با شرایط ایمپلنت ارزان قیمت در تهران آشنا شوید

ایمپلنت ارزان قیمت
با شرایط ایمپلنت ارزان قیمت در تهران آشنا شوید قیمت ایمپلنت در کشور ما ارزان نیست، به‌ویژه که بیشتر این پروتزها وارداتی هستند و با ارزهایی مانند دلار و یورو وارد کشور می‌شوند. اما چگونه است که در این شرایط، دسترسی به ایمپلنت‌هایی با قیمت مناسب‌تر هم امکان‌پذیر است؟ بهتر است بگوییم چه گزینه‌هایی در قیمت ایمپلنت‌ها دخالت دارند و چرا در بین پروتزهای دندانی با قیمت بالا، ایمپلنت ارزان قیمت در تهران هم پیدا می‌شود؟ پرسش دیگری هم در اینجا مطرح است و آن اینکه آیا می‌توانیم به این ایمپلنت‌ها اعتماد کنیم و کاشت دندان با آنها نتیجه دلخواه به دنبال دارد؟ با ما در مرکز ایمپلنت دکتر مرتضی قادری همراه باشید تا به این پرسش‌ها پاسخ دهیم.

ایمپلنت ارزان قیمت در تهران چیست؟

با جست‌وجویی در سایت‌های دندان‌پزشکان و نگاهی به قیمت ایمپلنت‌ها می‌توانید تفاوت زیادی در قیمت پروتزهای دندانی ببینید. قیمت برخی از ایمپلنت‌ها خیلی بالا نیست و با بودجه افراد دارای وضعیت مالی متوسط هماهنگی دارد. اما قیمت برخی از آنها هم بسیار بالاتر است و هرکسی از عهده تأمین آن برنمی‌آید. یکی از مهم‌ترین دلایل تفاوت قیمت ایمپلنت‌ها، کشور و شرکت سازنده آنها است. چند شرکت مختلف در کشور ما هم چند سالی است به ساخت انواعی از ایمپلنت مشغول هستند. بدیهی است تهیه یک ایمپلنت ساخت ایران بودجه کمتری نیاز دارد تا تهیه یک ایمپلنت سوئیسی یا آمریکایی. به‌ویژه که برای خرید ایمپلنت‌های آمریکایی و سوئیسی باید از ارز دلار یا یورو استفاده شود. در واقع، مهم‌ترین عامل تفاوت قیمت ایمپلنت‌ها و وجود ایمپلنت ارزان قیمت در تهران تهیه آنها به ریال یا به ارزهای خارجی است. البته گزینه‌های دیگری هم در تفاوت قیمت ایمپلنت‌ها و وجود ایمپلنت ارزان در تهران دخالت دارد که در ادامۀ متن به آنها اشاره خواهیم کرد. هت دریافت قیمت ایمپلنت دندان کلیک کنید.

تفاوت‌های بین ایمپلنت ارزان قیمت در تهران با ایمپلنت‌های گران‌قیمت:

مهم‌ترین دلایل تفاوت قیمت ایمپلنت‌ها را در تهران و همه شهرهای ایران بدانید:

1- کیفیت ایمپلنت:

