قیمت ایمپلنت SIC در سال 1402، شرایط اقساط

ایمپلنت سوئیسی

معرفی ایمپلنت سوئیسی SIC – قیمت 1402 به همراه شرایط اقساط

ایمپلنت سوئیسی SIC کیفیت خوب را همراه قیمت مناسب به شما ارائه می‌کند. در دنیا، نام و آوازه بسیاری از ایمپلنت‌های سوئیسی با افتخار و موفقیت همراه بوده است. ایمپلنت SIC برترین پروتز دندان سوئیسی نیست. اما دندان‌های این برند کیفیت بسیار خوبی دارند و پزشکان آنها را هم‌رده بهترین پروتزهای دندان کره‌ای می‌دانند.

هزینه ایمپلنت SIC خیلی بالا نیست و با شرایط اقتصادی بسیاری از هم‌وطنان ما هم‌خوانی دارد. به‌ویژه که پرداخت اقساطی هزینه آن هم به کمک شما می‌آید تا بار فشار اقتصادی را از دوش شما بردارد. با مرکز ایمپلنت دکتر قادری همراه باشید.

آشنایی با ایمپلنت سوئیسی SIC:

پایه‌گذار برند SIC پسر پروفسور ویلفرد شیلی، جراح فک و صورت، و اهل کشور شیلی است. البته پسر پروفسور شیلی این شرکت را در سوئیس تاسیس کرد. اکنون محصولات این برند در آلمان ساخته می‌شوند، اما دفتر اصلی شرکت در بازل سوئیس قرار دارد. جالب است بدانید با اینکه تنها 20 سال از آغاز به کار برند SIC می‌گذرد، محصولات این شرکت جای پای خود را در بیش از 20 کشور دنیا تثبیت کرده‌اند.

دو ماده پرکاربرد تیتانیوم گرید چهار و زیرکونیا یا سرامیک در ساخت ایمپلنت‌های شرکت SIC به کار گرفته می‌شود. تیتانیوم یکی از پرمصرف‌ترین مواد در ساخت دندان‌ها و سازگار با بدن انسان است. اما مقاومت مکانیکی تیتانیوم گرید چهار بالاتر از انواع دیگر تیتانیوم‌ها است. ایمپلنت‌های زیرکونیا شرکت SIC نیز از نوع سخت‌کاری‌شده با آلومینا است. این ماده سخت‌تر از زیرکونیا یا سرامیک معمولی است.

دوام ایمپلنت سوئیسی SIC به بیش از ده سال می‌رسد. به این ترتیب، شما تا ده سال آینده می‌توانید با خیالی آسوده، غذاهای دل‌خواه خود را نوش جان کنید، حرف بزنید، بخندید و از زندگی خود لذت ببرید.

برای آشنایی با مراحل انجام ایمپلنت دندان کلیک کنید.

برتری‌های ایمپلنت سوئیسی SIC:

مهم‌ترین برتری‌های ایمپلنت برند SIC را بدانید:

  • شرکت SIC همراه با ایمپلنت‌های SIC، کیت جراحی آن را نیز ارائه کرده است. وجود کیت جراحی اختصاصی موفقیت بیشتری برای کاشت دندان هر برند رقم می‌زند.
  • یکی از قطعه‌هایی که شرکت SIC به دنیای پزشکی ارائه داده است، ابزاری است که جوش خوردن ایمپلنت به استخوان فک را بررسی می‌کند.
  • پودر استخوان ارائه‌شده به‌وسیله کمپانی SIC نیز کمک می‌کند تا بازسازی استخوان فک هرچه زودتر انجام شود.
  • ایمپلنت SIC در مدت 20 سال فعالیت خود توانسته تائیدیه سازمان‌های استاندارد پزشکی دنیا مانند CE، FDA و IMED را از آن خود کند.
  • در دسترس بودن قطعه‌های ایمپلنت برند SIC در ایران برتری دیگر این برند است.
  • قیمت ایمپلنت SIC نیز یکی دیگر از برتری‌های آن است.
  • برند SIC انواع مختلفی از پروتزهای دندانی را به دنیای پزشکی ارائه داده است. هریک از این ایمپلنت‌ها با فک و لثه‌هایی با شرایط گوناگون هماهنگ می‌شوند.
  • اندازه‌های گوناگون پروتزهای این برند نیز امکان کاشت آنها را برای همگان عملی ساخته است.
ایمپلنت سوئیسی

