قیمت ایمپلنت ایمپلنتیوم IMPLANTIUM در سال 1402، شرایط اقساط

ایمپلنتیوم

آشنایی با ویژگی‌ها و قیمت ایمپلنت ایمپلنتیوم IMPLANTIUM در سال 1402، به همراه شرایط اقساط

ایمپلنت ایمپلنتیوم یکی از بهترین پروتزهای دندان کره‌ای است. دنتیوم و CMI نام‌های دیگر این برند ایمپلنت کره‌ای است. پس هرجا که یکی از این نام‌ها را شنیدید، بدانید صحبت درباره یک برند است. جالب است بدانید پروتزهای دندان ایمپلنتیوم یکی از پرفروش‌ترین پروتزهای دندانی در ایران به شمار می‌روند. قیمت ایمپلنت ایمپلنتیوم هم‌رده قیمت برندهای مطرح کره‌ای است. اما ضمانت دندان‌های این برند طولانی‌تر از بسیاری از برندهای دیگر کره‌ای است.

با ما در مرکز ایمپلنت دکتر قادری همراه باشید تا به بررسی ویژگی‌ها، قیمت و شرایط اقساطی پرداخت هزینه کاشت دندان با این برند بپردازیم.

آشنایی با ایمپلنت ایمپلنتیوم:

در رده‌بندی بهترین ایمپلنت‌های دندان کره‌ای، ایمپلنت ایمپلنتیوم جزو سه رتبه برتر قرار می‌گیرد. سابقه تولیدات شرکت ایمپلنتیوم، دنتیوم یا CMI به سال 2000 بازمی‌گردد. یکی از برترین ویژگی‌های پروتز دندان ایمپلنتیوم ماندگاری بالای آن است که با برخی از برندهای سوئیسی و آمریکایی رقابت می‌کند.

15 سال عددی است که برای دوام و ضمانت دندان‌های این برند گفته شده است. البته درصورتی‌که شما بهداشت دهان و دندانتان را به‌خوبی رعایت کنید، این زمان افزایش می‌یابد.

ایمپلنت‌های ایمپلنتیوم از کشور کره جنوبی وارد ایران می‌شوند و همین نکته پایین‌تر بودن قیمت ایمپلنت ایمپلنتیوم را به دنبال داشته است. پرداخت قسطی هزینه ایمپلنت‌های این برند در کلینیک دکتر مرتضی قادری نیز پرداخت هزینه آن را برای شما آسان‌تر کرده است.

تو این مقاله به مراحل انجام ایمپلنت دندان پرداختیم.

برتری‌های ایمپلنت ایمپلنتیوم:

برتری‌های ایمپلنت مطرح ساخت کشور کره جنوبی، یا همان ایمپلنتیوم بسیار است:

 • کیفیت بالایی که می‌تواند دندان‌های برند ایمپلنتیوم را با ایمپلنت‌های اروپایی مقایسه کند، یکی از برتری‌های پروتزهای دندان این برند است.
 • زیبایی و طبیعی بودن از مهم‌ترین ویژگی‌های ظاهری دندان‌های برند ایمپلنتیوم است. با داشتن دندانی از این برند ایمپلنت بودن دندان شما نمایان نمی‌شود.
 • شباهت این دندان را با دندان‌های دیگرتان نباید فراموش کنید که ویژگی چشمگیر این برند دندان کره‌ای است.
 • وجود نمایندگی‌های این شرکت در ایران و آسان بودن دسترسی به قطعه‌های این ایمپلنت‌ها از دیگر برتری‌های پروتزهای ایمپلنتیوم است.
 • ماندگاری دراز مدت این دندان را نباید فراموش کنید. 15 سال گارانتی پروتزهای دندان ایمپلنتیوم ویژگی ممتاز آن است.
 • مناسب بودن قیمت ایمپلنت ایمپلنتیوم در کشور ما هم یکی دیگر از برترین ویژگی‌های آن است.
ایمپلنتیوم

انواع ایمپلنت ایمپلنتیوم:

فیکسچر پروتز دندانی ایمپلنتیوم نیز همانند بسیاری از برندهای شناخته‌شده دنیا در انواع گوناگونی ساخته می‌شود.

