ایمپلنت اقساطی در تهران + شرایط اقساط

ایمپلنت اقساطی

ایمپلنت اقساطی در تهران + شرایط اقساط

ایمپلنت اقساطی در تهران کاشت دندان را برای بسیاری از همشهریان ما ممکن ساخته است. دندان عضوی مهم و ضروری در بدن شما است. نبود دندان مشکلی اساسی برای یکی از اصلی‌ترین فعالیت‌های بدن شما پدید می‌آورد که خوردن غذا است. در نبود یک یا چند دندان، خوردن شما دچار مشکل می‌شود. به‌ویژه که شما دندان‌های جلوی فک یا دندان‌های کرسی خود را از دست داده باشید.

امروزه کاشت دندان یا ایمپلنت جایگزین درمان‌هایی مانند بریج دندان شده که باعث آسیب رساندن به دندان‌های سالم شما می‌شدند. متاسفانه ایمپلنت درمانی گران‌قیمت است و تامین هزینه آن برای بسیاری از مردم کشور ما سخت است. اما خوشبختانه پزشکانی که خود را از همین مردم می‌دانند، راهکاری برای این مشکل پیش روی شما گذاشته‌اند که این راهکار ایمپلنت اقساطی است.

با مرکز ایمپلنت دکتر قادری همراه باشید تا به شرایط پرداخت اقساطی هزینه ایمپلنت در تهران بپردازیم.

برتری‌های بهره بردن از ایمپلنت اقساطی در تهران:

به‌دلایل گوناگونی، ایمپلنت اقساطی می‌تواند برای شما هم درمان موثری باشد و دندان یا دندان‌های ازدست‌رفته را به شما بازگرداند:

1- ایمپلنت اقساطی در تهران جلوی کاشت دندان با برندهای نامرغوب را می‌گیرد:

افراد زیادی دندان خود را از دست داده‌اند و نیاز به ایمپلنت دندان دارند. برخی از این افراد در برخورد با قیمت‌های بالای ایمپلنت در برندهای برتر دنیا، به برندهای بی‌کیفیت و نامرغوب روی می‌آورند. بهره‌مندی از ایمپلنت اقساطی جلوی استفاده از برندهای نامرغوب ایمپلنت را می‌گیرد و دندانی باکیفیت به شما هدیه می‌کند.

کاشت دندان با برندهای نامرغوب پیامدهای زیادی برای شما دارد که بهتر است برخی از آنها را بدانید:

  • جوش نخوردن پایه دندان به استخوان فک و لق شدن و افتادن دندان یکی از مهم‌ترین این پیامدها است.
  • عفونت لثه که سلامتی شما را به خطر می‌اندازد، از دیگر عوارض استفاده از برندهای نامرغوب ایمپلنت است.
  • شکستن ایمپلنت را نباید از لیست خطرهای بهره‌گیری از ایمپلنت‌های نامرغوب کنار بگذارید. زمانی است که شما تصور می‌کنید روند طولانی درمانتان پایان یافته و به زندگی عادی خود برگشتید. در این زمان، با شکستن دندان دوباره در آغاز این راه قرار می‌گیرید.
  • آسیب رساندن به عصب‌های فک یکی دیگر از نتیجه‌های بهره بردن از ایمپلنت‌های نامرغوب است. آسیبی که ممکن است درمان‌شدنی نباشد. ایمپلنت اقساطی در تهران به سادگی جلوی این آسیب را هم می‌گیرد.
  • از بین رفتن استخوان فک از دیگر پیامدهای استفاده از ایمپلنت‌های غیراستاندارد و بی‌کیفیت است.
  • جالب است بدانید با وجود برخی از ایمپلنت‌های نامرغوب، شما حتی نمی‌توانید به‌راحتی غذای خود را بجوید.
  • وجود درد و ناراحتی در فک و دندان پیامد دیگر استفاده از پروتزهای دندانی نامرغوب است.

2- ایمپلنت اقساطی در تهران پرداخت هزینه ایمپلنت را برای شما امکان‌پذیر می‌سازد:

هزینه کاشت دندان در دنیا بالا است و در ایران، به‌دلایل مختلف بالاتر است. همه برندهای معتبر و قابل‌اعتماد ایمپلنت ساخت کشورهای اروپایی و برخی از انواع درجه پایین‌تر آنها ساخت کشورهای آسیایی هستند. هزینه خرید این ایمپلنت‌ها با توجه به بی‌ارزش بودن پول کشور ما برای بسیاری از مردم ما بالا است. با در نظر گرفتن میزان درآمد افراد در کشور ما، امکان بهره‌مندی از ایمپلنت برای بیشتر مردم ما رویایی بیش نیست.