نخستین و مهم‌ترین دلیل تفاوت قیمت ایمپلنت‌ها در سرتاسر دنیا کیفیت ایمپلنت و نام شرکت سازنده آنها است. بالاترین قیمت ایمپلنت‌ها مربوط به پروتزهای ساخت کشورهای آمریکا و سوئیس است. البته هر برندی از این دو کشور بهترین ایمپلنت و دارای گران‌ترین قیمت نیست. چند شرکت بسیار معروف و پیشتاز در این دو کشور از چند دهه پیش به ساخت ایمپلنت‌های دندان مشغول هستند. تجربه این دو شرکت ایمپلنت‌های بسیار کارآمدی را به دنیای پزشکی تقدیم کرده است. برند زیمر آمریکا و اشترومن سوئیس شرکت‌های برتر دنیا در تولید پروتزهای دندانی هستند. یکی از مهم‌ترین عوامل که موفقیت بیش‌ازپیش این شرکت‌ها را به همراه داشته است، تیم پزشکی-پژوهشی آنها است. این تیم‌های تخصصی مشکلات و معایب مربوط به هر نوع ایمپلنت را بررسی می‌کنند و درصدد رفع آنها برمی‌آیند. تفاوت قیمت ایمپلنت‌های برند زیمر و اشترومن با ایمپلنت‌های دیگر مورد استفاده در کشور ما به بیش از 10 میلیون تومان در برابر هر یک واحد ایمپلنت می‌رسد. به عبارتی، باید بگوییم در بین ایمپلنت‌های این برندهای به دنبال ایمپلنت ارزان قیمت در تهران نباشید. در مقابل پروتزهای ساخت این دو شرکت و شرکت‌های مشابه دیگر، ایمپلنت‌های ساخت کشورهای آلمان و فرانسه ارزان‌تر هستند. در ردۀ پایین‌تر هم می‌توانید پروتزهای دندانی کشور کره را بیابید که استفاده از آنها در کشور ما بسیار معمول شده است. در رده بعدی، ایمپلنت‌های ارزان را در بین برندهای ایرانی و برندهای نامعتبر چینی، هندی و پاکستانی پیدا می‌کنید.

2- نوع ایمپلنت:

جالب است بدانید همۀ ایمپلنت‌های یک شرکت معتبر مانند هم نیستند و در بین آنها تفاوت قیمت زیادی را می‌توانید ببینید. برای مثال در بین ایمپلنت‌های شرکت اشترومن اختلاف قیمتی بیش از 10 میلیون تومان می‌بینید. قیمت برخی از انواع ایمپلنت‌های این برندها با برخی از ایمپلنت‌های کره‌ای که ما آنها را ایمپلنت ارزان قیمت در تهران می‌دانیم، برابر است. دلیل این نکته هم در نوع ایمپلنت‌ها است. برخی از انواع پروتزهای دندانی یک شرکت دارای فناوری پیشرفته‌تری هستند. برای مثال، برخی از این ایمپلنت‌ها امکان جوش خوردن زودتر با استخوان فک شما را دارند. این ایمپلنت‌ها از قیمت بالاتری برخوردارند. برخی نیز مناسب فک و لثه‌های باریک یا مشکل‌دار هستند که این نکته هم بر قیمت ایمپلنت‌ها تأثیرگذار است. در مقابل، برخی نمونه‌های ایمپلنت ارزان در تهران نمی‌تواند امکانات زیادی به شما ارائه کند.

3- دستمزد پزشک:

دستمزد پزشک متخصص ایمپلنت هم نقش مهمی در گران‌تر یا ارزان‌تر شدن هزینه نهایی ایمپلنت دارد. البته دندان‌پزشک شما هزینه جداگانه‌ای به‌عنوان دستمزد برای خود در نظر نمی‌گیرد. این هزینه بر روی قیمت ایمپلنت حساب شده است. ممکن است یک پزشک در منطقه‌ای از تهران یک برند و نوع ایمپلنت را با قیمت ارزان‌تر و پزشک دیگر در شهر و منطقه‌ای دیگر همان ایمپلنت را با قیمت گران‌تر به شما ارائه کند. در واقع، باید بگوییم دستمزد پزشکان با یکدیگر متفاوت است و بستگی به شهر و منطقه کلینیک دارد. از دیگر عوامل اثرگذار بر دستمزد پزشک، تخصص و تجربه او در کاشت دندان است. البته گاهی اوقات ایمپلنت ارزان قیمت در تهران را، حتی در کلینیک پزشکی معتبر، هم می‌توانید پیدا کنید. البته ارزان بودنی که نامتناسب با قیمت‌های معمول نیست. اگر پزشکی ادعا کند برترین برندها را با قیمت پایین برای شما ایمپلنت خواهد کرد، به حقیقت این ادعا تردید کنید.
ایمپلنت ارزان قیمت

