قیمت ایمپلنت نئودنت در سال 1402، شرایط پرداخت اقساطی

قیمت ایمپلنت نئودنت

قیمت ایمپلنت نئودنت سوئیس در سال 1402، به همراه شرایط پرداخت اقساطی

ایمپلنت نئودنت سوئیس یکی از پروتزهای خوب اروپایی، با قیمتی ارزان‌تر از ایمپلنت‌های دیگر سوئیسی است. دلیل ارزان‌تر بودن هزینه ایمپلنت نئودنت نسبت به پروتزهای دیگر سوئیسی محل کارخانه تولید این محصول است. محصولات این برند در برزیل تولید می‌شود و به همین دلیل آن را ایمپلنت سوئیسی-برزیلی نئودنت هم می‌نامیم. قیمت ایمپلنت نئودنت در سال 1402 برابر با 15 میلیون تومان است که پرداخت هزینه آن به‌صورت قسطی هم امکان‌پذیر است.

با ما در مرکز ایمپلنت دکتر قادری همراه باشید تا ویژگی‌های این برند و شرایط پرداخت اقساطی هزینه ایمپلنت نئودنت سوئیس را بررسی کنیم.

آشنایی با ایمپلنت نئودنت سوئیس:

سی سال پیش، شرکت نئودنت کار خود را در کشور برزیل آغاز کرد. در سال 2012 شرکت اشترومن سوئیس بخشی از این شرکت را خریداری کرد. با پیوستن این دو شرکت به یکدیگر، فناوری ساخت محصولات اشترومن به شرکت نئودنت انتقال یافت. پیشرفت روزافزون در ساخت محصولات نئودنت نتیجه همین تصمیم بود. اکنون شرکت نئودنت یکی از زیرمجموعه‌های شرکت اشترومن است. کیفیت محصولات آن هم با ایمپلنت‌های اشترومن برابری می‌کند.

برتری‌های ایمپلنت نئودنت سوئیس:

برخی از برتری‌های ایمپلنت‌های نئودنت را بدانید:

  • طراحی و ساخت ایمپلنت دندان با مدرن‌ترین فناوری‌ها از ویژگی‌های اولیه محصولات نئودنت است.
  • انواع مختلف فیکسچرهای نئودنت هماهنگی آنها را انواع فک و دندان‌ها آسان ساخته است.
  • ماندگاری بالای ایمپلنت‌های نئودنت ویژگی همه ایمپلنت‌های برتر سوئیسی است.
  • درصد بالای موفقیت کاشت دندان با ایمپلنت‌های نئودنت خیال شما را بابت ایمپلنت موفق دندان آسوده می‌کند.
  • به دلیل وجود کارخانه نئودنت در برزیل، قیمت ایمپلنت نئودنت سوئیس ارزان‌تر از انواع دیگر پروتزهای دندان سوئیسی است.
  • پرداخت اقساطی هزینه ایمپلنت نئودنت سوئیس بار سنگین پرداخت یک‌باره این هزینه را از دوش شما برمی‌دارد.

انواع ایمپلنت نئودنت سوئیس:

فیکسچرهای ایمپلنت‌های نئودنت در سه نوع مختلف ساخته می‌شوند:

1- Grand Morse:

Grand Morse نوعی از فیکسچرهای نئودنت با کیفیت برتر است که در سه نوع مختلف تولید می‌شود. هرکدام از این نوع فیکسچرها طراحی نوآورانه‌ای دارد تا بتواند با فک‌هایی با اندازه متفاوت هماهنگی پیدا کند. ثبات خوب در شرایط سخت درمانی و انعطاف‌پذیری بالا از برتری‌های این نوع از فیکسچرها است. آب‌دوست بودن فیکسچرهای Grand Morse نیز کمک می‌کند تا پیوند این پروتزها با بافت لثه زودتر انجام شود.

2- Cone Morse:

Cone Morse شاهکار ایمپلنت‌های نئودنت سوئیس است. موفقیت نزدیک به صددرصد این نوع از فیکسچرها هرگونه نگرانی موفق نبودن ایمپلنت را، حتی در موارد سخت، برطرف ساخته است. فیکسچرهای Cone Morse ایمپلنت نئودنت سوئیس هم در سه نوع متفاوت ساخته می‌شوند. ماندگاری همیشگی ویژگی برتر این نوع از ایمپلنت‌های نئودنت است.

3- Zygoma GM:

فیکسچرهای Zygoma مناسب کسانی است که فک آنها دچار تحلیل استخوان شده است. با مدد از این نوع از فیکسچرهای شرکت نئودنت، روند کاشت دندان سرعت بیشتری پیدا می‌کند..