ایمپلنت اقساطی در تهران این رویا را برای بسیاری از مردم تبدیل به واقعیت کرده است. با وجود این امکان در کلینیک دکتر مرتضی قادری، شما می‌توانید درمان خود را در اولین فرصت آغاز کنید. بخشی از هزینه کل درمانی را بپردازید و بقیه ان را در طول شش ماه تا یک سال آینده با چک‌های صیادی پرداخت کنید.

جهت دریافت قیمت ایمپلنت دندان کلیک کنید.

3- ایمپلنت اقساطی در تهران درمان شما را به جلو می‌اندازد:

ممکن است شما نیاز به ایمپلنت داشته باشید و تصمیم به این کار هم گرفته باشید. اما نداشتن مبلغ کل هزینه ایمپلنت باعث شده تا درمان خود را به تاخیر بیندازید. اما وقتی بدانید امکان پرداخت هزینه ایمپلنت به‌صورت قسطی هم وجود دارد، دیگر نیاز نیست تا جمع کردن مبلغ کامل ایمپلنت منتظر بمانید. درمان زودتر شما از فرسایش استخوان فکتان هم جلوگیری می‌کند. این نکته در هزینه درمانی شما تاثیرگذار است. جالب است بدانید در قسط‌بندی هزینه درمان، ما هیچ مبلغ اضافه‌ای به کل هزینه درمانی شما اضافه نمی‌کنیم.

4- ایمپلنت اقساطی در تهران روی بهبود شرایط زندگی شما موثر است:

دندان شما تنها وسیله جویدن و خوردن غذاها نیست. ایمپلنت دندان زمانی ضروری‌تر می‌شود که دندانی را از دست داده باشید که در زمان خندیدین و حرف زدن جای خالی آن بیشتر نمایان باشد. چنین وضعیتی، به‌ویژه برای جوانان و افراد میان‌سال اهمیت بیشتری دارد. کسانی که بسیاری از آنها نمی‌توانند هزینه ایمپلنت را به‌صورت نقدی بپردازند.

ایمپلنت اقساطی در تهران در چنین مواردی هم به کمک شما می‌آید تا از این روش درمانی موثر بهره‌مند شوید. پس از این درمان، شما زیبایی پیشین خود را بازمی‌یابید و می‌توانید بدون نگرانی از دیده شدنِ جای خالی دندان خود حرف بزنید و بخندید. دیگر گفتن برخی واژه‌ها برای شما مشکل نیست. همچنین می‌توانید بدون اذیت شدن غذاهای مورد علاقه خود را میل کنید و از بهبود شرایط زندگی خود لذت ببرید.

ایمپلنت اقساطی

داشتن یک لبخند زیبا و مقرون به صرفه با شرایط پرداخت قسطی

ایمپلنت دندان یک درمان پر هزینه است و به همین سبب باید نسبت به مدیریت هزینه و انتخاب دکتر دندانپزشک و درمانگر خوب دقت کافی داشته باشید.

بسیاری از افراد به سبب هزینه های بالای دندانپزشکی به ویژه کاشت دندان امکان درمان مشکلات بی دندانی خود را ندارند و این امر موجب می شود در دراز مدت حتی دندانهای سالم خود را نیز از دست دهkد .

کلینیک دندانپزشکی موریتا با حضور متخصص ایمپلنت تهران دکتر مرتضی قادری شرایطی را فراهم اورده است که شما با هر بودجه ای بتوانید هزینه های کاشت دندان را پرداخت کنید.

شرایط پرداخت بصورت قسطی در مرکز ایمپلنت تهران به گونه ای متناسب با توان پرداخت شما برنامه ریزی می شود که بتوانید به راحتی این درمان را انجام دهد و دیگر دغدغه بالا بودن هزینه ها را نداشته باشید.

در نظر داشته باشید بالابودن هزینه های دندانپزشکی عمدتا به سبب وارداتی بودن متریال و هزینه بالای تامین قطعات و تجهیزات این رشته است و این تصور که دندانپزشکان هزینه های بالا دریافت میکنند کاملا اشتباه است .

