قیمت ایمپلنت مگاژن MEGAGEN در سال 1402،شرایط اقساط

ایمپلنت مگاژن

آشنایی با ویژگی‌ها و قیمت ایمپلنت مگاژن MEGAGEN در سال 1402، به همراه شرایط اقساط

ایمپلنت مگاژن یکی از برندهای مطرح جهانی در زمینه ساخت پروتزهای دندانی است. این شرکت از ماده مخصوصی در ساخت پایه دندان‌های مگاژن بهره برده که پیوند اولیه فیکسچر دندان را با استخوان فک شما سرعت بخشیده است. یکی دیگر از برترین ویژگی‌های این برندِ ساخت کره کیفیت بالا، در کنار قیمت مناسب آن است. قیمت ایمپلنت مگاژن نسبت به پروتزهای دندان سوئدی و آمریکایی بسیار به‌صرفه‌تر است. به‌ویژه که شما در مرکز ایمپلنت دکتر قادری می‌توانید قیمت آن را به‌صورت اقساط هم پرداخت کنید.

آشنایی با ایمپلنت مگاژن:

نخستین ایمپلنت‌های کمپانی مگاژن در سال 2006 وارد دنیای پزشکی شدند. در واقع، شرکت مگاژن نخستین شرکت کره‌ای بود که توانست تائیدیه سازمان غذا و داروی آمریکا یا FDA را از آنِ خود کند. ساخته‌های این شرکت کره‌ای در زمینه ایمپلنت‌های دندانی گوناگونی بسیار دارند. انواع مختلف ایمپلنت‌های ساخته این شرکت توانسته دندانی برای فک‌هایی با ویژگی‌های مختلف تولید کند.

برخی از ایمپلنت‌های این کمپانی از نوعی فناوری به نام T.O.P در ساخت دندان بهره می‌برند. بر اساس این فناوری، سطح تنش فیکسچر با استخوان فک شما پایین می‌آید. این نوع طراحی مراحل کاشت دندان را ساده‌تر کرده و ثبات دندان در فک بیماران را بیشتر ساخته است.

ابزار جراحی ویژه این ایمپلنت‌ها نیز نتیجه کاشت دندان مگاژن را موفقیت‌آمیزتر کرده است. این کمپانی پروتزهای دندان تولیدی خود را برای 10 سال ضمانت می‌کند. البته به نکته دیگری هم باید توجه کنید. اگر مراقبت شما از دندان‌هایتان خوب و اصولی باشد، این زمان ممکن است به 20 سال هم افزایش یابد. پیش از انتخاب این برند، مناسب بودن قیمت ایمپلنت مگاژن را هم به ویژگی‌های خوب آن اضافه کنید.

جهت آشنایی با مراحل انجام ایمپلنت دندان کلیک کنید

برتری‌های ایمپلنت مگاژن:

ویژگی‌های برتر ایمپلنت کره‌ای مگاژن را بدانید:

  • برند مگاژن جزو برندهای شناخته‌شده جهانی است و اعتبار بالایی در دنیای پزشکی دارد.
  • کیفیت بالای پروتزهای مگاژن رضایت شما را به دست می‌آورد.
  • ویژگی‌های ساختاری دندان‌های مگاژن به گونه‌ای است که قابلیت تطابق با فک و لثه افراد مختلف با ویژگی‌های گوناگون را پیدا کرده است.
  • امکان موفقیت کاشت دندان با ایمپلنت‌های مگاژن بسیار بالا است.
  • در دسترس بودن دندان‌های این برند در کشور ما، خیال شما را بابت تامین قطعه‌های دندان در آینده آسوده نگه می‌دارد.
  • ضمانت ایمپلنت مگاژن تا 10 سال آینده، شما را از دردسر درمان دوباره بی‌نیاز می‌کند.
  • پروتزهای دندان مگاژن در همه کشورهای دنیا مورد استفاده قرار می‌گیرند. به‌این‌ترتیب، اگر شما برای زندگی به خارج از کشور بروید هم به مشکلی برخورد نخواهید کرد.
  • احتمال شکستن ایمپلنت مگاژن بسیار پایین است.
  • مناسب بودن قیمت ایمپلنت مگاژن یکی دیگر از برترین ویژگی‌های آن است.
ایمپلنت مگاژن

انواع فیکسچرهای ایمپلنت مگاژن:

دندان‌های ساخته شرکت مگاژن با انواع گوناگونی از فیکسچرها ارائه می‌شوند. هریک از این فیکسچرها با فک و دندان افراد گوناگون سازگاری دارد:

* فیکسچر Anyridge:

فیکسچرهای Anyridge جراحی را برای پزشک و بیمار آسان‌تر می‌کند. این فیکسچرهای ایمپلنت مگاژن حتی برای افرادی که تراکم استخوان بالایی ندارند، مناسب است. بلندی حساب‌شده این نوع فیکسچرها باعث پیوند باثبات دندان در فک شما می‌شود.

