آشنایی با 10 مورد بهترین برند ایمپلنت کره ای

بهترین برند ایمپلنت کره ای

بهترین برند ایمپلنت کره ای

بهترین برند ایمپلنت کره ای بیش از 10 سال در دهان شما ماندگار می‌شود و شما نیازی به درمان دوباره ندارید. خوشبختانه چند سالی است برندهای ایمپلنت کره‌ای در کشور ما مورد استفاده قرار می‌گیرند و بسیاری از آنها آزمون خود را پس داده‌اند. پروتزهای دندان کره‌ای در بسیاری از کشورهای دیگر دنیا هم استفاده می‌شوند و طرفداران بسیاری دارند. هزینه ایمپلنت کره‌ای پایین‌تر از نمونه‌های برتر ایمپلنت‌های اروپایی و آمریکایی است. این نکته هم سبب توجه بیشتر پزشکان و داوطلبان ایمپلنت در کشور ما به این پروتزها شده است.

با ما در مرکز ایمپلنت دکتر قادری در نگاهی به برترین برندهای ایمپلنت کره‌ای همراه باشید.

بهترین برند ایمپلنت کره ای را بشناسیم:

هریک از برندهای خوب و شناخته‌شده کره‌ای دارای برتری‌های زیاد و در مواردی، برخی اشکال‌ها هستند. شناخت مجموع این برتری‌ها راهی مناسب برای معرفی بهترین برندهای ایمپلنت کره ای است. برای شناخت این ویژگی‌ها راهی جز بررسی برندهای ایمپلنت ساخت کشور کره نداریم:

جهت دریافت قیمت ایمپلنت کره ای کلیک کنید.

1- ایمپلنت کره‌ای-آلمانی Core 1:

Core1 ایمپلنتی کره‌ای-آلمانی است و نام واقعی آن CYBERMED است. دلیل معروف شدن این برند با نام Core1 فیکسچرهایی به همین نام است که در ساخت این دندان‌ها به کار رفته است. فیکسچرهای Core1 به گونه‌ای ساخته شده‌اند که زمان جراحی را کاهش می‌دهند. ایمپلنت‌های این برند ضمانت 10 تا 15 ساله دارند.

یکی از ویژگی‌هایی که این برند را تبدیل به بهترین برند ایمپلنت کره ای ساخته، سطح فیکسچر آن است. فیکسچر این برند از پروتزهای دندانی کره به شکلی طراحی شده تا پیوند آن با استخوان فک شما زودتر اتفاق بیفتد. این ویژگی درصد موفقیت کاشت دندان را بالاتر می‌برد.

2- ایمپلنت کره ای مگاژن MEGAGEN:

ایمپلنت‌های شرکت مگاژن یکی از ایمپلنت‌های کره‌ای شناخته شده در دنیا است و کشورهای زیادی از این برند در کاشت دندان بهره می‌برند. کیفیت بالای تولیدات این شرکت نام ایمپلنت مگاژن را در لیست بهترین برند ایمپلنت کره ای قرار داده است. کیفیت محصولات این برند تاییدیه سازمان‌های غذا و داروی آمریکا یا FDA و گواهی استاندارد اتحادیه اروپا یا CE را از آن خود کرده است.

سیستم SLA به کاررفته در ساختار این پروتزهای دندانی سبب پیوند زودتر پایه ایمپلنت با فک و لثه‌های شما شده است. احتمال شکستن این نوع ایمپلنت‌ها بسیار کم است. گوناگونی فیکسچرهای این برند نیز در موفقیت کاشت دندان در فک افرادی با ویژگی‌های متفاوت موثر بوده است. گارانتی ایمپلنت‌های مگاژن تا 10 سال خیال شما را از درمان دوباره آسوده می‌سازد.

3- ایمپلنت کره ای بایوتم BIOTEM:

دلیلی که سبب شده تا نام ایمپلنت بایوتم در لیست بهترین برند ایمپلنت کره ای به چشم بخورد، کیفیت و ماندگاری بالای آن است. کمپانی بایوتم پروتز‌های خود را برای 10 سال ضمانت کرده که با مراقبت صحیح می‌تواند افزایش یابد. گواهینامه‌های تایید کیفیت از سازمان‌های استاندارد جهانی کیفیت بالای پروتزهای این برند را تایید کرده است.

یکی از شرکت‌های سوئیسی به نام SGS بر تولید محصولات این شرکت نظارت دارد و آنها را ضمانت کرده است. انواع فیکسچرها و کیت جراحی این برند نیز کاشت دندان را برای فک افراد مختلف و همچنین برای پزشکان آسان‌تر ساخته است.

