درباره دکتر مرتضی قادری

بهترین متخصص ایمپلنت در تهران

دکتر مرتضی قادری، دندان‌پزشک، ایمپلنتولوژیست و متخصص جراحی لثه بیش از 20 سال است که در زمینه‌های گوناگون دندان‌پزشکی به درمان بیماران پرداخته‌اند. آنچه دکتر قادری را به‌عنوان بهترین متخصص ایمپلنت در تهران مطرح کرده، سال‌ها خدمت ایشان به بیمارانی است که از مشکلات دهان و دندان رنج برده‌اند. این خدمات از رسیدگی به مشکلات معمول دندانی شروع شد و با ایمپلنت دندان و جراحی‌های پیشرفته لثه ادامه یافت و همچنان ادامه دارد.

IMG 4637

تحصیلات دکتر مرتضی قادری و آغاز فعالیت‌های دندان‌پزشکی:

دکتر مرتضی قادری در سال 1376 موفق به کسب رتبه 44 کنکور سراسری در رشته دندانپزشکی شدند و در سال 1382 دانشنامه خود را دریافت کردند. نخستین کلینیک دندان‌پزشکی دکتر قادری در شهر اسدآباد همدان راه‌اندازی شد. 6 سال اول خدمت ایشان در خدمت مردم خون‌گرم و صمیمی اسدآباد بود. اما اندیشه همگام بودن با دانش روز دندان‌پزشکی باعث شد تا ایشان تهران را به‌عنوان مقصد بعدی فعالیت‌های خود انتخاب کنند.

افتتاح کلینیک دندان‌پزشکی در تهران:

کلینیک مجهز دندان‌پزشکی دکتر مرتضی قادری در سال 1388 در تهران راه‌اندازی شد. البته کار و زندگی ایشان در تهران با هدف بزرگ‌تری همراه بود که دسترسی آسان به دوره‌های علمی در ایران و خارج از کشور، و شرکت در آنها بود. پیشرفت روزافزون در دانش دندان‌پزشکی باعث شد تا دکتر مرتضی قادری به‌عنوان بهترین متخصص ایمپلنت در تهران شناخته شود.

شرکت در دوره‌های تکمیلی دندان‌پزشکی در ایران و خارج از کشور:

دانش دندان‌پزشکی همچون علوم دیگر همواره در حال به‌روز شدن است. دندان‌پزشکان موفق از جدیدترین پیشرفت‌های علمی باخبرند و مدرن‌ترین تجهیزات دندان‌پزشکی را می‌شناسند. تنها راه همگام شدن دندان‌پزشکان با دانش روز دنیا شرکت در دوره‌های تکمیلی است. همین نکته دلیل شرکت دکتر مرتضی قادری در دوره‌های تکمیلی دندان‌پزشکی در ایران بود.

گذراندن این دوره‌ها نیز برای بهترین متخصص ایمپلنت در تهران کافی نبود و ایشان برای آشنایی با دانش روز و آخرین تکنیک‌های دندان‌پزشکی به آلمان رفتند. آلمان مهد پیشرفت‌های دندان‌پزشکی است و دانشکده دندان‌پزشکی آخن آلمان مقصد بعدی دکتر مرتضی قادری بود. دوره فلوشیپ لیزر دندان‌پزشکی در این دانشگاه نیز با موفقیت به پایان رسید و ایشان به تهران بازگشتند.

با بازگشت دکتر قادری به تهران، ایشان دوباره به درمان بیماران و ایمپلنت دندان مشغول شدند. ایمپلنت یا کاشت دندان دانشی نو است که دنیا هنوز در آغاز راه آن گام برمی‌دارد. با شروع به کاشت دندان، بیماران زیادی که دندان‌های خود را دست داده بودند، بار دیگر دارای دندان‌هایی شبیه به دندان‌های طبیعی خود شدند. اما هنوز یک چیزی کم بود.

گذراندن دوره تخصص جراحی لثه یا پریودانتیکس:

کاشت دندان نوعی تخصص است که نیاز به انجام جراحی‌های گوناگون دارد. در واقع، بهترین متخصص ایمپلنت در تهران کسی است که از عهده انجام جراحی‌های لازم بر روی لثه بیماران هم برآید. در غیر این صورت، نیاز است تا متخصص ایمپلنت در روند کاشت دندان از جراحان لثه کمک بگیرد. همین نکته و نیاز بیماران زیادی به جراحی لثه دلیل گذراندن دوره تخصص جراحی لثه و ایمپلنت برای دکتر مرتضی قادری بود.

شرکت در دوره تحصیلی جراحی لثه یا پریودانتیکس در دانشگاه سه سال به درازا کشید.