ما در مرکز تخصصی دکتر مرتضی قادری تمام تلاش  خود را برای شما انجام خواهیم داد تا بتوانید با کمترین هزینه ها و بهترین شرایط پرداخت اقساطی دوباره لبخند زیبای خود را بازیابید.

چرا درمان خود را به دکتر مرتضی قادری، بهترین پزشک متخصص ایمپلنت در تهران می‌سپاریم؟

توجه به نکته‌های گوناگونی باعث می‌شود تا بسیاری از افراد ایمپلنت دندان‌های خود را به دکتر مرتضی قادری بسپارند:

1- تخصص دکتر مرتضی قادری در کاشت دندان و جراحی لثه:

روند کاشت دندان در بسیاری از افراد نیاز به جراحی‌های پیشرفته فک و لثه دارد. در چنین مواردی، تنها با وجود این جراحی‌ها می‌توانید دارای دندان ایمپلنتی شوید. در صورت نیاز به جراحی‌های پیشرفته فک و لثه، مراجعه شما به یک متخصص ایمپلنت که جراح لثه هم هست، درمان شما را با سرعت پیش می‌برد. در چنین شرایطی، دیگر نیاز نیست تا متخصص ایمپلنت شما را برای جراحی لثه یا فک نزد پزشک دیگری بفرستد.

2- دریافت هزینه منصفانه درمان از بیماران:

هزینه‌های درمانی در کشور ما ثابت نیست و وابسته به عوامل مختلف است. ما معتقدیم دریافت منصفانه هزینه ایمپلنت یا جراحی‌های تخصصی لثه به افراد بیشتری امکان بهره‌مندی از امکانات درمانی را می‌دهد. در واقع، در کنار فراهم کردن شرایط ایمپلنت اقساطی در تهران، تعیین هزینه‌ها نیز در کلینیک دکتر مرتضی قادری با در نظر گرفتن شرایط فعلی جامعه صورت گرفته است. همچنین کل هزینه‌های کاشت دندان در آغاز روند درمان شما در کلینیک ما مشخص می‌شود.

هزینه های ایمپلنت با توجه به برند انتخابی شما بالا و پایین می شود که در حال حاضر قیمت ایمپلنت کره ای نسبت به سایر برند ها ارزان تر است و کیفیت مطلوبی دارد.

3- تجربه دکتر مرتضی قادری در کاشت دندان:

اکنون چند هزار نفر در تهران و برخی از شهرهای دیگر ایران از دندانی استفاده می‌کنند که دکتر قادری برایشان ایمپلنت کرده است. تجربه چند هزار کاشت موفق دندان نکته‌ای نیست که بتوانید نادیده بگیرید.

4- امکان بهره‌مندی از ایمپلنت اقساطی در تهران در کلینیک دکتر مرتضی قادری:

با درمان شما در نزد دکتر مرتضی قادری، شما تنها از تخصص و تجربه ایشان استفاده نمی‌کنید. امکان استفاده از ایمپلنت اقساطی در تهران امکان دیگری است که این کلینیک در اختیار شما قرار می‌دهد. پس بدون هراس از هزینه بالای ایمپلنت، درمان خود را به دکتر مرتضی قادری بسپارید و هزینه آن را در ماه‌های آینده پرداخت کنید.

5- استفاده از برندهای برتر ایمپلنت دنیا:

ما در کلینیک دکتر مرتضی قادری از هیچ برند نامرغوب ایمپلنت استفاده نمی‌کنیم. کشور آمریکا سازنده بهترین ایمپلنت‌های دنیا است. پس از آن، برخی کشورهای اروپایی مانند سوئیس ایمپلنت‌های برتر را تقدیم دنیا کرده‌اند. ایمپلنت‌های آسیایی ساخت کشور کره از نظر کیفیت پایین‌تر از پروتزهای برتر آمریکایی و سوئیسی هستند. اما این ایمپلنت‌ها نیز جایگاه خوبی در دنیای دندان‌پزشکی پیدا کرده و میلیون‌ها ایمپلنت موفق در دنیا داشته‌اند.

در واقع، ایمپلنت اقساطی در تهران تنها برتری درمان شما در این کلینیک نیست. نکته‌ای که برای ما در کلینیک دکتر مرتضی قادری بیش از هر چیز دیگر دارای اهمیت است، ماندگاری و مرغوبیت ایمپلنت است. ما ایمپلنت‌های بی‌کیفیت را به‌دلیل ارزان‌تر بودن و سرهم‌بندی درمان بیماران مورد استفاده قرار نمی‌دهیم.