ایمپلنت کره ای

4- ایمپلنت کره ای اوستم OSSTEM:

تایید ایمپلنت کره‌ای اوستم از طرف سازمان غذا و داروی آمریکا یا FDA دلیل کیفیت خوب پروتزهای دندان این برند است. گفته شده ایمپلنت اوستم تنها بهترین برند ایمپلنت کره ای نیست، بلکه نام این برند در بین برندهای برتر دنیا هم به چشم می‌خورد. این برند در ایران، با نام‌های SP و SLE هم شناخته می‌شود.

گوناگونی محصولات تولیدی شرکت اوستم کاشت دندان با این برند را حتی در افراد دارای بیماری‌های خاص، مانند مبتلایان به دیابت ممکن ساخته است. موادی که در ساخت فیکسچرهای اوستم به کار رفته، سرعت استخوان‌سازی در فک افراد مختلف را به دنبال داشته است. گارانتی 10 ساله پروتزهای دندان اوستم نیز دلیل دیگری بر بهترین بودن پروتزهای این برند است.

5- ایمپلنت کره ای اوست گولد AVEST GOLD:

نام اوست گلد را هم می‌توانید در لیست بهترین برند ایمپلنت کره ای ببینید. یکی از مزایای این نوع ایمپلنت طراحی پیشرفته در ساخت فیکسچرهای آن است. نوعی طراحی که دریل کردن کمتر استخوان فک را در زمان کاشت ریشه دندان به دنبال داشته است. 7 سال ضمانت این پروتزهای دندانی هم دلیل دیگری بر کیفیت آنها است.

6- ایمپلنت کره ای دیو DIO:

برند دیو راه درازی را در راه رسیدن به لقب بهترین برند ایمپلنت کره ای پیموده است. در ابتدا، ایمپلنت‌های این برند کیفیت بالایی نداشتند. اما پس از خریداری بخشی از سهام این شرکت به‌وسیله شرکت آمریکایی دنس پلی، محصولات جدید شرکت دیو وارد رقابت با برندهای برتر کره‌ای، و حتی برخی برندهای اروپایی و آمریکایی شدند. 5 سال گارانتی ایمپلنت‌های شرکت دیو محصولات این برند را در بین پروتزهای خوب دنیا قرار داده است.

7- ایمپلنت کره ای ایمپلنتیوم IMPLANTUM:

نام ایمپلنت کره‌ای ایمپلنتیوم یا دنتیوم را هم می‌توانید در لیست بهترین برند ایمپلنت کره ای ببینید. برند دنتیوم فیکسچرهای گوناگونی تولید می‌کند که برخی بسیار پیشرفته و برخی دیگر نیز معمولی‌تر هستند. ایمپلنت‌های بهتر و دارای فناوری پیشرفته‌تر این شرکت با قیمت بالاتری به بازار پزشکی دنیا ارائه می‌شوند. بدیهی است ایمپلنت‌های معمولی‌تر آن نیز قیمت پایین‌تری دارند.

از برتری‌های ایمپلنت دنتیوم باید به امکان کاشت فوری دندان با پروتزهای این برند اشاره کنیم. ریشه مخروطی دندان‌های ایمپلنتیوم زمان جوش خوردن به استخوان فک و بهبودی زخم‌ها را کوتاه‌تر کرده است. با مدد از ایمپلنت‌های ایمپلنتیوم، شما تا 10 سال آینده نیازی به درمان دوباره ندارید.

8- ایمپلنت کره ای نئوبایوتک NEOBIOTECH:

شرکت نئوبایوتک در ساخت پروتزهای دندان نئوبایوتک از تکنیکی بهره برده که نقش زیادی در موفقیت پیوند آن با استخوان فک افراد گوناگون داشته است. ساخت رزوه‌های روی پایه این ایمپلنت‌ها به شکلی است که نیروی عمودی وارد بر استخوان فک و ایمپلنت را کاهش داده است. جراحی‌های ساده و پیچیده ایمپلنت‌های نئوبایوتک هم با مدد از این فناوری آسان‌تر می‌شود. 5 سال دوام ایمپلنت‌های شرکت نئوبایوتک را نیز به برتری‌های بهترین برند ایمپلنت کره ای اضافه کنید.

9- ایمپلنت کره ای اسنوکون SNUCONE:

کمپانی اسنوکون از نخستین شرکت‌های تولید ایمپلنت کره‌ای است که سطح S.L.A پروتزهای دندان خود را با همکاری کشور آلمان تولید کرده است. طراحی فرم ریشه این دندان‌ها به گونه‌ای است که ثبات اولیه بیشتری در استخوان فک شما برقرار می‌کند. سازگاری پروتزهای این برند با فک بالا و ثبات در آن از ویژگی‌های دیگری است که نام ایمپلنت اسنوکون را در لیست بهترین برند ایمپلنت کره ای قرار داده است.