آشنایی با برخی از انواع جراحی لثه:

کاشت دندان نوعی جراحی است که با شکافتن لثه و کار گذاشتن پایه ایمپلنت در لثه و فک بیمار آغاز می‌شود. اما لثه و استخوان بسیاری از بیماران ایمپلنت دارای مشکلاتی است که ابتدا باید درمان شود تا ایمپلنتولوژیست بتواند اقدام به کاشت دندان کند. برخی لثه‌ها دارای عفونت و بیماری‌های مزمن هستند. برخی هم نیاز به جراحی‌هایی برای آماده‌سازی کاشت دندان دارند. دکتر مرتضی قادری، متخصص جراحی لثه، ابتدا اقدام به رفع این مشکلات می‌کند تا کاشت دندان در دهان این دسته بیماران ماندگار شود.

برای مثال، رسوبات دندانی در بعضی افراد به زیر بافت عمیق لثه نفوذ کرده است. در چنین شرایطی، بهترین متخصص ایمپلنت در تهران می‌داند کاشت دندان، بدون رفع این مشکل، بیهوده است. تنها راه ماندگاری ایمپلنت کاشته‌شده این است که پزشک شما ابتدا رسوبات نفوذ کرده به بافت لثه را از میان بردارد.

گاهی نیز لثه برخی افراد پایین‌تر از حد معمول آن است. در چنین شرایطی، دکتر مرتضی قادری با پیوند بافت نرم لثه ریشه‌ها را از دیدرس دور نگه می‌دارد. گاهی هم مدت زیادی از بی‌دندانی فرد گذشته و استخوان فک او تحلیل رفته است. در اینجا نیز بهترین متخصص ایمپلنت در تهران ابتدا به پیوند استخوان می‌پردازد.

دکتر مرتضی قادری دندانپزشک متخصص جراحی لثه

ارتباط با دانشگاه و محافل علمی:

درمان‌های گوناگون دندان‌پزشکی آغاز فعالیت‌های دکتر مرتضی قادری بود. ایمپلنت یا کاشت دندان گام بعدی ایشان برای هدیه لبخندی زیباتر به افرادی بود که دندان‌های خود را از دست داده بودند. جراحی لثه نیز مشکلات بسیاری از بیماران را برطرف کرد. اما همه این‌ها برای دکتر قادری کافی نبود.

گام بعدی دکتر قادری چاپ کتاب و مقاله برای دانشجویان دندان‌پزشکی بود. فعالیتی که ارتباط ایشان را با محافل علمی و دانشگاهی زنده نگه داشت. دانش نخبگان باید نسل به نسل انتقال یابد و نوشتن کتاب و مقاله بهترین راه برای دستیابی به این هدف است. تدریس در دانشگاه نیز این مسیر را کامل می‌کند و دانش ایشان را به دانشجویان رشته دندان‌پزشکی انتقال می‌دهد.

بهره بردن از برندهای معتبر در کاشت دندان:

یکی از نکته‌هایی که امکان موفقیت در کاشت دندان را افزایش می‌دهد، بهره‌گیری از برندهای معتبر ایمپلنت است. همین نکته باعث شده تا دکتر قادری انواع برندهای معتبر ایمپلنت را در کاشت دندان به کار گیرد. برندهای برتر سوئیسی و آمریکایی قیمت بالاتری دارند و مناسب کسانی هستند که تمکن مالی دارند.

اما این پایان راه نیست. در دنیا، برندهایی هم با قیمت پایین‌تر هم ارائه می‌شوند که در کاشت دندان بسیار موفق بوده‌اند. بهره بردن از این برندها نیز سبب شده تا بهترین متخصص ایمپلنت در تهران دندان ایمپلنتی به افراد بسیاری هدیه کند. برندهایی از کشورهای مختلف که بارها مورد آزمایش قرار گرفته و موفق عمل کرده‌اند. البته هنوز هم به پایان راه نرسیده‌ایم.

پرداخت هزینه ایمپلنت از هر برندی برای بسیاری از ایرانیان دشوار است. پرداخت قسطی هزینه‌های کاشت دندان گام دیگری است که دکتر مرتضی قادری برداشت تا کسی از بی‌دندانی رنج نبرد.

تجربه دکتر مرتضی قادری:

با جرات می‌توانیم بگوییم داشتن تحصیلات پزشکی برای درمان بیماران کافی نیست. دانش پزشکان و متخصصان تنها با تجربه آنها کامل می‌شود. تجربه 20 ساله دکتر مرتضی قادری هم توانسته ایشان را در جایگاه بهترین متخصص ایمپلنت در تهران قرار دهد. دکتر قادری، همانند دیگر متخصصان این مرزوبوم، در طول تحصیل در کنار استادان خود و زیر نظر آنها دست به انجام جراحی‌های لثه و ایمپلنت می‌زد. هرچند که پس از پایان تحصیلات نیز رابطه ایشان با استادان خود که بهترین جراحان کشور ما به شمار می‌روند، قطع نشد.

اکنون بیش از بیست سال از زمانی که دکتر قادری شروع به آغاز درمان بیماران کرده، گذشته است. بیست سال تجربه در زمینه‌های مختلف دندان‌پزشکی و در کاشت هزاران دندان که موفقیت‌های بسیاری برای ایشان به دنبال داشته است.