قیمت ایمپلنت سوئیسی SIC در سال 1402:

ایمپلنت SIC از نمونه پروتزهای دندان تاییدشده سازمان‌های استاندارد پزشکی دنیا است. البته به‌دلیل سابقه کمتر این شرکت، قیمت ایمپلنت SIC از قیمت پروتزهای دندان معروف‌تر این کشور پایین‌تر است. در سال 1402، قیمت هر واحد ایمپلنت سوئیسی SIC برابر با 12,900,000 تومان است.

البته ممکن است شما نیاز به چند دندان ایمپلنتی داشته باشید. همچنین امکان دارد درمان‌های جانبی کاشت دندان هزینه ایمپلنت شما را افزایش دهد. در هر صورت، نیازی به نگرانی نیست. در صورت محدودیت بودجه، شما می‌توانید در مرکز ایمپلنت دکتر قادری از شرایط پرداخت اقساطی قیمت ایمپلنت سوئیسی SIC بهره ببرید.

قیمت ایمپلنت سوئیسی SIC در سال 1402 به همراه شرایط اقساط:

برای پرداخت اقساطی قیمت ایمپلنت سوئیسی SIC در کلینیک دکتر مرتضی قادری، هزینه درمان شما به 6 تا 12 بخش تقسیم می‌شود. شما در آغاز روند درمان، مقداری از این هزینه را به‌عنوان پیش‌پرداخت می‌پردازید. پس از آن نیز چک‌های صیادی به یاری شما می‌آیند تا بقیه هزینه را در 6 تا 12 ماه به‌صورت ماهانه پرداخت کنید.

جهت دریافت لیست قیمت ایمپلنت سوئیسی کلیک کنید.

پرسش‌های متداول:

1- چرا قیمت ایمپلنت سوئیسی SIC پایین‌تر از قیمت برخی ایمپلنت‌های سوئیسی دیگر مانند اشترومن است؟

پیشینه تولید پروتزهای دندان در شرکت SIC کمتر از شرکت‌های پیشرو سوئیسی است. به همین دلیل، تجربه و فناوری ساخت دندان‌های ایمپلنتی این شرکت هنوز به پای شرکت‌های برتر سوئیسی نرسیده است. در نتیجه، قیمت دندان‌های این برند نیز پایین‌تر از قیمت برندهای مطرح این کشور است.

2- ایمپلنت سوئیسی SIC برای چه کسانی مناسب است؟

اگر شما به دنبال کیفیت خوب در کنار قیمت مناسب می‌گردید، ایمپلنت SIC مناسب شما است. البته متخصص ایمپلنت با معاینه فک و لثه‌هایتان با اطمینان بیشتری این برند یا هر برند دیگری را به شما پیشنهاد می‌کند.

گفتار پایانی:

برندهای سوئیسی از نمونه برندهای شناخته‌شده ایمپلنت در دنیا به شمار می‌روند. البته قیمت بالای ایمپلنت‌های سوئیسی باعث شده تا بسیاری از متقاضیان کاشت دندان از آنها چشم‌پوشی کنند. اما ایمپلنت سوئیسی SIC هم دارای کیفیت مطلوبی است و هم از قیمت مناسبی برخوردار است. به‌ویژه که شرایط اقساطی پرداخت هزینه آن نیز به کمک شما می‌آید تا خیال شما را برای بیش از ده سال آینده آسوده سازد.