جراحی آسان‌تر و جلوگیری از تراشیدن عمیق استخوان از دیگر مزایای‌های ایمپلنت اسنوکون است. جوش خوردن سریع‌تر پایه دندان به استخوان فک نیز از برتری‌های دیگر ایمپلنت‌های اسنوکون است. 5 سال گارانتی دندان‌های این برند را هم به ویژگی‌های برتر آن اضافه کنید.

10- ایمپلنت کره ای چاروم CHAORUM:

سازگاری با ساختار بدن انسان و کیفیت بالای ساخت از مزایای ایمپلنت‌های کره‌ای چاروم است. نتیجه سازگاری زیستی این دندان‌ها با بدن انسان، پیوند زودتر فیکسچرهای آن با فک شما است. مقدار چسبندگی پایه ایمپلنت‌های چاروم با بافت نرم لثه عامل سرعت بخشیدن به بهبودی زخم‌های لثه است. ظاهر طبیعی این دندان‌ها هم عاملی برای استقبال از آنها شده است. ماندگاری 5 ساله پروتز دندانی چاروم را هم به برتری‌های آن اضافه کنید.

کره

بهترین دکتر متخصص کاشت برندهای دندان کره‌ای کیست؟

کاشت بهترین برند ایمپلنت کره ای هم باید به دست بهترین پزشکان متخصص انجام شود. پزشکانی که تجربه زیادی در کاشت دندان با برندهای مختلف داشته‌اند و درمان آنها نتیجه‌بخش بوده است. اگر در جست‌وجوی یکی از بهترین پزشکان برای کاشت دندان با برندهای معتبر کره‌ای هستید، کافی است روی لینک بزنید و با متخصص ایمپلنت تماس بگیرید.

پرسش‌های متداول:

1- آیا برند ایمپلنت در موفقیت کاشت دندان موثر است؟

بله، کیفیت برند ایمپلنت یکی از عوامل موفقیت در کاشت دندان است. برای مثال، برخی برندها از نوعی فناوری در ساخت فیکسچر دندان بهره می‌برند که پیوند آن را با استخوان فک شما سرعت می‌بخشد. بدیهی است این نکته در موفقیت کاشت دندان تاثیر زیادی دارد.

2- بهترین برند ایمپلنت کره ای کدام است؟

بسیاری از برندهایی که در این مقاله به آنها اشاره کردیم، می‌توانند بهترین ایمپلنت برای فک افراد گوناگون باشند. در روند معاینه، پزشک متخصص شما بهترین پروتزهای هماهنگ با فک و لثه‌های شما را معرفی می‌کند. پس از آن، شما هم می‌توانید نمونه دل‌خواه خود را از بین آنها انتخاب کنید.

3- کدام ایمپلنت‌ها بهتر از پروتزهای دندان کره‌ای هستند؟

ایمپلنت‌هایی از کشور آمریکا و سوئیس رتبه بهترین پروتزهای دندان دنیا را به خود اختصاص داده‌اند. برند زیمر و اشترومن دو نمونه از این برندها هستند.

4- تفاوت ایمپلنت‌های کره‌ای با ایمپلنت‌های برتر سوئیسی در چیست؟

ایمپلنت‌های برتر سوئیسی از تجربه بیشتری در ساخت پروتزهای دندانی برخوردارند. این تجربه فناوری ساخت پیشرفته‌تر و استفاده از مواد هماهنگ‌تر با بدن انسان را به دنبال داشته است. ضمانت برخی از ایمپلنت‌های برتر سوئیسی همیشگی است.

سخن پایانی:

شاید نتوایم به‌طور قطع، از یک ایمپلنت به‌عنوان بهترین برند ایمپلنت کره ای نام ببریم. البته فناوری ساخت و ویژگی‌های برخی از برندها بالاتر از برندهای دیگر است. اما در این میان، باید به نکته‌ای توجه کنید. پزشکان متخصص ایمپلنت تجربه زیادی در کاشت دندان با برندهای مختلف دارند.

همین پزشکان گاهی ترجیح می‌دهند از پروتزهای برندی برای شما استفاده کنند که هماهنگی بیشتری با فک و لثه‌های شما دارد. هرچند شاید این برند قیمت پایین‌تری داشته باشد. در واقع، ایمپلنت موفق در نتیجه کیفیت محصولات برند و هماهنگی آن با فک شما، در کنار تخصص و تجربه پزشک متخصص شما رقم خواهد خورد.