کلینیک‌های دکتر مرتضی قادری در تهران:

دو کلینیک در دو منطقه تهران برای بهره‌مندی از خدمات درمانی دکتر مرتضی قادری، بهترین متخصص ایمپلنت در تهران، در دسترس شما است. کلینیک دکتر قادری در منظرنژاد یکی از شعبه‌هایی است که شما را با آغوش باز پذیرا می‌شود. شعبه دیگر کلینیک نیز در خیابان دکتر شریعتی قرار دارد و در خدمت همشهریان گرامی است.

رضایت بیماران از خدمات دندان‌پزشکی، جراحی لثه و ایمپلنت دکتر مرتضی قادری:

دانش پزشکی همچون رشته‌های دیگر علمی هر روز با پیشرفت تازه‌ای روبه‌رو است. نخستین عامل رضایت بیماران از خدمات دکتر قادری به‌دلیل تخصص ایشان است. تخصصی که بهترین متخصص ایمپلنت در تهران در طول سال‌ها به آن دست یافته و آن را به‌روز نگه داشته است. پس از آن، تجربه دکتر قادری این تخصص را کارآمد ساخته و رضایت بیماران را به دنبال داشته است. اما تخصص و تجربه هم برای به دست آوردن رضایت بیماران کافی نیست.

پس از تخصص و تجربه، اخلاق پزشکی مهم‌ترین نکته برای به دست آوردن رضایت بیماران بوده است. بهترین متخصص ایمپلنت در تهران بر اساس سوگند پزشکی خود عمل می‌کند و ارتباط خود را با بیمار بر پایه ملاحظات اخلاقی پایه‌گذاری می‌کند. نکته‌ای که اعتماد بیماران را به دنبال داشته است. دکتر قادری بیماران را به درمان‌های بی‌نتیجه تشویق نمی‌کند و همواره با بیماران خود روراست است. همه این نکته‌ها رضایت بیماران را از خدمات 20ساله دکتر مرتضی قادری به ارمغان آورده است.

دکتر مرتضی قادری و درمان بیماران:

دکتر مرتضی قادری، بهترین متخصص ایمپلنت در تهران، و تیم پزشکی کلینیک ایشان بیماران و داوطلبان ایمپلنت را همانند خانواده خود می‌پندارند. خانواده‌ای که گاهی پول کافی برای درمان در دست دارد. اما گاهی نیز با اینکه نیاز به درمان اعضای خانواده خود دارد، از داشتن پول کافی بهره‌مند نیست. همین نکته باعث شده تا همه کارکنان کلینیک دکتر مرتضی قادری ابتدا به رضایت بیماران بیندیشند و پس از آن، سود مادی خود را در نظر داشته باشند.

+50000

تعداد ایمپلنت کاشته شده

+70000 نفر

تعداد بیمارانی که درمان شدند

+20 سال

تجربه و سابقه کار

افتخارات ما

گواهینامه‌ها و مدارک دکتر قادری

سرتیفیکیت2
سرتیفیکیت4
سرتیفیکیت

ارزش های اصلی ما

با ارزش های ما آشنا شوید

مسئولیت

ما به انجام وظایف با دقت و عالی ترین استانداردها پایبندیم. مسئولیت پذیری ما باعث می‌شود تا مراجعین به ما اعتماد داشته باشند و تضمین کننده تأثیر مثبت خدمات ما بر سلامت افراد باشد. ما با افتخار به مسئولیت‌پذیری در تمامی ابعاد کارمان پایبندیم.

مشاوره

ما فقط گزینه‌های درمانی مناسب را  توصیه می‌کنیم و درمان‌هایی را انجام می‌دهیم که در بلندمدت برای سلامت و زیبایی داندان های شما به نفعتان می باشد. ما پیگیر روند درمان شما هستیم تا مطمئن شویم که از آن راضی هستید.

کیفیت

 ما با بالاترین کیفیت درمان های دندانی را برای بازگرداندن سلامتی و دستیابی به لبخندی ماندگار و طبیعی زیبا ارائه می دهیم. رضایت و تجربه خوب دندانپزشکی شما تأثیر مثبتی در تمام جنبه های زندگی شما خواهد داشت.

احترام

"احترام" به عنوان یکی از ارزش‌های بنیادی ما، معنایی عمیق دارد. این ارزش به ما کمک می‌کند تا محیطی دوستانه برای بهبود سلامت افراد ایجاد کنیم. از احترام به عنوان پایه‌ای از مسیر موفقیت و خدمات با کیفیت کمک می‌گیریم.

شجاعت

ما فقط گزینه‌های درمانی مناسب را  توصیه می‌کنیم و درمان‌هایی را انجام می‌دهیم که در بلندمدت برای سلامت و زیبایی داندان های شما به نفعتان می باشد. ما پیگیر روند درمان شما هستیم تا مطمئن شویم که از آن راضی هستید.

توجه

ما فقط گزینه‌های درمانی مناسب را  توصیه می‌کنیم و درمان‌هایی را انجام می‌دهیم که در بلندمدت برای سلامت و زیبایی داندان های شما به نفعتان می باشد. ما پیگیر روند درمان شما هستیم تا مطمئن شویم که از آن راضی هستید.

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *