قیمت ایمپلنت Osstem در سال 1402، شرایط اقساط

ایمپلنت آستم

ویژگی‌ها و قیمت ایمپلنت Osstem کره در سال 1402، به همراه شرایط اقساط

ایمپلنت Osstem کره یکی از بهترین ایمپلنت‌های دندان کره‌ای است که کیفیت آن در کشور ما امتحان شده است. این برند از ایمپلنت‌ها در عین حال که اقتصادی هستند، کیفیت قابل قبولی هم دارند. همین نکته استفاده زیاد و چشمگیر ایمپلنت‌های اوستم (آستم) را در بین ایرانی‌ها به دنبال داشته است.

با نگاهی به ویژگی‌ها و هزینه ایمپلنت Osstem کره در سال 1402، با ما در مرکز ایمپلنت دکتر قادری همراه باشید.

آشنایی با ایمپلنت Osstem کره:

ایمپلنت آستم ساخت کشور کره، و یکی از ایمپلنت‌های خوب موجود در بازار پزشکی ایران است. برخی از پروتزهای دندان کره‌ای دارای کیفیت خیلی خوبی نیستند. اما ایمپلنت آستم بیش از 20 سال پیش مجوزهای کیفیت را از سازمان‌های FDA و CE آمریکا دریافت کرده است. تجربه استفاده از این ایمپلنت‌ها در کشورهای مختلف دنیا موفق بوده است.

ویژگی‌های ایمپلنت Osstem کره:

ایمپلنت آستم از نمونه ایمپلنت‌هایی است که در سال‌های اخیر مورد استقبال پزشکان، بازار پزشکی و افرادی قرار گرفته است که نیاز به کاشت دندان دارند. ایمپلنت اوستم برتری‌ها و البته معایبی هم دارد که پیش از انتخاب و استفاده، بهتر است آنها را بدانید:

هماهنگی با دهان و فک بیماران مختلف:

از مهم‌ترین دلایل برتری انواع ایمپلنت آستم، هماهنگی آنها با فک افراد مختلف است. فیکسچرهای آستم در اندازه‌های مختلف ساخته شده تا پزشکان بتوانند از میان آنها نوع مناسب فک و لثه شما را انتخاب کنند.

مناسب بودن قیمت ایمپلنت Osstem کره:

یکی از دلایل استفاده چشمگیر از ایمپلنت اوستم در ایران، ارزان بودن آن نسبت به قیمت پروتزهای دیگر دندانی است. ایمپلنت‌های Osstem با شرایط مالی بسیاری از ایرانی‌ها هماهنگی بیشتری دارد.

در دسترس بودن:

به‌دلیل ارتباط آسان با کشور کره جنوبی، ایمپلنت آستم در بازار ایران زیاد است. البته در این میان، نقش قیمت این ایمپلنت‌ها را نمی‌توانیم ندیده بگیریم. هزینه ایمپلنت Osstem کره نسبت به برندهای برتر سوئیسی و آمریکایی پایین‌تر است. قطعه‌های ایمپلنت‌های اوستم هم به‌راحتی در بازار ایران پیدا می‌شوند.

دوام پایین‌تر نسبت به ایمپلنت‌های برتر سوئیسی و آمریکایی:

ماندگاری ایمپلنت آستم به 10 سال و شاید بیشتر برسد. اما کمترین مدت دوام پروتز دندان در برندهای برتر آمریکایی و سوئیسی 20 سال و بیشتر است.

کیفیت پایین‌تر نسبت به ایمپلنت‌های سوئیسی و آمریکایی:

از ایرادهای ایمپلنت آستم و بسیاری از ایمپلنت‌های دیگر کره‌ای باید به کیفیت پایین‌تر آنها از ایمپلنت‌های برتر سوئیسی و آمریکایی اشاره کنیم.

ایمپلنت Osstem کره یکی از بهترین ایمپلنت‌های دندان کره‌ای است که کیفیت آن در کشور ما امتحان شده است. این برند از ایمپلنت‌ها در عین حال که اقتصادی هستند، کیفیت قابل قبولی هم دارند. همین نکته استفاده زیاد و چشمگیر ایمپلنت‌های اوستم (آستم) را در بین ایرانی‌ها به دنبال داشته است.

با نگاهی به مقایسه ایمپلنت Osstem کره با ایمپلنت سوئیسی همراه باشید.

ایمپلنت osstem

انواع ایمپلنت Osstem کره:

شرکت Osstem پروتزهای دندان خود را در چهار نوع و با فیکسچرهایی با اندازه‌های گوناگون می‌سازد. پهنا و اندازه فک افراد مختلف مانند هم نیست. اندازه‌های مختلف فیکسچرها باعث مطابقت ایمپلنت‌ها با فک افراد گوناگون می‌شود.