4- ایمپلنت فوری:

ایمپلنت یک روزه یا فوری شرایطی متفاوت با ایمپلنت معمولی دارد. کاشت فوری دندان نیاز به انواع خاصی از پروتزها دارد که توانایی جوش خوردن زودتر با استخوان فک را داشته باشند. این دندان‌ها به طور معمول، از فناوری بالاتری در ساخت برخوردارند. مواد سازنده این ایمپلنت‌ها نیز جزو بهترین و باکیفیت‌ترین مواد به شمار می‌روند.

همین نکته امکان ایمپلنت ارزان قیمت در تهران را با روش ایمپلنت فوری کمی دور از ذهن نشان می‌دهد. این نکته را هم باید در نظر بگیرید که دستمزد پزشک هم در ایمپلنت فوری بالاتر از ایمپلنت معمول است.

5- ایمپلنت دیجیتال:

پزشکان در روش ایمپلنت دیجیتال از فناوری‌های کامپیوتری استفاده می‌کنند تا وضعیت فک و دندان‌های شما را بررسی کنند. این کار نیاز به‌نوعی عکس‌برداری دارد که امکان تهیه عکس‌های سه‌بعدی از دندان‌های شما را فراهم می‌کند. ایمپلنت به روش دیجیتال نیاز به مهارت‌های خاص در آماده کردن تصویرهای سه‌بعدی و کادر متخصص آن دارد.

ایمپلنت دیجیتال با درد و خون‌ریزی کمتری همراه است و زمان بهبودی آن نیز کوتاه‌تر است. احتمال اینکه ایمپلنت ارزان قیمت در تهران از نوع دیجیتال باشد، کمتر از ایمپلنت معمولی است.

6- ایمپلنت دندان جلو:

کاشت دندان‌های پیشین و نیش روند سخت‌تر و پیچیده‌تری از دندان‌های آسیاب دارد. استخوان فک در بخش‌های جلویی باریک‌تر است و نوع ایمپلنت نیز باید متناسب با آن انتخاب شود. برخی از این ایمپلنت‌ها قیمت بالاتری دارند. حساسیت کاشت دندان در جلوی فک نیز بیشتر است و مهارت بالاتری را نیاز دارد. همۀ این نکته‌ها هزینه ایمپلنت دندان جلو را افزایش می‌دهد. ایمپلنت ارزان در تهران برای جلوی فک را می‌توانید از بین برندهای متوسط کره‌ای انتخاب کنید.

7- درمان‌های اضافی:

اگر شما از ارزان‌ترین برند ایمپلنت هم استفاده کنید، اما لثه‌ها و فک شما نیاز به درمان‌های اضافه داشته باشند، هزینه ایمپلنت شما ارزان نخواهد شد. به‌این‌ترتیب، حتی ایمپلنت ارزان قیمت در تهران با وجود درمان‌های اضافه گران خواهد شد. از نمونه درمان‌های جانبی کاشت دندان باید به موارد گوناگونی اشاره کنیم.

گاهی لثه شما آمادۀ انجام ایمپلنت نیست و نیاز به بازسازی و ترمیم یا پیوند دارد. این کار هزینه اضافه‌ای به قیمت کاشت دندان وارد می‌کند. گاهی نیز به دلیل اینکه مدتی زیادی از کشیدن یکی از دندان‌های فک بالایی شما گذشته، سینوس‌های شما پایین آمده و نیاز به بالا کشیدن دارند. لیفت سینوس نیز احتمال ایمپلنت ارزان قیمت در تهران را زیر سؤال می‌برد.

از دیگر درمان‌های اضافه باید به پیوند استخوان طبیعی یا مصنوعی اشاره کنیم که هزینه ایمپلنت را بیشتر می‌کند. بیرون آوردن ریشه دندان، جراحی دندان‌های نهفته، انجام بیهوشی برای عمل جراحی و درمان‌های اضافه دیگر هم هزینه‌های بیشتری به کاشت دندان تحمیل می‌کنند.

