قیمت ایمپلنت زیمر آمریکا در سال 1402، شرایط پرداخت اقساطی

ایمپلنت زیمر

ویژگی‌ها و قیمت ایمپلنت زیمر آمریکا در سال 1402، به همراه شرایط پرداخت اقساطی

ایمپلنت Zimmer آمریکا از بهترین و ماندگارترین ایمپلنت‌هایی است که تاکنون در دنیای پزشکی ساخته شده است. شرکت زیمر آمریکا یکی از پیشروترین شرکت‌های دنیا در ساخت پروتزها و تجهیزات پزشکی است. جالب است بدانید ایمپلنت‌های کمپانی زیمر آمریکا در رده‌بندی کیفیت پروتزهای دندانی، بین پنج ایمپلنت برتر دنیا قرار می‌گیرند.

با مرکز ایمپلنت دکتر قادری در نگاهی به ویژگی‌ها، قیمت و شرایط پرداخت اقساطی هزینه ایمپلنت زیمر آمریکا در سال 1402همراه باشید.

آشنایی با ایمپلنت Zimmer آمریکا:

گفت‌وگو درباره ایمپلنت‌های شرکت زیمر آمریکا صحبت درباره محصولات شرکتی است که رتبه برترین پروتزهای دندان دنیا را از آن خود ساخته است. موفقیت کاشت دندان‌های این کمپانی به بیش از 95 درصد می‌رسد. کیفیت محصولات شرکت زیمر آمریکا رتبه یکم برترین ایمپلنت‌های دنیا را از آن خود کرده است. البته قیمت ایمپلنت زیمر هم بالاتر از همه برندهای مطرح در بازار پزشکی ایران است.

برتری‌های ایمپلنت Zimmer آمریکا:

برتری‌های ایمپلنت زیمر آمریکا بسیار است:

  • ماندگاری بالا و همیشگی ویژگی مطرح ایمپلنت‌های زیمر است.
  • زیبایی دندان‌های زیمر چهره شما را زیباتر نشان می‌دهد.
  • ظاهر پروتزهای دندان‌ زیمر طبیعی و شبیه دندان‌های شما است.
  • سازگاری بسیار خوب ایمپلنت‌های زیمر با بافت بدن انسان امکان پیوند استخوانی این ایمپلنت‌ها را بیشتر کرده است.
  • کاهش احتمال عفونت در فک و لثه‌ها نتیجه دیگر فناوری برتر در ساخت ایمپلنت‌های زیمر است.

ویژگی‌های خاص ایمپلنت Zimmer آمریکا:

فناوری استفاده‌شده در ایمپلنت زیمر به MTX معروف است. MTX نوعی تکنولوژی است که باعث می‌شود تا استخوان‌سازی در فک شما سرعت بیشتری پیدا کند. فیکسچرهای ایمپلنت زیمر آمریکا در انواع گوناگونی ساخته می‌شوند تا قابلیت هماهنگی با فک و لثه‌های افراد مختلف را داشته باشند. از دیگر ویژگی‌های خاص و کاربردی ایمپلنت زیمر آمریکا باید به اتصال قدرتمند بین فیکسچر و اباتمنت دندان اشاره کنیم. این ویژگی باعث می‌شود تا پیچ دندان هرز نشود و ماندگاری آن در دهان شما بیشتر شود.

انواع ایمپلنت Zimmer آمریکایی:

دو نوع اصلی از پروتزهای دندان زیمر ساخته می‌شود:

1- ایمپلنت زیمر آمریکایی Nano Tite:

در ساختار ایمپلنت‌های Nano Tite از فناوری نانو استفاده شده است. این دندان‌ها پیوند بسیار خوبی بین فک و فیکسچر دندان ایجاد می‌کنند. این نوع از پروتزهای زیمر برای افرادی که فک باریک و دندان‌های کوچکی دارند، بهترین ایمپلنت به شمار می‌رود.

2- ایمپلنت زیمر آمریکایی Osseo Tite:

ایمپلنت زیمر Osseo Tite امکان ایجاد عفونت در لثه و فک شما را به کمترین اندازه ممکن می‌رساند. این برتری ایمپلنت‌های Osseo Tite باعث می‌شود تا بافت نرم لثه‌ها و فک شما کیفیت خود را به‌خوبی حفظ کنند.

برای آشنایی کامل با ایمپلنت دندان و مراحل انجام آن کلیک کنید.