 • فیکسچرهای Dentium Implantium سطح تماس استخوان را با پایه ایمپلنت بالاتر می‌برند و پایداری اولیه پایه دندان را در فک شما به دنبال دارند.
 • فیکسچرهای Dentium Superline هماهنگی خوبی با استخوان‌های فک شما پیدا می‌کنند. این نوع فیکسچر مناسب کاشت دندان در فک بالای شما است که ایمپلنت آن سخت است.
 • فیکسچر Simplelinell مشابه فیکسچرهای Dentium Superline است و زمان درمان را کوتاه‌تر می‌کند.
 • فیکسچرهای Dentium Slimline مدت‌زمان کاشت دندان و دوره بهبودی را کوتاه‌تر می‌کنند.
 • فیکسچرهای Dentium NRLine مناسب استخوان‌های فک با پهنای کم هستند.

قیمت ایمپلنت ایمپلنتیوم در سال 1402:

هزینه‌ای که شما باید برای یک واحد دندان ایمپلنتیوم در سال 1402 بپردازید، برابر با 13 میلیون تومان است. هزینه این ایمپلنت‌ها در مقایسه با قیمت ایمپلنت در برندهای برتر اروپایی و آمریکایی پایین‌تر است. البته بالا بودن هزینه اجناس وارداتی در کشور ما به‌دلیل بالا بودن قیمت ارز و پایین بودن ارزش پول ما است. این نکته هزینه درمان با دندان‌های برند ایمپلنتیوم و هر برند دیگری را بالا برده است. اما کلینیک دکتر قادری برای این موضوع هم راهکاری پیش روی شما گذاشته است.

برای مشاهده قیمت ایمپلنت کره ای سایر برند ها کلیک کنید.

قیمت ایمپلنت ایمپلنتیوم به‌صورت اقساطی، در سال 1402:

برای پرداخت آسان‌تر هزینه ایمپلنت یک یا چند دندان راهکاری پیش روی شما است. پرداخت قسطی قیمت ایمپلنت ایمپلنتیوم کمک خوبی برای سبک‌تر کردن بار پرداخت یک‌باره قیمت کاشت دندان از روی شانه‌های شما است. با پرداخت اقساطی هزینه ایمپلنت، شما ابتدا بخشی از آن را به‌صورت پیش‌پرداخت می‌پردازید. پس از آن، بقیه هزینه به 6 تا 12 قسط تقسیم می‌شود و شما آنها را با چک‌های صیادی خود، و در زمان مشخص، پرداخت می‌کنید.

پرسش‌های متداول:

1- هزینه نهایی یک دندان ایمپلنتی با پروتزهای ایمپلنتیوم برای من چقدر است؟

کاشت دندان ممکن است هزینه‌های جانبی هم برای شما داشته باشد. اگر فک و لثه‌های شما نیاز به لیفت سینوس، جراحی لثه، کاشت استخوان و برخی درمان‌های دیگر داشته باشد، هزینه ایمپلنت بالاتر می‌رود. در واقع، هزینه ایمپلنت برای هرکسی متفاوت از دیگری است. اما این مسئله در نخستین جلسه معاینه شما در کلینیک دکتر مرتضی قادری مشخص خواهد شد.

2- آیا غیر از ایمپلنت ایمپلنتیوم، می‌توانم از برندهای دیگر ایمپلنت نیز در کلینیک دکتر مرتضی قادری استفاده کنم؟

بله، شما می‌توانید انواع ایمپلنت‌های آمریکایی، سوئیسی و کره‌ای را برای کاشت دندان خود در این کلینیک انتخاب کنید.

گفتار پایانی:

 خوشبختانه کاشت دندان روشی مطمئن و پایدار برای داشتن دندانی شبیه به دندان طبیعی است. اما متاسفانه هزینه ایمپلنت برای بسیاری از مردم بالا است. پرداخت یک‌باره قیمت ایمپلنت ایمپلنتیوم نیز برای بسیاری از مردم سخت است، به‌ویژه زمانی که شما به بیش از یک دندان ایمپلنتی نیاز داشته باشید. اگر به هر دلیل، توانایی پرداخت یک‌باره این هزینه را ندارید، با متخصص ایمپلنت تماس بگیرید. هزینه ایمپلنت دندان‌های شما قسط‌بندی می‌شود و شما می‌توانید آن را در ماه‌های آینده بپردازید.