6- ارائه درمان‌های تخصصی جراحی لثه:

شاید شما برای مشکلات فک و لثه خود به کلینیک ما مراجعه می‌کنید و نیازی به ایمپلنت ندارید. در این صورت هم درمان شما در این کلینیک شما را از تخصص دکتر مرتضی قادری بهره‌مند می‌سازد.

7- درمان در فضایی بهداشتی، آرام و شیک:

فضای کلینیک نیز تاثیر زیادی در آرامش بخشیدن به بیماران دارد. با سپردن درمان خود به دکتر مرتضی قادری، شما از فضایی شیک و بهداشتی بهره می‌برید. فضایی که در آن احساس آرامش داشته باشید و خیالتان از انتقال بیماری‌ها آسوده باشد. اگرچه در صورت نیاز به کاشت دندان نیز ایمپلنت اقساطی در تهران درمان شما را سرعت می‌بخشد.

8- وجود کارکنانی حرفه‌ای، باحوصله و خوش‌برخورد:

ممکن است تاکنون اقدام به ایمپلنت نکرده باشید و پرسش‌های زیادی درباره این نوع درمان داشته باشید. در این صورت هم نگران نباشید. ایمپلنت اقساطی در تهران و در کلینیک دکتر مرتضی قادری تنها برتری مراجعه شما به این کلینیک نیست. کادر درمان کلینیک ما حرفه‌ای هستند و با درک دغدغه‌های شما درباره ایمپلنت، باحوصله به پرسش‌های شما پاسخ می‌دهند. در صورت نیاز به راهنمایی نیز کافی است مشکل یا مورد خود را با آنها در میان بگذارید.

9- امکان بهره‌مندی از ویزیت رایگان:

توجه داشته باشید امکان ویزیت رایگان شما هم در کلینیک دکتر مرتضی قادری مهیا شده است. کافی است از راه سایت ما درخواست ویزیت رایگان داشته باشید و در زمان مراجعه، عکس OPG دندان‌هایتان را هم همراه خود بیاورید.

اقساطی

هزینه ایمپلنت چقدر اسـت و چرا باید از ایمپلنت اقساطی در تهران استفاده کنم؟

هزینه ایمپلنت ممکن است برای هر کسی متفاوت از فرد دیگری باشد، حتی با وجود اینکه هر دو نفر از یک برند ایمپلنت استفاده کرده باشند؛ همچنین درمان خود را در کلینیک یک متخصص انجام داده باشند. بسیاری اوقات بیماران تنها باید هزینه کاشت یک دندان را بپردازند. اما در مواردی هم هزینه‌های جانبی ایمپلنت، مانند هزینه پیوند استخوان به هزینه اصلی درمان شما اضافه می‌شود. وقتی هزینه‌های جانبی به هزینه ایمپلنت شما افزوده شود، ممکن است نیاز بیشتری به ایمپلنت اقساطی در تهران داشته باشید.

واجدین شرایط ایمپلنت قسطی *

ما در تیم درمانی دکتر قادری درحال حاضر امکان ارائه خدمات ایمپلنت دندانی با شرایط قسطی را داریم. تیم ما از اساتید و متخصصین مجرب در زمینه ایمپلنت دندانی تشکیل شده است که با بهره‌گیری از تکنولوژی‌های روز دنیا و مواد با کیفیت بالا، به ارائه خدمات با کیفیت و قابل قبول برای شما عزیزان می‌پردازند. با توجه به شرایط مالی شما، ما قادر به ارائه طرح‌های قسطی مناسب و منعطف هستیم که به شما این امکان را می‌دهد تا به راحتی و بدون فشار مالی، اقدام به انجام ایمپلنت دندانی نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی جهت مشاوره رایگان، لطفا با تیم مشاوره و پشتیبانی ما تماس بگیرید.

تعداد اقساط پرداخت هزینه ایمپلنت *

برای پرداخت هزینه ایمپلنت، معمولاً امکان پرداخت به صورت اقساطی نیز وجود دارد. تعداد اقساط مورد نیاز برای پرداخت هزینه ایمپلنت، بستگی به شرایط و قوانین مربوط به هر مرکز پزشکی می‌تواند داشته باشد. برخی از مراکزدرمانی مانند کلینیک دکتر مرتضی قادری  به بیماران امکان پرداخت هزینه ایمپلنت به صورت اقساطی  بلند مدت را ارائه می‌دهند تا بتوانند این هزینه را با توجه به وضعیت مالی خود پرداخت کنند. در هر صورت، پیشنهاد می‌شود که قبل از شروع درمان ایمپلنت، با مرکز یا بیمارستان مربوطه در مورد شرایط و تعداد اقساط مورد نیاز برای پرداخت هزینه هماهنگ شود تا هرگونه ابهام یا سوءتفاهم در زمینه پرداخت هزینه ایمپلنت از بین برود.

 

هزینه ایمپلنت در تهران در سال 1402:

هزینه نهایی کاشت دندان در تهران، در سال 1402 به چند نکته مهم بستگی دارد:

1- برند ایمپلنت:

نخستین و مهم‌ترین عامل تاثیرگذار در هزینه کاشت دندان شما برند ایمپلنتی است که در فک شما کار گذاشته می‌شود. گران‌ترین ایمپلنت‌ها ساخت کشور آمریکا هستند. ایمپلنت‌های سوئیسی برتر هم گران هستند، اما قیمت آنها کمی پایین‌تر از پروتزهای شناخته‌شده آمریکایی است.

پس از آن، نوبت به ایمپلنت‌های ساخت کشورهای دیگر اروپایی و همچنین ایمپلنت‌های ساخت کشور کره می‌رسد که قیمت مناسب‌تری دارند. انتخاب برند ایمپلنت شما می‌تواند باعث افزایش هزینه کاشت دندانتان شود که در این صورت هم ایمپلنت اقساطی در تهران به کمک شما می‌آید.

جدول قیمت برندهای گوناگون ایمپلنت دندان در سال 1402 و مدت‌زمان ماندگاری آنها:

لیست قیمت ایمپلنت دندان در سال 1402

برند ایمپلنت

کشور سازنده

قیمت به تومان

گارانتی

اوست گلد Avest Gold

کره

9,900,000

5 سال

اسنوکون Snucone

کره

13,900,000

5 سال

chaorum

کره

13,900,000

5 سال

Core1

کره-آلمان

13/900,000

5 سال

اشترومن نئودنت

سوئیس

20,000,000

10 سال

Sic

سوئیس

17,900,000

10 سال

اشترومن

سوئیس

29,000,000

همیشگی

اشترومن Roxalid

سوئیس

35,000,000

همیشگی

اشترومن SLActive

سوئیس

40,000,000

همیشگی

2- نرخ ارز:

قیمت ارز عامل اثرگذار دیگر بر روی هزینه کاشت دندان در کشور ما است. متاسفانه قیمت ارز در کشور ما ثابت نیست و هر روز متفاوت از روز قبل است. همه برندهای معتبر و مرغوب ایمپلنت ساخت کشورهای دیگر دنیا مانند آمریکا، سوئیس و کره جنوبی هستند. بدیهی است واردات این مواد هم باید با پرداخت ارز صورت گیرد. نوسان قیمت ایمپلنت در ایران هم از همین مسئله ناشی می‌شود. خوشبختانه با وجود ایمپلنت اقساطی در تهران، برخی مردم با وجود قیمت بالای ارز هم می‌توانند از این خدمت دندان‌پزشکی بهره‌مند شوند.

3- شهر و استان محل درمان شما:

هزینه‌های زندگی در هر شهری با شهر دیگر متفاوت است. تامین هزینه خرید یا اجاره کلینیک در تهران و شهرهای بزرگ ایران بسیار بالاتر از شهرهای کوچک‌تر است. همین نکته قیمت خدمات دندان‌پزشکی و کاشت دندان را در شهرهای بزرگ ایران افزایش داده است.

مالیات و برخی هزینه‌های دیگر جانبی نیز با توجه به شهر و استان محل اقامت شما مشخص می‌شود. همه این‌ها مواردی هستند که روی تعیین هزینه ایمپلنت در کلینیک‌ها موثرند. یکی از مواردی که برخی پزشکان را موظف کرده تا به ایمپلنت اقساطی در تهران بپردازند، هزینه‌های بالای کار و زندگی در تهران است.