کاشت ایمپلنت ارزان قیمت در تهران:

در بین ایمپلنت‌های عالی و خوبی که در کشور ما استفاده می‌شوند، مواردی از ایمپلنت ارزان‌تر را می‌توانید پیدا کنید که به آنها اشاره کردیم. ایمپلنت‌هایی از شرکت‌های معتبر کره‌ای یا دیگر شرکت‌ها که ایمپلنتولوژیست شما آنها را با اطمینان به شما معرفی می‌کند. البته قیمت این ایمپلنت‌ها هم خیلی پایین نیست.

اما نوع دیگری از ایمپلنت‌ها هم وجود دارند که در مقایسه با ایمپلنت‌های متوسط کره‌ای یا ساخت کشورهای دیگر قیمت بسیار پایینی دارند. بسیاری از این پروتزهای دندانی از کشورهایی مانند چین، هند و پاکستان به کشور وارد می‌شوند و برندهای شناخته‌شده‌ای نیستند. متأسفانه برخی از این ایمپلنت‌های بی‌کیفیت با آرم و نام برندهای معتبر وارد بازار پزشکی ایران می‌شود.

در واقع، ایمپلنت ارزان قیمت در تهران را در بین این برندهای نامعتبر و ناشناخته پیدا می‌کنید. پزشکان متخصص این برندها را به شما معرفی نمی‌کنند و شما را تشویق به استفاده از آنها نمی‌کنند. اگر با نوعی از ایمپلنت خیلی ارزان در تهران روبه‌رو شدید که قیمت بسیار متفاوتی با دیگر ایمپلنت‌ها داشت، به نتیجۀ آن جراحی اعتماد نکنید.

ارزان 2

پیامدهای کاشت ایمپلنت ارزان قیمت در تهران:

همان‌طور که اشاره کردیم، برندهای معتبر آسیایی قیمت مناسب‌تری نسبت به برندهای آمریکایی و اروپایی دارند. اما برخی برندهای ناشناخته در کشور ما به فروش می‌رسند که به‌عنوان ایمپلنت ارزان در تهران تبلیغ می‌شوند. بهتر است با پیامدهای کاشت این ایمپلنت‌ها آشنا شوید:
 • التهاب لثه یکی از عوارض کاشت ایمپلنت ارزان است. ساختار این ایمپلنت‌ها متناسب با بافت لثه و استخوان فک شما ساخته نشده‌اند.
 • عفونت بافت‌های دوروبر ایمپلنت یکی از بدترین پیامدهای کاشت دندان با برخی از انواع ایمپلنت‌های ارزان است. عفونت دندان سلامتی شما را به خطر می‌اندازد، شما را با درد، خون‌ریزی و ناراحتی روبه‌رو می‌کند و می‌تواند باعث شکست کاشت دندان شود.
 • لق شدن پایه دندان یکی دیگر از پیامدهای ایمپلنت ارزان قیمت در تهران است.
 • تحلیل و از بین رفتن استخوان فک از دیگر عوارض استفاده از ایمپلنت ارزان‌قیمت از برندهای نامعتبر است.
 • کامل نشدن فرایند جوش خوردن فیکسچر دندان به استخوان فک شما پیامد مهم دیگری از به‌کارگیری ایمپلنت ارزان در تهران است.

