاشته‌شده است. دوام و ماندگاری یک دندان ایمپلنتی را در درجه نخست، کیفیت ساخت شرکت سازنده آن تعیین می‌کند.

گفتار پایانی:

انتخاب برند دندان ایمپلنتی یکی از چالش‌هایی است که داوطلبان کاشت دندان با آن روبه‌رو هستند. پیشنهاد ما در کلینیک دکتر مرتضی قادری به شما این است که این مسئله را به متخصص ایمپلنت خود بسپارید. پزشک شما بهترین ایمپلنت‌های مناسب فک و لثه‌های شما را از برندهای مختلف به شما پیشنهاد می‌کند. اکنون اگر انتخاب نهایی شما ایمپلنت دنتیس بود، آن را برگزینید. درصورتی‌که پرداخت یک‌باره قیمت ایمپلنت دنتیس هم برای شما مشکل بود، قسط‌بندی هزینه آن به کمک شما خواهد آمد.