ایمپلنت نئودنت

قیمت ایمپلنت نئودنت سوئیس در سال 1402:

هزینه ایمپلنت نئودنت سوئیس در سال 1402 در کشور ما 15 میلیون تومان است. البته ممکن است روند کاشت درمان هزینه‌های بیشتری به شما تحمیل کند. هزینه‌های جانبی کاشت درمان مانند پیوند استخوان و لیفت سینوس می‌تواند هزینه ایمپلنت را بالاتر ببرد. اما نگران این مسئله هم نباشید! در مرکز ایمپلنت دکتر قادری امکان پرداخت اقساطی قیمت ایمپلنت نئودنت سوئیس برای شما فراهم شده است.

برای دریافت قیمت ایمپلنت دندان سایر برند ها کلیک کنید.

قیمت ایمپلنت نئودنت سوئیس در سال 1402 به‌صورت اقساطی:

گاهی شما دوست دارید از بهترین برندهای ایمپلنت دندان استفاده کنید. اما تعداد دندان‌های مورد نیاز یا درمان‌های جانبی کاشت دندان هزینه ایمپلنت شما را بالا می‌برد. در این زمان، شرایط پرداخت اقساطی هزینه ایمپلنت نئودنت سوئیس به کمک شما می‌آید. مدت درمان ایمپلنت کمی طولانی است. شما می‌توانید کل هزینه درمان را در 6 تا 12 چک معتبر قسط‌بندی کنید.

بخشی از این هزینه را در روند درمان ایمپلنت پرداخت می‌کنید و باقی‌مانده آن را هم در ماه‌های بعد می‌پردازید. توجه داشته باشید که قیمت ایمپلنت نئودنت سوئیس تنها با چک‌های معتبر صیادی قابل‌پرداخت است.

دسترسی راحت به ایمپلنتهای نئو دنت در ایران

بله، ایمپلنت‌های نئودنت در ایران قابل دسترسی هستند و هیچ گونه تحریمی برای واردات آنها وجود ندارد. افرادی که تمایل به استفاده از این نوع ایمپلنت دارند، می‌توانند به راحتی اقدام به تهیه و استفاده کنند. با این حال، برای اطمینان از انجام عمل جراحی و درمان دندان با استفاده از ایمپلنت نئودنت، بهتر است به کلینیک‌های تخصصی دندانپزشکی مراجعه کرد. یکی از کلینیک‌های تخصصی که ارائه دهنده ایمپلنت‌های نئودنت می‌باشد، کلینیک موریتا دکتر مرتضی قادری است. این کلینیک با داشتن تجربه و تخصص در زمینه ایمپلنت‌های دندان، می‌تواند به شما کمک کند تا با اطمینان بیشتری به درمان خود بپردازید. بنابراین، برای دریافت خدمات مربوط به ایمپلنت‌های نئودنت، می‌توانید به کلینیک موریتا مراجعه کرده و از خدمات با کیفیت آنها بهره مند شوید.

پرسش‌های متداول:

1- با وجود ایمپلنت‌های ارزان‌تر کره‌ای، چه دلیلی برای انتخاب این ایمپلنت‌های گران‌قیمت وجود دارد؟

موفقیت بالا در کاشت دندان یکی از برتری‌های ایمپلنت‌های نئودنت است. تجربه نشان داده حتی فک‌های مشکل‌دار نیز به این ایمپلنت‌ها بازخورد خوبی نشان می‌دهند. ماندگاری همیشگی برتری دیگر ایمپلنت‌های نئودنت است که آنها را از نمونه‌های مشابه کره‌ای متمایز می‌کند.

2- چرا به ایمپلنت نئودنت سوئیسی-برزیلی می‌گویند؟

نئودنت شرکتی است که در برزیل آغاز به کار کرد. اما شرکت اشترومن سوئیس آن را خریداری کرد و فناوری برتر خود را به آن انتقال داد. از‌این‌رو، اکنون به این شرکت سوئیسی-برزیلی گفته می‌شود.

سخن پایانی:

یکی از ایمپلنت‌هایی که در مرکز ایمپلنت دکتر قادری برای کاشت دندان استفاده می‌شود، ایمپلنت نئودنت سوئیس است. اکنون برتری‌های این ایمپلنت را می‌دانید. اگر شما هم دوست دارید از این نوع پروتز دندان استفاده کنید، اما قیمت آن را اقساطی بپردازید، در جای درستی هستید. با متخصص ایمپلنت تماس بگیرید و نوبت خود را رزرو کنید.