4- میزان تخصص و دستمزد پزشک:

مقدار دستمزد پزشک متخصص را هم نباید در روند درمانی خود نادیده بگیرید. پزشکانی که علاوه بر داشتن تخصص ایمپلنت، دارای تخصص جراحی فک هم هستند، از دستمزد بالاتری برخوردارند. اگرچه تجربه بیشتر پزشکان و درصد بالای موفقیت درمان آنها هم تاثیر زیادی روی دستمزد پزشکان دارد. هرچند که ایمپلنت اقساطی در تهران در این موارد هم به کمک شما می‌آید تا هزینه درمان را برایتان کاهش دهند.

5- درمان‌های جانبی:

اگر فک شما نیاز به درمان دیگری غیر از کار گذاشتن ایمپلنت نداشته باشد، هزینه درمانی شما ارزان‌تر می‌شود. ایمپلنت اقساطی در تهران هم به کمک شما می‌آید تا پرداخت هزینه را برایتان آسان‌تر کند. اما اگر فک شما نیاز به پیوند استخوان هم داشته باشد، این هزینه افزایش می‌یابد. نیاز به پودر استخوان هم هزینه شما را کمی بیشتر می‌کند.

نیاز به جراحی‌های مختلف روی لثه هم هزینه‌ای اضافه بر ایمپلنت روی دست شما می‌گذارد. لیفت سینوس نیز درمان اضافه‌ای است که برخی به آن نیاز دارند. در صورت نیاز به لیفت سینوس هم هزینه درمانی شما بیشتر می‌شود. ایمپلنت دندان با بیهوشی برای بیمارانی مورد استفاده قرار می‌گیرد که دارای ترس از اقدامات دندان‌پزشکی هستند. اقدام به ایمپلنت در حالت بیهوشی نیز هزینه درمانی شما را بالاتر می‌برد.

شرایط فک و لثه شما عامل دیگری در برآورد هزینه کاشت دندان شما است. فک و لثه‌های سالمی که تازه دندانی را از دست داده باشند، نیاز به هزینه کمتری برای ایمپلنت دارند. اما ایمپلنت اقساطی در تهران برای کسانی که تراکم استخوان فک خود را از دست داده‌اند، ضروری‌تر است.

ایمپلنت قسطی

6- هزینه‌های معمول دیگر:

هزینه‌های عکس‌برداری از دندان‌ها، اسکن دندان‌ها، کشیدن دندان، خرید دارو و موارد دیگر را هم باید در هزینه کلی کاشت دندانتان در نظر بگیرید. این هزینه‌ها را ممکن است شما به مراکز درمانی و دارویی مختلف بپردازید، اما باز هم جزو هزینه‌های درمانی شما به شمار می‌روند. پس این موارد را هم برآورد کلی هزینه ایمپلنت در نظر داشته باشید.

7- روکش ایمپلنت:

زمانی که شما برند ایمپلنت را تعیین می‌کنید، تنها پایه و بخش‌های داخلی آن را مشخص کرده‌اید. روکش دندان بخشی است که دیده می‌شود و بر روی پایه دندان شما قرار می‌گیرد. این پایه می‌تواند چند نوع معمول از روکش‌ها را داشته باشد که برخی ارزان‌تر و برخی نیز گران‌تر هستند. هریک از این روکش‌ها ویژگی‌ها، دوام و ظاهر متفاوتی دارند که پیش از سفارش دادن هریک، باید آنها را بشناسید. البته ایمپلنت اقساطی در تهران و در کلینیک دکتر مرتضی قادری شامل روکش دندان شما هم می‌شود.

انواع روکش ایمپلنت‌ها:

  • روکش‌های زیرکونیا درجه یک گران‌ترین روکش‌ها به شمار می‌روند. روکش‌های زیرکونیا درجه دو از نظر قیمتی پس از آنها قرار می‌گیرند.
  • پس از روکش زیرکونیا، روکش‌های PFM قیمت بالاتری دارد.
  • روکش‌های تهیه شده از آلیاژهای طلا استحکام بسیار بالایی دارند. بدیهی است قیمت این روکش‌ها نیز بالاتر از روکش‌های دیگر است.

جدول قیمت روکش ایمپلنت در سال 1402:

قیمت روکش ایمپلنت دندان در سال 1402

نام روکش

قیمت روکش به تومان

روکش زیرکنیا درجه یک

5,000,000

روکش زیرکنیا درجه دو

4,000,000

روکش PFM درجه یک

3,500,000

روکش PFM درجه دو

3,000,000

شرایط ایمپلنت اقساطی در تهران، در کلینیک دکتر مرتضی قادری:

ما در کلینیک دکتر مرتضی قادری شرایطی برای شما فراهم کرده‌ایم تا بتوانید بدون نگرانی از هزینه ایمپلنت به کاشت دندان بپردازید. ایمپلنت اقساطی راهکار ما برای شما است که پرداخت یک‌باره هزینه ایمپلنت برایتان مشکل است. برای پرداخت هزینه کاشت دندان به‌صورت اقساطی، شما نیاز به چک‌های صیادی دارید.