آشنایی با برندهای معتبر ایمپلنت ارزان قیمت در تهران:

با برخی از ایمپلنت‌های ارزان در تهران آشنا شوید. ایمپلنت‌هایی که چند سالی است در ایران مورد استفاده قرار می‌گیرند و آزمون خود را پس داده و موفق بوده‌اند:
 • ایمپلنت‌های برند اوستم (Osstem) کره یکی از ایمپلنت‌های ارزان‌قیمت در تهران است. این برند مورد تأیید سازمان FDA یا سازمان غذا و داروی آمریکا است.
 • شرکت دیگر کره‌ای که آن هم ایمپلنت ارزان در تهران را به شما ارائه می‌کند، برند دنتیوم (Dentium) است. دنتیوم یکی از پرفروش‌ترین ایمپلنت‌ها در کشور ما به شمار می‌رود.
 • شرکت اوست گلد (Avest Gold) نیز با عرضه ایمپلنت ارزان قیمت در تهران برای بسیاری از مردم شناخته شده است.
 • شرکت اسنوکون (Snucone) را هم باید در بین ارائه‌دهندگان ایمپلنت ارزان و معتبر بشناسید. قیمت ایمپلنت‌های این شرکت نیز خیلی بالا نیست.
 • نام پروتزهای دندان چاوروم (Chaorum) هم در بین انواع ایمپلنت ارزان در تهران به چشم می‌خورد.
 • برند کره‌ای مگاژن (Megagen) نیز از برندهای باکیفیت کره‌ای است و ایمپلنت ارزان را در بین آنها هم می‌بینید.
 • نام ایمپلنت‌های برند دیو (Dio) را نیز در بین انواع ایمپلنت ارزان قیمت در تهران می‌ببینید.
 • برند دنتیس (Dentis) از ایمپلنت‌های درجه دو کره‌ای است و قیمت ارزان‌تری دارد.
 • برند یوفیت (Ufit) نیز از نمونۀ ایمپلنت‌های کره‌ای است که ایمپلنت ارزان در تهران را به شما تقدیم کرده است.
 • شرکت نئوبایوتک (Neo Biotech) یا CME یکی دیگر از برند‌هایی است که پروتز ارزان در تهران را ارائه کرده است.

قیمت ایمپلنت ایرانی:

ایمپلنت ارزان قیمت در تهران را در بین ایمپلنت‌های ایرانی هم می‌توانید پیدا کنید. ایمپلنت‌های ایرانی مورد تأیید سازمان غذا و داروی ایران هستند، اما به تأیید سازمان‌های استاندارد جهانی نرسیده‌اند. این ایمپلنت‌ها قیمت پایینی دارند و جزو انواع ایمپلنت ارزان در تهران به شمار می‌روند. قیمت این ایمپلنت‌ها پایین‌تر از ایمپلنت‌های خوب کره‌ای است، اما کیفیت آنها به‌پای ایمپلنت‌های خوب کره‌ای نمی‌رسد.

گران‌ترین ایمپلنت‌ها در ایران:

* ایمپلنت‌های شرکت زیمر (Zimmer):

پروتزهای دندان شرکت زیمر از بهترین ایمپلنت‌های موجود در دنیا به شمار می‌روند. نزدیک به یک قرن فعالیت بهره‌مندی از برترین فناوری ساخت و استفاده از برترین مواد در تهیه ایمپلنت‌های زیمر را به دنبال داشته است.

* ایمپلنت‌های شرکت اشترومن (straumann):

ایمپلنت ارزان قیمت در تهران را نمی‌توانید در بین ایمپلنت‌های این شرکت پیدا کنید. برند اشترومن از موفق‌ترین شرکت‌های دنیا در تولید انواع ایمپلنت است. نزدیک به هفت دهه فعالیت در دنیای پزشکی و ساخت ایمپلنت‌های پیشرفته نام این شرکت را نیز در گروه بهترین‌های دنیا قرار داده است. ایمپلنت‌های این شرکت همواره با ایمپلنت‌های شرکت آمریکایی زیمر در حال رقابت بوده‌اند. ایمپلنت‌های اشترومن از قیمت بالایی برخوردارند.

* ایمپلنت نوبل بایوکر (Nobel Biocare):

شرکت نوبل بایوکر نیز شرکتی سوئیسی است. پیشینۀ تاریخی فعالیت این شرکت شبیه شرکت اشترومن سوئیس است. محصولات این شرکت نیز جزو گران‌ترین و بهترین ایمپلنت‌ها هستند.