ایمپلنت زیمر

ماندگاری ایمپلنت Zimmer آمریکا:

خرید و بهره بردن از ایمپلنت زیمر به‌معنای تهیه دندانی تا پایان عمر است. همین نکته باعث شده تا گارانتی این نوع دندان با واژه همیشگی یا مادام‌العمر بیان شود.

قیمت ایمپلنت زیمر آمریکا در سال 1402:

ایمپلنت Zimmer آمریکا از بهترین پروتزهای دندان، با ماندگاری همیشگی است. تجربه شرکت زیمر آمریکا در ساخت تجهیزات و پروتزهای پزشکی به سال‌ها پیش بازمی‌گردد. همین تجربه به همراه فناوری برتر و استفاده از بهترین مواد در ساخت ایمپلنت‌ها باعث شده تا این دندان‌ها با قیمت بالایی به بازار عرضه شوند. قیمت ایمپلنت زیمر در سال 1402، در ایران، 22 میلیون تومان در برابر هر واحد دندان است.

 البته در برابر هر واحد روکش PFM درجه یک، مبلغ 3,500,000 تومان، و در برابر هر واحد روکش زیرکونیا درجه یک مبلغ 4,500,000 تومان به هزینه کاشت دندان شما افزوده می‌شود.

لیست قیمت ایمپلنت دندان های دیگر میتوانید مشاهده کنید.

قیمت ایمپلنت زیمر آمریکا به‌صورت اقساطی در سال 1402:

هزینه ایمپلنت زیمر آمریکا برای بیشتر مردم ایران بالا است. در واقع، بسیاری از ایرانی‌ها توان پرداخت یک‌باره این هزینه را ندارند. بنابراین تفاوتی نمی‌کند شما برای یک دندان یا بیشتر از آن نیاز به ایمپلنت دارید. درصورتی‌که دوست دارید از بهترین پروتز دندان آمریکایی بهره ببرید، می‌توانید هزینه ایمپلنت زیمر را به‌صورت اقساطی بپردازید.

برای پرداخت اقساطی هزینه ایمپلنت زیمر در سال 1402، قیمت نهایی یک یا چند دندان شما با هزینه‌های جانبی کاشت دندان محاسبه می‌شود. سپس مبلغ کل هزینه به‌صورتی قسط‌بندی می‌شود که شما از آغاز روند درمان خود تا پس از پایان درمان، همه مبلغ را بپردازید. تعداد قسط‌ها می‌تواند از 6 تا 12 عدد باشد و باید با چک‌های صیادی پرداخت شود.

پرسش‌های متداول:

1- چرا قیمت ایمپلنت زیمر آمریکا این‌قدر گران است؟

پیشینه فعالیت‌های شرکت زیمر در ساخت پروتزهای دندانی به چند دهه قبل بازمی‌گردد. دندان‌های این شرکت در نتیجه پژوهش‌های بسیار و بهره بردن از برترین دستاوردهای علمی تولید شده است. همه این نکته‌ها دست به دست هم داده تا هزینه ایمپلنت زیمر آمریکا گران‌تر از پروتزهای دندان بسیاری از کمپانی‌های دیگر باشد.

2- شرایط پرداخت اقساطی هزینه ایمپلنت زیمر آمریکا در سال 1402 چگونه است؟

شما برای قسط‌بندی قیمت ایمپلنت زیمر آمریکا باید چک صیادی داشته باشید. ابتدا هزینه ایمپلنت دندان‌های شما برآورد می‌شود. پس از کم کردن پیش‌پرداخت و هزینه‌هایی که در روند درمان پرداخت می‌کنید، باقی‌مانده مبلغ قسط‌بندی می‌شود. 6 تا 12 ماه مدت زمان پرداخت هزینه ایمپلنت دندان‌های شما با چک صیادی است.

سخن پایانی:

اگر شما هم به دنبال جایگزینی دندان یا دندان‌های ازدست‌رفته خود با ایمپلنت Zimmer آمریکایی هستید، یعنی دوست دارید دندان‌هایی همیشگی داشته باشید. البته پیش از تصمیم نهایی، می‌توانید با پزشک متخصص کاشت دندان و جراحی لثه مشورت کنید. برای مشاوره و معاینه با متخصص ایمپلنت دندان تماس بگیرید و نوبت خود را رزرو کنید.