شما در ابتدای روند درمانی، مبلغی به‌عنوان پیش‌پرداخت می‌پردازید. پس از آن، بقیه هزینه درمان شما، نسبت به کل هزینه و شرایط مالی شما، در 6 تا 12 چک صیادی قسط‌بندی خواهد شد. به‌این‌ترتیب، شما در طول درمان خود و پس از آن هزینه ایمپلنت خود را می‌پردازید.

جدول شرایط ایمپلنت اقساطی در سال 1402:

شرایط ایمپلنت اقساطی در سال 1402

تعداد ایمپلنت

شرایط پرداخت با چک صیادی

شرایط پرداخت نقدی

یک تا 3 ایمپلنت

50 درصد نقد و باقی‌مانده در 6 تا 12 چک صیادی

70 درصد پیش‌پرداخت و باقی‌مانده در روند درمان

4 تا 7 ایمپلنت

40 درصد نقد و باقی‌مانده در 6 تا 12 چک صیادی

70 درصد پیش‌پرداخت و باقی‌مانده در روند درمان

بیشتر از 7 ایمپلنت

30 درصد نقد و باقی‌مانده در 6 تا 12 چک صیادی

70 درصد پیش‌پرداخت و باقی‌مانده در روند درمان

ایمپلنت فوری

50 درصد نقد و باقی‌مانده در 6 تا 12 چک صیادی

70 درصد پیش‌پرداخت و باقی‌مانده در روند درمان

پرسش‌های متداول:

1- چه کسانی می‌توانند از شرایط ایمپلنت اقساطی در تهران، در کلینیک دکتر مرتضی قادری استفاده کنند؟

همه بیمارانی که برای ایمپلنت به کلینیک ما مراجعه می‌کنند، می‌تواند از این امکان استفاده کنند. کافی است چک صیادی داشته باشند.

2- چطور باید بدانم هزینه ایمپلنت دندان من چقدر می‌شود؟

تنها راه برای آگاهی از هزینه نهایی ایمپلنت شما معاینه فک و دندان‌های شما است. با معاینه فک و دندان‌های شما، متخصص ایمپلنت پی می‌برد که شما نیاز به درمان‌های اضافه هم دارید یا تنها باید یک دندان در فک شما کاشته شود. با تعیین برند و نوع ایمپلنت هم هزینه درمانی شما مشخص می‌شود.

3- شرایط پرداخت ایمپلنت اقساطی در تهران و در کلینیک دکتر مرتضی قادری چگونه است؟

در کلینیک دکتر مرتضی قادری، شما بخشی از هزینه ایمپلنت را که بستگی به تعداد دندان‌های ایمپلنتی شما دارد، در آغاز پرداخت می‌کنید. بقیه هزینه را هم در 6 تا 12 چک صیادی و در ماه‌های بعد می‌پردازید.

4- آیا در صورت نیاز من به درمان‌های جانبی، باز هم می‌توانم از شرایط پرداخت اقساطی هزینه ایمپلنت استفاده کنم؟

بله، درمان‌های اضافی هزینه ایمپلنت شما را بالاتر می‌برند و پرداخت آن را سخت‌تر می‌کنند. با وجود درمان‌های اضافه هم می‌توانید از ایمپلنت اقساطی در تهران بهره ببرید.

گفتار پایانی:

امروزه در کشور ما هزینه زندگی هم بسیار بالا است، چه برسد به اینکه هزینه درمان هم به آن افزوده شود. اگر بحث زیبایی را هم در نظر نگیریم، نداشتن دندان باعث پدید آمدن مشکلات گوارشی در بدن شما می‌شود. اگر شما هم از افرادی هستید که دندانی را از دست داده‌اید و نیاز به کاشت دندان دارید، در جای درستی قرار گرفته‌اید. ایمپلنت اقساطی در تهران و در کلینیک دکتر مرتضی قادری دندان‌های شما، و همچنین، اعتمادبه‌نفس دوباره را به شما بازمی‌گرداند.