چند نوع از ایمپلنت آستم ساخته شده است:

  • فیکسچر ET یکی از انواع ایمپلنت‌های اوستم است. روند کاشت دندان کمی طولانی است و پایه دندان باید در استخوان فک شما جوش بخورد. اما فیکسچر ET می‌تواند جوش خوردن استخوان را سرعت بخشد و دوره درمان شما را کوتاه‌تر کند.
  • فیکسچر MS ایمپلنت Osstem کره نیز برای کار گذاشتن در بخش‌های جلویی فک ساخته شده که باریک‌ترند و فضای کمتری دارند.
  • بر روی برخی فیکسچرهای این برند که به نام TS خوانده می‌شوند، هیچ شکافی وجود ندارد. این نکته امکان ورود آلودگی به دندان و عفونت لثه را به کمترین اندازه ممکن می‌رساند.
  • فیکسچرهای SS ایمپلنت آستم نیز طول درمان شما را به کمترین زمان خود می‌رساند.

ماندگاری ایمپلنت Osstem کره:

دوام ایمپلنت آستم در دهان شما به چند گزینه مختلف بستگی دارد:

  • مقدار مهارت و تجربه دندان‌پزشک شما.
  • کیفیت سلامتی فک، لثه و دهان شما.
  • کیفیت و مقدار تراکم استخوان شما.
  • چگونگی نگهداری شما از ایمپلنت.
  • جهت نحوه مراقبت های بعد از انجام ایمپلنت دندان کلیک کنید

قیمت ایمپلنت Osstem کره در سال 1402:

قیمت ایمپلنت Osstem کره در سال 1402 برابر با 11 میلیون تومان است. توجه داشته باشید که ماندگاری این برند ده سال است. به‌این‌ترتیب شما تا ده سال آینده نیازی به درمان دوباره و کاشت دوباره دندان نخواهید داشت. شاید شما نیاز به یک ایمپلنت داشته باشید. شاید هم باید چاره‌ای برای چند دندان نداشته خود پیدا کنید. در این صورت، امکان دارد پرداخت هزینه ایمپلنت اوستم برای شما سخت‌تر باشد.

چنانچه پرداخت یک‌باره قیمت ایمپلنت اوستم برای شما سخت باشد، امکان پرداخت اقساطی هزینه دندان شما در کلینیک دکتر قادری فراهم شده است.

قیمت ایمپلنت Osstem کره به‌صورت اقساطی در سال 1402:

کاشت دندان درمانی وقت‌گیر است و به چند ماه زمان نیاز دارد. برای پرداخت اقساطی هزینه ایمپلنت Osstem کره در سال 1402، شما مبلغی را در طول درمان خود می‌پردازید. باقی‌مانده مبلغ را نیز می‌توانید در 6 تا 12 چک صیادی به پزشک خود بپردازید. پرداخت اقساطی قیمت ایمپلنت Osstem کره زمانی اهمیت بیشتری پیدا می‌کند که شما بیش از یک دندان خود را ایمپلنت کرده باشید.

برای اطلاع از لیست قیمت ایمپلنت کره ای کلیک کنید

پرسش‌های متداول:

1- موفقیت کاشت ایمپلنت اوستم به چه عواملی بستگی دارد؟

موفقیت کاشت ایمپلنت Osstem کره و همچنین دوام آن در درجه نخست، بستگی به تجربه و تخصص دندان‌پزشک شما دارد. تجربه و تخصص پزشکان در زمینه کاشت پروتزهای دندان اوستم حرف اول را در موفقیت ایمپلنت می‌زند. پزشکان ماهر دندان‌های برند Osstem را به گونه‌ای در فک و لثه شما جای‌گذاری می‌کنند که سال‌ها همانند دندان اصلی شما برایتان کار کند.

2- شرایط پرداخت اقساطی ایمپلنت Osstem کره در سال 1402، چگونه است؟

پرداخت اقساطی هزینه ایمپلنت Osstem کره در سال 1402، بستگی به تعداد دندان‌های مورد نیاز شما دارد. شما بخشی از هزینه‌های درمان خود را در ابتدا و در طول روند درمان خود در کلینیک دکتر مرتضی قادری پرداخت می‌کنید. باقی‌مانده هزینه نیز در 6 تا 12 چک صیادی از شما گرفته می‌شود.

سخن پایانی:

روند کاشت دندان تنها کار گذاشتن ایمپلنت نیست. در بسیاری موارد، شما نیاز به درمان‌های جانبی متفاوتی هم دارید. اضافه شدن هزینه این درمان‌ها به هزینه ایمپلنت Osstem کره ممکن است قیمت نهایی درمان شما را بالاتر ببرد. اما دکتر مرتضی قادری متخصص ایمپلنت دندان برای این موضوع تدبیری اندیشیدند. شما می‌توانید با پرداخت اقساطی قیمت ایمپلنت پروسه درمان خود را کامل کنید، اما از نظر اقتصادی فشار کمتری تحمل کنید.