قیمت ایمپلنت بایوتم Biotem در سال 1402، شرایط اقساط

ایمپلنت بایوتم

معرفی ایمپلنت کره ای بایوتم Biotem – قیمت 1402 به همراه شرایط اقساط

ایمپلنت کره ای بایوتم Biotem یکی از پرطرفدارترین پروتزهای دندان قابل‌کاشت در کشور ما است. پرکاربرد بودن هر نوع از ایمپلنت‌های دندان معنایی آشکار دارد. پروتز دندانی مورد نظر به‌اندازه‌ای خوب بوده که متخصصان ایمپلنت آن را به داوطلبان کاشت دندان پیشنهاد کنند. در غیر این صورت، پزشکان متعهد سابقه خود را با پیشنهاد ایمپلنت ناکارآمد به خطر نمی‌اندازند.

قیمت ایمپلنت کره ای بایوتم نیز نسبت به انواع  سوئدی و آمریکایی پروتزهای دندانی مناسب است. از طرف دیگر، پرداخت اقساطی هزینه ایمپلنت بایوتم کره نیز دستیابی به دندانی کارآمد را برای شما آسان‌تر می‌کند. با مرکز ایمپلنت دکتر قادری همراه باشید تا به بررسی ویژگی‌ها و قیمت ایمپلنت بایوتم بپردازیم.

آشنایی با ایمپلنت کره ای بایوتم Biotem:

ایمپلنت کره ای بایوتم یکی از پروتزهای خوب دندان کره‌ای است. این ایمپلنت دندان سه ویژگی مهم دارد. موفقیت در کاشت دندان نخستین ویژگی برتر ایمپلنت بایوتم است. دوام طولانی بین 10 تا 15 سال ویژگی دیگر این ایمپلنت است. قیمت ایمپلنت کره ای بایوتم نیز سومین برتری است که دسترسی به آن را برای هم‌میهنان ما آسان ساخته است.

برای وصل کردن پایه و روکش ایمپلنت کره ای بایوتم دو روش وجود دارد. روش نخست استفاده از چسب است و دومین روش بهره بردن از پروتزهای پیچی است. ایمپلنت‌های بایوتم پیچی نسبت به پروتزهای چسبی گران‌ترند.

برتری‌های ایمپلنت کره ای بایوتم Biotem:

پیش از استفاده از ایمپلنت بایوتم، برتری‌های آن را بدانید:

  • ایمپلنت کره ای بایوتم مورد تایید سازمان‌های جهانی بهداشت، مانند FDA، CE و IMED است.
  • کیفیت خوب و تاییدشده ایمپلنت بایوتم برتری دیگر این برند است.
  • استفاده از این ایمپلنت برای همه افراد امکان‌پذیر است و محدودیتی در این زمینه وجود ندارد.
  • مناسب بودن قیمت ایمپلنت کره ای بایوتم از مهم‌ترین برتری‌های آن است. امکان پرداخت اقساطی هزینه کاشت دندان در کلینیک دکتر مرتضی قادری نیز پرداخت هزینه آن را برای شما آسان‌تر می‌سازد.
  • ماندگاری بالا برتری دیگر ایمپلنت بایوتم است.
  • فراوانی قطعه‌های ایمپلنت بایوتم در ایران و وجود نمایندگی‌های فراوان آن را نیز نباید از یاد ببریم.

قیمت ایمپلنت کره ای بایوتم Biotem در سال 1402:

قیمت ایمپلنت کره ای بایوتم در سال 1402، در کشور ما 11 میلیون تومان است. این قیمت شامل پایه و روکش پی اف ام پروتز دندان بایوتم نیز می‌شود. البته در صورت بهره بردن از روکش سرامیکی یا زیرکونیا، قیمت ایمپلنت بایوتم به 12 میلیون تومان می‌رسد. به خاطر داشته باشید که روند درمانی شما ممکن است هزینه بیشتری برایتان به دنبال داشته باشد. نیاز به درمان‌های جانبی می‌تواند هزینه کاشت دندان را بالاتر ببرد.

پرداخت هزینه یک دندان ایمپلنتی برای بسیاری از مردم سخت نیست. اما اگر تعداد دندان‌های ایمپلنتی به بیش از یک عدد برسد، پرداخت هزینه آن سخت می‌شود. در چنین شرایطی، کلینیک ایمپلنت دکتر قادری پرداخت اقساطی هزینه ایمپلنت کره ای بایوتم را برای شما پیش‌بینی کرده است.

جهت دریافت قیمت ایمپلنت دندان در سال 1402 برای سایر برند ها کلیک کنید.

ایمپلنت بایوتم

قیمت ایمپلنت کره ای بایوتم Biotem در سال 1402 به همراه شرایط اقساط:

تفاوتی نمی‌کند شما نیاز به یک دندان ایمپلنتی داشته باشید یا تعداد بیشتری ایمپلنت کره ای بایوتم Biotem مورد نیاز شما باشد. در هر صورت، پرداخت اقساطی هزینه ایمپلنت به یاری شما می‌آید تا بار سنگین تامین هزینه آن را از دوش شما بردارد. برای پرداخت اقساطی قیمت ایمپلنت کره ای بایوتم در کلینیک دکتر مرتضی قادری، شما نیاز به چک صیادی دارید.

بسته به کل هزینه، مبلغ نهایی ایمپلنت در 6 تا 12 ماه برای شما قسط‌بندی می‌شود. به این ترتیب، شما بخشی از هزینه را در آغاز روند درمانی خود می‌پردازید. پس از آن نیز در مدت زمان درمان که چند ماهی به درازا می‌کشد، بخش دیگری از این هزینه را پرداخت می‌کنید. باقی‌مانده هزینه ایمپلنت کره ای بایوتم نیز پس از پایان روند درمان، از راه چک‌های صیادی شما نقد خواهد شد.

پرسش‌های متداول:

1- آیا کاشت دندان با پروتز دندان کره‌ای بایوتم موفقیت‌آمیز است؟

موفق بودن هر ایمپلنتی به چند گزینه بستگی دارد که یکی از آنها نوع و برند ایمپلنت است. تخصص و تجربه پزشک عامل مهم دیگر در موفقیت کاشت دندان است. در این میان، نکته‌ای را به خاطر داشته باشید. پزشکان متخصص و باتجربه با معرفی ایمپلنت‌های ناکارآمد سابقه پزشکی خود را به خطر نمی‌اندازند.

2-  مهم‌ترین برتری ایمپلنت کره ای بایوتم نسبت به ایمپلنت‌های دیگر چیست؟

قیمت مناسب از مهم‌ترین برتری‌های ایمپنلت بایوتم است. دوام 10 تا 15 ساله نیز این برتری را کامل می‌کند.

سخن پایانی:

کره از جمله کشورهایی است که در چند دهه اخیر، به پیشرفت‌های زیادی در فناوری‌های گوناگون دست یافته است. ساخت پروتزهای دندانی، مانند ایمپلنت بایوتم نیز یکی از این موارد است. ایمپلنت کره ای بایوتم Biotem از نمونه پروتزهای دندانی است که در کشورهای زیادی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ایمپلنت در ایران نیز مورد استقبال قرار گرفته است.

برای رزرو نوبت معاینه خود با متخصص ایمپلنت،تماس بگیرید و از امکانات پرداخت اقساطی هزینه ایمپلنت بایوتم بهره‌مند شوید.