معرفی دکتر مرتضی قادری

دکتر مرتضی قادری

معرفی اجمالی دکتر مرتضی قادری

دندانپزشک متخصص جراحی لثه و ایمپلنتولوژیست

دکتر مرتضی قادری مدرک دندانپزشکی عمومی خود را در سال 1382  اخذ نمودند و اولین مطب خود را در شهر اسد آباد همدان راه اندازی نمودند. بعد از  6 سال که در خدمت مردم خونگرم  اسد آباد   بودن تصمیم گرفتن یک مطب مجهز در تهران نیز راه‌اندازی نمایند.

در طول این مدت تجربه‌های فراوانی در علم دندانپزشکی کسب کردند و برای به روز ماندن دانش و افزایش مهارت در دوره‌های بسیاری شرکت کردند و موفق به اخذ فلوشیپ لیزر دندانپزشکی از دانشکده دندانپزشکی آخن آلمان شدند.

اما از آنجا که هیچ کدام از این دوره‌ها و فلوشیپ‌ها  نمی‌توانست با دوره تخصص در دانشگاه برابری کند، دکتر قادری وارد دوره تخصص جراحی لثه شدند و موفق به اخذ دانشنامه تخصص جراحی لثه یا پریودانتیکس شدند. یک متخصص جراحی لثه برای فارغ التحصیل شدن سه سال کامل آموزش تخصصی برای جراحی و نحوه برخورد با بافت نرم و حساس لثه را طی می‌کند و این همان گمشده‌ی بسیاری از جراحی‌های ایمپلنت شکست خورده است که گاهی متاسفانه علرغم همه‌ی تلاش‌های دندانپزشک، جراحی موفقیت‌آمیز نیست.

دکتر قادری در این مدت سعی بر آن داشته که ارتباط خود با دانشگاه را نیز حفظ کند و به تدریس و چاپ کتاب برای دانشجویان دندانپزشکی اهتمام داشتند و مقالات پژوهشی در زمینه علم دندانپزشکی به چاپ رساندند.

شعاری که ایشان وبسیاری از پزشکان و دندانپزشکان این مرز و بوم سر لوحه کار خودشان قرار داده اند و سعی کرده‌اند به دانشجویان خودشان نیز آن را بیاموزند از این قرار است:

“طوری برای بیمار کار کنید که انگار برای اعضای خانواده خودتان درمانی را انجام می‌دهید”

افتخارات ما

گواهینامه‌ها و مدارک دکتر قادری