پرداخت هزینه ایمپلنت:

همۀ شما می‌دانید کاشت دندان درمانی ارزان‌قیمت نیست، اما بسیاری از ما در دوره‌ای از زندگی به آن احتیاج پیدا می‌کنیم. همان‌طور که پیش‌تر به آن پرداختیم، ایمپلنت ارزان قیمت در تهران که با قیمت نامتعارف به شما معرفی می‌شود هم قابل اطمینان نیست. پس با وجود این همه مشکلات و هزینه‌های بالا چه راهی برای برخورداری از ایمپلنت‌های متوسط یا خوب وارداتی پیش روی شما است؟ خوشبختانه پرداخت قسطی هزینه ایمپلنت امکان بهره‌مندی شما را از این درمان مؤثر فراهم ساخته است. برای استفاده از این امکان کافی است چک‌های معتبر صیادی داشته باشید. برای برخورداری از امکان پرداخت قسطی هزینه کاشت دندان با ما در کلینیک دکتر مرتضی قادری تماس بگیرید و نوبت خود را رزرو کنید.

پرسش‌های متداول:

1- آیا امکان درمان موفقیت‌آمیز با ایمپلنت ارزان قیمت در تهران وجود دارد؟
بله، امکان درمان موفق با ایمپلنت‌هایی که قیمت پایین‌تری دارند و پزشکان آنها را توصیه می‌کنند، وجود دارد. اما اگر از برندهای نامعتبر یا ایمپلنت‌های ارزان نامعتبر استفاده کنید، احتمال روبه‌رو شدن با مشکلات بسیار و در نهایت، شکست کاشت دندان وجود دارد.
2- آیا شرکت‌های بیمه هزینه درمان ایمپلنت را زیر پوشش خود قرار می‌دهند؟
بله، البته درصورتی‌که شما از بیمۀ گروهی دندان‌پزشکی استفاده کنید. برخی شرکت‌های بیمه افراد کارمند یا کارگر یک شرکت را به‌صورت گروهی بیمه می‌کنند که شامل درمان ایمپلنت هم می‌شود. هرچند که باید از شرایط پرداخت هزینه ایمپلنت آنها هم آگاه باشید.
3- آیا ایمپلنت ارزان قیمت در تهران و در کلینیک دکتر مرتضی قادری مورد استفاده قرار می‌گیرد؟
بله، البته ایمپلنت‌های ارزان‌تر و معتبر کره‌ای که مورد تأیید سازمان‌های پزشکی دنیا هستند در کلینیک دکتر مرتضی قادری استفاده می‌شوند. با نگاهی به سایت کلینیک می‌توانید قیمت این ایمپلنت‌ها را ببینید.
4- قیمت ایمپلنت ارزان و معتبر در تهران و در سال 1402 چند است؟
در حال حاضر، قیمت ارزان‌ترین ایمپلنت‌ها که کاشت موفقی هم داشته باشند، بین 8 تا 11 میلیون تومان است.

گفتار پایانی:

اگر ایمپلنت ارزان قیمت در تهران از بین برندهای نامعتبر و ناشناخته انتخاب شود، امکان شکست کاشت دندان را افزایش می‌دهد. البته ناموفق بودن کاشت دندان و هزینه کردن بی‌مورد تنها یکی از ضررهای استفاده از این برندهای ناشناخته است. آسیبی که ممکن است برندهای نامعتبر ایمپلنت به سلامتی شما وارد کنند، ضرر بزرگ‌تری است که این پروتزهای دندانی به دنبال دارند. برای پیشگیری از هرگونه آسیب، درمان خود را به پزشکی بسپارید که اهمیت زیادی برای سلامتی شما و موفقیت کاشت دندان قائل است. با ما در کلینیک دکتر مرتضی قادری تماس بگیرید و نوبت رایگان خود را رزرو کنید.