* فیکسچر AnyOne:

فیکسچرهای AnyOne ایمپلنت مگاژن زمان بهبودی را برای شما کوتاه‌تر می‌کند. این فیکسچرها فشار کمی به استخوان‌های فک شما وارد می‌کنند و نقش مهمی در بهبودی زودرس شما دارند.

* فیکسچر MinTM:

مقاومت بالا از برترین ویژگی‌های فیکسچرهای MinTM است.

* فیکسچر Palatal:

فیکسچرهای Palatal شرکت مگاژن مخصوص کاشت دندان در فک بالای شما است.کارکرد ویژه این فیکسچرها بالا بردن استحکام پایداری ایمپلنت در فک شما است.

قیمت ایمپلنت مگاژن در سال 1402:

در سال 1402، قیمت ایمپلنت مگاژن 13 میلیون تومان است که البته روکش سرامیکی روی آن هم محاسبه شده است. توجه داشته باشید پرداخت قسطی این هزینه نیز در کلینیک دکتر مرتضی قادری برای شما امکان‌پذیر است.

جهت مشاهده قیمت ایمپلنت دندان 1402 برای سایر برندها کلیک کنید.

قیمت ایمپلنت مگاژن به‌صورت اقساطی، در سال 1402:

قیمت ایمپلنت‌های شرکت مگاژن در کشور ما، نسبت به دندان‌هایی از برندهای برتر اروپایی و آمریکایی مناسب‌تر است. اما درمان‌های جانبی یا تعداد دندان‌های ایمپلنتی مورد نیاز شما ممکن است هزینه ایمپلنت را برایتان افزایش دهد. در صورت نیاز به یک یا چند ایمپلنت، یک نکته را به خاطر داشته باشید. امکان پرداخت اقساطی هزینه ایمپلنت در مرکز ایمپلنت دکتر قادری برای شما فراهم شده است.

شما می‌توانید هزینه درمان خود را با چک‌های صیادی به‌صورت ماهانه، در 6 تا 12 ماه پرداخت کنید. به‌این‌ترتیب، هم از دندان‌های سالم، زیبا و طبیعی برخوردار می‌شوید و هم پرداخت هزینه کاشت دندان فشار اقتصادی زیادی به شما وارد نخواهد کرد.

پرسش‌های متداول:

1- بهترین مرکز کاشت دندان با ایمپلنت مگاژن کجا است؟

خوشبختانه پزشکان متخصص زیادی در تهران بزرگ مشغول کاشت دندان هستند. یکی از بهترین این پزشکان را هم می‌توانید در کلینیک دکتر مرتضی قادری، در شعبه خیابان دکتر شریعتی و شعبه خیابان میرداماد پیدا کنید.

2- آیا همه افراد در کاشت دندان به درمان‌های جانبی نیاز پیدا می‌کنند؟

خیر، بسیاری از افراد برای کاشت دندان نیازی به درمان‌های اضافه و جانبی ندارند. هزینه درمان این افراد هم افزایش پیدا نمی‌کند.

گفتار پایانی:

یکی از مهم‌ترین عواملی که باعث روی‌گردانی افراد مختلف از کاشت دندان می‌شود، هزینه آن است. بهترین پزشکان پیش از آنکه به سود مادی خود بیندیشند، به امکان درمان شما فکر می‌کنند. همین نکته باعث شده تا امکان پرداخت قسطی قیمت ایمپلنت مگاژن و انواع دیگر ایمپلنت‌ها در  کلینیک دکتر مرتضی قادری برای شما مهیا شده باشد. برای تعیین نوبت خود با ما تماس بگیرید و توسط متخصص ایمپلنت دندان معاینه شوید.