قیمت ایمپلنت CIS در سال 1402، شرایط اقساط

ایمپلنت cis

معرفی ایمپلنت کره ای CIS – قیمت 1402 به همراه شرایط اقساط

ایمپلنت کره ای CIS مناسب شما است که نیاز به یک یا چند دندان ایمپلنتی باکیفیت دارید و دوست دارید هزینه معقولی برای آن بپردازید. طراحی پروتزهای دندان CIS مطابق با استدانداردهای جهانی است. همین ویژگی تائیدیه سازمان‌های استاندارد پزشکی دنیا، مانند FDA، CE، GMT کره و همچنین تاییدیه وزارت بهداشت ایران را برای این برند به همراه داشته است

قیمت ایمپلنت کره ای CIS با توجه به کیفیت آن مناسب وضعیت اقتصادی کشور ما است. البته قسط‌بندی هزینه درمانی ایمپلنت در مرکز ایمپلنت دکتر قادری نیز پرداخت هزینه‌ها را برای شما آسان‌تر می‌کند. با ما همراه باشید.

آشنایی با ایمپلنت کره ای CIS:

شرکت CIS از سال 2006 فعالیت خود را آغاز کرد و در سال 2012 نام آن به Sewonmedix تغییر یافت. طراحی پروتزهای دندان شرکت Sewonmedix یا CIS به گونه‌ای است که نیاز به شکافتن استخوان فک را در زمان کاشت دندان به کمترین اندازه ممکن می‌رساند. این نکته کمک می‌کند تا زخم کمتری روی فک‌های شما پدید آید. همچنین جوش خوردن فیکسچر دندان در فک شما با سرعت بیشتری اتفاق بیفتد. 15 سال گارانتی ایمپلنت CIS شما را تا سال‌ها از مراجعه دوباره به پزشک برای جایگزین کردن ایمپلنت دور نگه می‌دارد.

برای آشنایی با سایر برند های ایمپلنت دندان کلیک کنید.

برتری‌های ایمپلنت کره ای CIS:

چند مورد از مهم‌ترین برتری‌های ایمپلنت CIS را بدانید:

  • تاییدیه سازمان‌های بهداشت جهانی گواهی بر عملکرد درست پروتزهای دندان CIS است.
  • تولید کیت‌های جراحی ایمپلنت CIS کاشت دندان‌های این برند را برای پزشکان آسان‌تر کرده است.
  • نیاز به کمترین دریل‌کاری و برش دادن استخوان فک طول درمان با این ایمپلنت را کاهش داده است.
  • دسترسی به این برند از پروتز دندانی و قطعه‌های آن در بازار پزشکی ایران آسان است.
  • بهره بردن از آلیاژ تیتانیوم در پایه ایمپلنت‌های CIS، جوش خوردن ایمپلنت با استخوان فک شما را آسان‌تر می‌سازد.
  • دوام ایمپلنت CIS بالا است. با بهره بردن از این ایمپلنت‌ها، شما تا 15 سال آینده زندگی بهتری خواهید داشت.
ایمپلنت cis

انواع ایمپلنت کره ای CIS:

ایمپلنت CIS چند نوع فیکسچر تولید کرده که هریک مناسب افراد گوناگون، با ویژگی‌هایی متفاوتی در استخوان فکشان است. تراکم بافت استخوان نیز یکی از گزینه‌های انتخابی برای انواع این فیکسچرها است.

کیت جراحی این برند نیز هماهنگ با انواع پروتزهای دندانی و فیکسچرهای CIS ساخته شده تا دریل کردن و کار گذاشتن پایه دندان را برای پزشکان آسان‌تر کند. برخی از قطعه‌های کیت‌های جراحی CIS مناسب دریل کردن و کار گذاشتن پایه‌های دندان بر روی استخوان‌های باریک است.

قیمت ایمپلنت کره ای CIS در سال 1402:

قیمت هر واحد ایمپلنت کره ای CIS در سال 1402 در کشور ما حدود 11 میلیون تومان است که شامل روکش دندان هم می‌شود. اگر شما فقط نیاز به یک دندان ایمپلنتی داشته باشید، هزینه نهایی کاشت ایمپلنت CIS در حدود همین مبلغ خواهد بود. اما متاسفانه برخی افراد نیاز به چند دندان ایمپلنتی دارند. گاهی هم درمان‌های جانبی و مکمل کاشت دندان، مانند پیوند استخوان، هزینه‌های بیشتری به شما تحمیل می‌کند.

البته جای نگرانی نیست! پرداخت اقساطی قیمت ایمپلنت کره ای CIS در مرکز ایمپلنت دکتر قادری فشار مالی پرداخت یک‌باره آن را از دوش شما برمی‌دارد.

قیمت ایمپلنت کره ای CIS در سال 1402، به همراه شرایط اقساط:

پرداخت اقساطی قیمت ایمپلنت کره ای CIS مناسب شما است که یک یا چند دندان شما نیاز به ایمپلنت دارد. همچنین برای شما که مدت زیادی است دندان خود را از دست داده‌اید و نیاز به لیفت سینوس یا پیوند استخوان دارید. برای پرداخت هزینه ایمپلنت به‌صورت اقساطی، شما بخشی از هزینه را در آغاز دوره درمان خود می‌پردازید. باقی‌مانده مبلغ را نیز در 6 تا 12 چک صیادی در طول مدت درمان و پس از آن پرداخت می‌کنید. به‌این‌ترتیب، از دندان‌هایی همانند دندان‌های طبیعی بهره‌مند می‌شوید و پرداخت هزینه آن نیز برایتان آسان‌تر می‌شود.

پرسش‌های متداول:

1- ایمپلنت کره ای CIS نیاز به چه مراقبت‌های ویژه‌ای دارد؟

پس از کامل شدن روند کاشت دندان، ایمپلنت‌های CIS نیاز به هیچ مراقبت خاصی ندارند. با این دندان‌ها همانند دندان‌های طبیعی خود رفتار کنید و بهداشت آن را نیز مانند دندان‌های مادرزادی خود رعایت کنید.

2- ساخت انواع مختلفی از فیکسچرها در یک برند چه تاثیری روی روند درمانی بیمار دارد؟

اندازه فک افراد مختلف با هم یکسان نیست. نرمی و سختی استخوان اشخاص مختلف نیز با یکدیگر متفاوت است. هریک از فیکسچرهایی که در کمپانی CIS یا سون مدیکس ساخته شده با ویژگی‌های فک و استخوان‌های افراد مختلفی هماهنگ است. این ویژگی باعث موفقیت بیشتر کاشت دندان می‌شود.

گفتار پایانی:

یکی از پروتزهای مناسب کاشت دندان که از آزمون خود سربلند بیرون آمده، ایمپلنت CIS است. هزینه این ایمپلنت نیز بالا نیست و استفاده از آن را برای بسیاری از هم‌وطنان ما امکان‌پذیر ساخته است. به‌ویژه که پرداخت اقساطی قیمت ایمپلنت کره ای CIS هم امکان بهره بردن از این ایمپلنت را برای شما آسان‌تر کرده است. بدون نگرانی از هزینه بالای ایمپلنت با متخصص ایمپلنت تماس بگیرید و هزینه درمان خود را به‌صورت اقساطی بپردازید.